forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 18 sty 2018, o 11:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2008, o 17:04 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Na pocz?tku by?o mi?o i kulturalnie... a teraz jeste?my prawie dwa lata po
?lubie i po czterech latach znajomo?ci i mój m?? potrafi:
- Pierdn?? bez ?enady - niby niechc?cy ale wcze?niej mu to si? nie zdarza?o a teraz bardzo cz?sto.
- D?ubie ca?y czas w nosie - to ju? bez kr?pacji - musz? si? drze? na niego ?eby przesta? i to na chwil? pomaga, a jak tylko si?
nie patrz? d?ubie znowu.
- Miesza sobie w jajkach i drapie si? po ty?ku (d?ugo i nami?tnie).
- Rano w?cha skarpetki czy si? jeszcze nadaj? do
w?o?enia.
- Nie myje z?bów wieczorem tylko rano.
- Rzadko si? k?pie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywa?o ?e tylko
raz na tydzie?). Nie wiem czy mój facet jest jakim? wyj?tkiem czy wszyscy tak z czasem maj? ?e przestaj? dba? o siebie i o to czy s? przyjemni dla otoczenia...

**Mój m??:
1. Pierdzi ca?y czas, najbardziej wieczorem i w nocy pod ko?dr?, fuuuuujjjj i ja musze spa? w tym smrodzie.
2. W nosie d?ubie te? i potem te gile wyrzuca za ?ó?ko (jak mu o tym mówi? to si? wypiera, a? raz mnie tak wkurwi? ?e mu pokaza?am jego suszki i kaza?am je zamiata?, mimo, ze zaraz i tak mia?am zamiar odkurza?).
3. Brudne skarpetki zostawia gdzie popadnie.
W ogóle mnie wkurwia od d?u?szego czasu

**Udaje, ?e wyciera o mnie palec, którym wcze?niej wyd?uba? sobie ?piochy z oczu, a poza tym pierdzi non stop, no chyba, ?e wali ?mierdz?ce to wtedy wychodzi z pokoju. Jak si? irytuj? i krzycz? na niego, ?e jest ?mierdzielem to jeszcze bardziej go cieszy moja reakcja i wachluje np. podusz? tak ?eby do mnie dolecia?o

**Ja te? mieszka?am ze ?mierdzielem przed ?lubem ale wtedy tak nie grza? pod ko?dr?.

**Mój facet jest zabawnym luzakiem. Kiedy jeste?my na zakupach w
du?ym supermarkecie zdarza mu si? takie zachowanie:
Nagle zrywa si? z wózkiem i szepce do mnie:- Zwiewamy st?d, pierdn??em.

**Kolega mojego faceta ma mani? puszczania b?ków zawsze i wsz?dzie. Ostatnio wybrali?my si? do klubu z nim i jego dziewczyn?, ale nie wpu?cili nas, bo impreza by?a zamkni?ta, to na odchodnym ów kolega
odwróci? si? i pu?ci? ochroniarzowi na po?egnanie baka, którego
chyba s?yszeli i poczuli wszyscy ludzie w promieniu 10 metrów.

*****A moje Kochanie ostatnio pierdn??o w ubikacji jak robi?o siusiu. Ze zrobi? to bardzo g?o?no to si? u?mia?am, a on na to: -Prawdziwy facet
jak sika to pierdzi.

**Mój m?? to ju? w ogóle niez?y talent.
- ?lini si? w nocy strasznie, wymienia?am ju? mu 3 poduszki.
- Zostawia pod poduszka zaschni?te kozy, fuuuuj!
- ?pi w koszulce, w której chodzi? ca?y dzie? (r?ba? drzewo, grzeba? przy aucie itp) Rano go zrypa?am o to, ?e si? nie wyk?pa? i na dodatek poszed? spa? w tej koszulce. Cz?sto mu si? to zdarza.
-Jak ?ci?ga skarpetki to wygrzebuje nimi bród mi?dzy paluchami.
- Drapie si? po g?owie strzepuj?c ?upie? z g?owy.
- Zapomina do czego s?u?y szczoteczka i pasta do z?bów, cz?sto ma resztki jedzenia na z?bach ten bia?y nalot.
- Na ty?ku ma dziury na slipkach, do?? cz?sto musz? kupowa? nowe, chocia? on woli te z dziurami.
- Jak ju? idzie si? wykapa? to zostawia po sobie du?o w?osów i tych i
tamtych. Jak sobie jeszcze co? przypomn? to napisz?.

**Mój mia? zwyczaj chowa? skarpetki pod fotel. Jak przychodzili znajomi,
zawsze cosik im wania?o. Nie dawa? si? zreformowa?, w ko?cu u?o?y?am jego brudne skarpetki na klawiszach pianina i zamkn??am
klap?. W?a?nie przyszli go?cie i poprosili o muzyk?. Szybciej zamkn?? piano, ni? je otwiera?. Od tej pory mia?am spokój - wrzuca? skarpetki za ?ó?ko.

**Ja jestem m??atka od roku ale jeszcze przed ?lubem mój m?? zacz?? sobie beka?. Na jego brudne skarpetki porozrzucane po domu (n aszcz??cie ich nie w?cha) znalaz?am fajny sposób: Wrzucam mu je do aktówki i potem si? musi wstydzi?; zacz??o dzia?a? bo coraz rzadziej je zostawia. Przyznam wam si?, ?e mi te? si? czasem zdarza pierdn??, tak jak jemu, ale tylko sporadycznie i zawsze obracamy to w ?art. A jak on nie umyje z?bów to wtedy pozwalam mojemu psu wej?? do ló?ka i do niego si? przytulam. Jak on tego nie lubi!!! Zawsze wtedy wstaje i idzie umy? z?by, no a ja musz? wyrzuca? psa z ?ó?ka.

**E tam. Przesadzacie szanowne Panie. Ja pierdz?, ?ona pierdzi. A od niedawna mamy psa Labradora - samca i tez wali zdrowo. I nikt nie narzeka ani ja, ani ?ona ani pies. Wiec dajcie spokój. Swojski smrodek nie zaszkodzi. A nie b?d?cie zbyt wymagaj?ce, bo Enriqe Iglesias by nawet na was nie spojrza?. Wiec cieszcie si? waszymi pierdziszami i módlcie si?, ?eby nie zamienili was na m?odsze egzemplarze, bo zabior? ze sob? kas? i b?dzie p?acz i zgrzytanie z?bów.

**Ja przed ka?dym pierdem wsuwam sobie palec w okr??nice i sprawdzam czy jest pusto, ostatnio chcia?em pu?ci? pierdka a pu?ci?em kupacza.

**Mój niedosz?y narzeczony pocz?stowa? mnie herbat? w s?oiku po d?emie który w?a?nie si? sko?czy? (!!!) Mamusia wyjecha?a i wszystkie naczynia by?y brudne w zlewie. To mnie zmusi?o do my?lenia .A zaproponowa?am ?e mo?e fajniej by by?o jakby ja wla? do jednej z puszek po piwie stoj?cych licznie na stoliku. Nic nie za?apa?. Po chwili zastanowienia powiedzia? ze do puszki si?
kiepsko nalewa...

**Mój m?? chodzi po domu w bokserkach i kiedy siada, przynajmniej po?owa klejnotów wypada mu z nogawki (bokserki s? odpowiednio rozci?gni?te).
Wieczorem ma rewolucj? w ?o??dku i odg?osy z jego trzewi nie
pozwalaj? mi zasn??.
Godzinami zajmuje WCet, musi czyta?s iedz?c na tronie,
jak zabior? z kibelka wszystkie gazety, to czyta naklejki na ?rodkach
czysto?ci.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2008, o 18:36 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

No ;] Do ka?dego z tych zwyczajów jestem w stanie przypisa? co najmniej jednego znajomego faceta ;]

Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2008, o 21:03 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

o rany, to mnie juz moja luba calkiem udanie zreformowala - pora przypomniec sobie wszystkie stare tricki :)

Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2008, o 20:32 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Wniosek - z biegiem czasu m??czy?nie s?abn? zwieracze.

Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2008, o 23:13 
Pisarz
Pisarz

Obrazek

zeby to chociaz mocne bylo...

USERBAR HATER!
ANIMATED AVATARS HATER!

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]