forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 18 sty 2018, o 15:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Prosimy o stosowanie na pocz?tku ka?dego tematu poni?szych oznacze? dla zachowania porz?dku i przejrzysto?ci dzia?u.
[K] - kupi?
[S] - sprzedam
[Z] - zamieni?
[U] - us?ugi np. korepetycje, nauka gry na gitarze, sesje zdj?ciowe itp.
[O] - oddam np. zwierz?tko, podr?czniki itp.
[P] - og?oszenia dot. pracy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2013, o 11:32 
Site Admin
Site Admin

jak widzicie, nawet na zamknięcie tego forum nie mam czasu, a co dopiero na jego prowadzenie :) osobiście nie potrzebuję go zamykać z powodów technicznych (domena, hosting etc.), głównie organizacyjnych.

Może zamiast prosić "nie zamykaj" i narzekać "że tu pusto", zaproponujcie zmiany. Poza mną jeszcze kilka osób ma prawa admina i ma władzę nad organizacją działów etc. Ja bywam tu raz na 2 miesiące na chwilę lub gdy dostanę PW. Nie mam pojęcia co tu się dzieje, nie mam czasu na przeglądanie/analizowanie forum itd.

Forum jak widzicie działa nadal, więc wiele jeszcze można :mrgreen:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:26 
Moderator
Moderator

telepatia oskar :) coś mnie tknęło, żeby zobaczyć jak tam Forum, jeden z największy spamerów (w sensie ja) chętnie nadal na nim popiszę czasami :) pomyślę też nad przywróceniem życia :) w grach od Roku nie siedzę, ale kontakt nadal mam, także Salon gier ma rację bytu :)

PostNapisane: 5 lut 2014, o 15:09 
Pisarz
Pisarz

zmieniam zdanie bodaj 1 post w ciągu miesiąca (jak na ironię o imprezie w Ostrowcu), poziom żenady chyba został przekroczony, dziwi mnie, że 200tyś miasto nie ma swojego forum, a najwięcej wpisów chyba na gazecie, niezależne forum Kozienic tętni życiem a tu nic, z drugiej strony co można robić w Kozienicach, ptaszki ćwierkają, że formuła facebooka znudzi się za 3 lata, ale 3 lata portal widmo, może zamrozić i zarchiwizować na lepsze czasy

PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:25 
Pisarz
Pisarz

amp-litude napisał(a):
zmieniam zdanie bodaj 1 post w ciągu miesiąca (jak na ironię o imprezie w Ostrowcu), poziom żenady chyba został przekroczony, dziwi mnie, że 200tyś miasto nie ma swojego forum, a najwięcej wpisów chyba na gazecie, niezależne forum Kozienic tętni życiem a tu nic, z drugiej strony co można robić w Kozienicach, ptaszki ćwierkają, że formuła facebooka znudzi się za 3 lata, ale 3 lata portal widmo, może zamrozić i zarchiwizować na lepsze czasy

Forum Niezależnej Strony Miasta Kozienice nie działa już od jakiegoś czasu a formuła facebooka ma się jak widać w najlepsze ;)

PostNapisane: 10 lut 2014, o 20:31 
Pisarz
Pisarz

w takim razie popełniłem faux pas, nie sprawdziłem jak ostatnio tam sprawa się miewa, uznałem, że jak niedawno tam się tyle działo to niemożliwe jest znikniecie portalu

tym bardziej to chyba jakiś znak czasu, że się komercjalizujemy
w żadnym wypadku nie jestem orędownikiem tego kierunku (bronię się rękami i nogami przed wmawianiem mi w reklamach czego potrzebuję)

a facebook... warunkiem życia portalu społecznościowego jest ciągły rozwój, jeśli osiądą na laurach powstanie nowy portal, np. z elementami soundcloud lub inną nowinką lub popełnią błąd w działaniach marketingowy (patrz NK) i fb popadnie w zapomnienie

podsumowując sentyment jest ogromny, chciałbym, żeby się tu coś działo - był czas że nawet pisałem sporo postów, żeby rozruszać towarzystwo, ale głupio tak wygląda portal widmo
może warto by pójść na kompromis i tworzyć portal we współpracy z kimś mającym medialne przebicie (wydawnictwo, etc.) z drugiej strony istnieje ryzyko wpływania na opinio-twórczość portalu - w naszym biednym mieście media współzależne są z władzami miasta i chciał nie chciał, często muszą być "obiektywne" politycznie, w końcu pewnie większość kasy mają ze współpracy z "miastem"

PostNapisane: 1 wrz 2014, o 17:01 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

amp-litude napisał(a):
podsumowując sentyment jest ogromny, chciałbym, żeby się tu coś działo

No właśnie, sentyment, zajrzałem tu po dłuuugiej nieobecności i patrzę że forum być może za chwilę przestanie istnieć.. potrzebny jest pomysł i tyle.. chociaż z drugiej strony te prawie 10 lat wstecz forum trafiało w innych ludzi, inny target.. taki którego już chyba nie ma.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]