forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 20 sty 2018, o 06:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2008, o 12:48 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

warchol92 napisał(a):
To juz twoje zdanie :P :-D

wiem ?e moje :)

I pewnie jeszcze milonów freaków na ca?ym ?wiecie ;)

Schranz*Techno*Hardcore

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2008, o 23:42 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Eee tam :)

- Spirytus to wiem, a movens?
- Movens to Ci wczoraj odebra?o...."

Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2008, o 20:17 
Nowa twarz
Nowa twarz

je??i ?ci?gasz dema filmy bierz prewmium
jesli tylko grasz bierz arcade
elita nie op?aca sie w naszym pi?knym kraju kupywac poniewaz i tak nbie bedziesz korzystac video marketplace
jesli nie chcesz dostac bana flashuj ixtreme 1.4(albo nowszego,nie jestem ostatnio w temacie)z takim flashem masz pewnosc ze nie dostaniesz bana na RAZIE
warchol jeszcze nie podlaczyles sie do live,turnieje to sie gra przez sie?
a takto masz tylko mosiona

Tytuł:
PostNapisane: 18 lip 2008, o 23:06 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Nie gram jakos narazie na X :P

Teraz gram nalogowo w CSa 1.6 ;]

- Spirytus to wiem, a movens?
- Movens to Ci wczoraj odebra?o...."

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2008, o 13:29 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

polecam panowie Halo 2 !! xbc i wszystko jasne sto razy lepsze od cs-a ba nawet bym tego nie porówna? niebo a ziemia zapraszam do moich tematów :D

Schranz*Techno*Hardcore

Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2008, o 16:31 
Pisarz
Pisarz

Dylemat czy crack'owa? konsol? czy nie maj? jedynie dzieciaki, którym tata daje kas? na konsol? i gry albo ludzie bez pod??czenia do netu. Je?li nie jeste? ?adnym z nich to nie my?l o crackowaniu Xbox360. Po prostu tracisz 50% warto?ci konsoli. Przez pierwsze miechy b?dzie fajnie - dobre, ?adne gry, za free, ale po pó? roku konsola idzie w k?t póki jaki? lepszy tytu? na singleplayer nie wyjdzie. Oczywi?cie jeszcze pod warunkiem, ?e przeróbka nie rozpieprzy?a Ci przez te pó? roku konsoli (a pami?taj, ?e Microsoft zleje ci? ciep?ym moczem, bo gwarancja posz?a z dymem, a jest ona "door to door", czyli sami przyje?d?aj? po zepsut? konsol? i sami Ci przywo?? naprawion?).

Po prostu X360 jest stworzony do multi. Kupi?em wersje Arcade i po ka?dej wyp?acie udoskonala?em go. Dokupi?em u?ywany dysk 20GB za 140PLN, drugiego pada za jakie? 80PLN i ju? by?o lepiej ni? Premium, a Arcade kupi?em za 770PLN (teraz s? ta?sze). Do tego abonament do Live za 99 z Allegro i jazda. W sumie ile? Lekko ponad 1000. Szkoda inwestowa? w Premium imo. Gierki te? u?ywane kupuje w wi?kszo?ci - Call of Duty 4 kupi?em i 90% czasu na konsoli to m?óc? to na multi. Po prostu genialne i nie da si? tego porówna? do multi na PC, które przy tym posysa. System rankingowy, Prestige Mode, automatycznie szukanie serwerów. Super. Jakbym crackowa? konsol? to bym sobie nie wybaczy?. Ogrom gier na X'a to w 50% warto?? single i 50% warto??i w multi. Tak si? poznaje dobre gry. GTA4 fajne - single sko?czy?em szybko i gdyby nie tryb gry online to bym jednak ?a?owa? wydanych 150PLN, a tak to nie ?a?uj? niczego, bo na sieci mo?na si? nie?le pogania? z lud?mi po mie?cie.

Wi?c je?li nie musicie to nie dajcie si? skusi? piractwu. Sami sobie szkodzicie. Wyj?tkiem jest oczywi?cie sytuacja, ?e ci?gle zasysacie kas? od rodziców, którzy nie s? sk?onni dawa? wam stówki na gry...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]