forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 22 sty 2018, o 00:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bron czy Radomiak ?
Bron 21%  21%  [ 12 ]
Radomiak 79%  79%  [ 45 ]
Liczba głosów : 57
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2008, o 11:56 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

dumaradomia1910 napisał(a):
warcholo jebnij sie w glowe pajacu

robisz cha?e i wstyd swoimi wypocinami. OGARNIJ SIE

A TAK NA WSTEPIE:

RADOMIAK DUMA RADOMIA !!
bRo? kurwa!!!

widze kolejny nieokszesany ma?olat na forum?? :lol:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2008, o 13:58 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

debilu jestes niedojebany. Jak mozna kibicowac takiemu klubowi jak bron?? :o :o RGKS BRON W KONCU ! 8)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2008, o 14:05 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

dla mnie jak i dla wielu osób jest to Robotniczy

ciekawi mnie jak zachowuj? sie te wszystkie osoby tak obnosz?ce sie z nienawi?ci? do policji jak im sie co? niedobrego przytrafi, czy dalej jest chwdp czy... :P

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2008, o 14:05 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

donfrafrequezz napisał(a):
dla mnie jak i dla wielu osób jest to Robotniczy

ciekawi mnie jak zachowuj? sie te wszystkie osoby tak obnosz?ce sie z nienawi?ci? do policji jak im sie co? niedobrego przytrafi, czy dalej jest chwdp czy... :P

A MY DALEJ SWOJE...

RGKS TO BRON RADOM!

Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2008, o 12:18 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

a mo?na kibicowa? :-) przeszkadza ci to :?:

Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2008, o 10:50 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

dumaradomia1910 napisał(a):
debilu jestes niedojebany. Jak mozna kibicowac takiemu klubowi jak bron?? :o :o RGKS BRON W KONCU ! 8)

a ty z pewno?ci? jeste? inteligentem, z wy?szym wykszta?ceniem...

chyba nie o to chodzi, czy klub jest robotniczy, tylko czy gra dobra pi?k?

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2008, o 23:54 
Nowa twarz
Nowa twarz

od malego TYLKO RADOMIAK

Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2008, o 00:48 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Tomeks ty masz tyle poj?cia o Hooligans co ja o Wa??sie.Nie pisz? o Hooligans z lat 90.Media i wiadomo?ci nie ogl?dam bo oni szukaj? tylko sensacji na si?? i robi? z tego byle jaki szum.Nikt nie p?acze ?e nie ma chuliganów pi?karskich.Fakt nie jestem w klimatach kibicowskich,moi koledzy tylko s?.To ?e frajer zostanie doceniony przez swoj? grup? za to ?e do?o?y? kolesiowi ceg?? to prawdopodobnie ?e albo z rywalem nie mia? szans albo si? w ogóle nie umie bi? - taki honor jak z ciebie dupa z koziej tr?by.By?em kilka razy na stadionie i fakt chuligani byli ale nie porówna?bym ich z tymi pierwotnymi.Przypadkowo ci mog? wpu?ci? wpierdol na ulicy i nie mów mi ?e nikt nie dostaje przypadkowo wpierdol.Kiedy? wraca?em z sylwestra to kole? si? do mnie doczepi? ko?o osiedlowej i chcia? mi wpu?ci? wpierdol - wpierdoli?em mu i koniec - ekspertem te? nie jestem ale za to ty jeste? ekspertem s?dz?c po swojej pisowni wynikaj?cej z sposobu racjonalnego my?lenia - czyli pierdolisz facet jak naj?ty.Piszesz zupe?nie bez sensu.Piszesz ?e nikt ma?olatowi czy babie nie wpuszcza wpierdol - to ci udowodni? ?e zdarzy?y si? takie przypadki - w jakich ty kurwa czasach ?yjesz? z Disneylandu si? urwa?e??a mo?e hmmm z thru kibolskiej jednostki antypolicyjnej? cholera a? dupe mi ?ciska czytaj?c takie wymociny.Doda?bym ?e wkurwiaj? mnie ma?olaci którzy bez ?adnych ambitnych przy?o?e? bazgr? na ?cianie swoje ulubione dru?yny pi?karskie - a co do tego ?e szli na ustawk? na piwo to si? sam przekona?em w Anglii.La?y si? na ulicy a ko?o 23:45 o ile pami?tam siedzieli razem z obitymi mordami i pili browarka razem - ty tego nigdy nie zrozumiesz bo ty nie wiesz co to jest honor,szacunek,rozum czy kultura - nie wiesz ch?opie bo jeste? albo strasznie maltretowany przez w?asne kompleksy albo naprawd? jeste? t?py jak stara siekiera :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2008, o 12:43 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

dosadna ale zdaje sie do?? trafna analiza, podzielam Twoje zdanie melvins,
od siebie dodam ?e przemoc stosowana dla rozrywki, zw?aszcza na s?abszych od siebie to co? chorego, bezsensownego i ekstremalnie g?upiego, ja przemoc? odpowiadam tylko w razie gdy sam jestem ni? zagro?ony - póki co ka?dy atak na moj? osobe uda?o mi sie szcz??liwie odeprze?
poza tym stara zasada smaurajów mówi - unika? walki ile to tylko mo?liwe :P
jak to mój kumpel w pewnej niezbyt ciekawej chwili stwierdzi? - zazwyczaj jestem pacyfist? ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2008, o 19:26 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

to fakt Donfrafrequezz - przemoc stosowana dla rozrywki i to jeszcze w stosunku do s?abszych ?wiadczy o tym ?e sam sprawca jest naprawd? cz?owiekiem o wypaczonych warto?ciach ?yciowych,nawet jak ubli?a silniejszym od siebie tylko po to ?eby zdoby? respekt przed innymi.
Ja osobi?cie by?em kilka razy pobity,kilka razy w w?asnej obronie wpu?ci?em wpierdol.Takie jest prawo natury - uciekasz - prowokujesz,stoisz - czekasz a? ju? b?dzie po wszystkim - generalnie jak trzeba to trzeba my?le? z zdrowym rozs?dkiem,bo w ?yciu nie jest tak jak to bywa w filmach - z happy endem.

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2008, o 21:04 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Jak czytam wypowiedzi niektórych osób w tym temacie to mam wra?enie ?e przeszli transplantacje mózgu na wlepke swojego klubu. Zero tre?ci, nic do przekazania i prostackie jezdzenie po ka?dym kto ma odmienne zdanie. Maj? wiele do powiedzenia a ma si? wra?enie ?e ich wiedza nie wykracza poza tre?c zawart? na tej?? wlepce...

Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2008, o 23:40 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

no niestety Binek,?yjemy w takich czasach w których albo zalewa ci? krew albo po prostu udajesz g?upiego - w moim przypadku nie ma lekarstwa ani na jedno ani na drugie bo przeciwnym razie pr?dzej czy pó?niej zrozumiesz ?e po prostu inaczej si? nie da - niektórzy s? naprawd? tak ?lepi w swych barwach klubowych ?e nie potrafi? nic innego robi? co by w jakikolwiek sposób nie by?o by zwi?zane z klubem którego si? tak "fanatycznie i na czasie" chrzci ostatnimi czasami...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]