forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 18 sty 2018, o 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 paź 2008, o 16:18 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Obrazek

czyli stara przygodówka, pe?na logicznych zagadek. Akcja rozgrywa si? w plastelinowym ?wiecie. ?wiat ten zosta? stworzony przy pomocy oko?o 30 ton plasteliny. Gracz wciela si? w posta? Klaymena, dosy? gapowatego, ale bardzo sympatycznego „plastusia”. ?wiat Klaymena widziany jest z jego perspektywy (z pierwszej osoby, podczas przemierzania terenu) oraz klasycznie „z boku” (w pomieszczeniach).
Na dzisiejsze mo?liwo?ci, grafika w niektórych momentach gry jest straszna (pikseloza), ale dodaje to wg mnie uroku :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wiele si? nad ni? g?owi?em, wiele "nacierpia?em i nadal jej nie przeszed?em. Chyba jednak cierpliwo?ci mi nie starczy..

Przeszed? kto? z Was?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2008, o 20:02 
Nowa twarz
Nowa twarz

Jasne, ?e przeszed?em :) To jedna z moich ulubionych przygodówek (na czele z równie? wiekowym ju? Sanitarium).
Wspomnia?bym tutaj o mi?ej dla ucha muzyce skomponowanej przez Terry'ego Scotta Tylora, która moim zdaniem ?wietnie buduje atmosfer?.
Neverhood pe?en jest uk?adanek, zagadek i innych problemów, których rozwi?zanie najcz??ciej wymaga od gracza logicznego my?lenia oraz pomys?owo?ci (cho? s? wyj?tki) no i gra zawiera kilka humorystycznych scen, mo?e niezbyt górnolotnych, ale z pewno?ci? sprawiaj?cych, ?e przechodzenie staje si? ciekawsze :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]