forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 21 sty 2018, o 05:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 gru 2009, o 17:40 
Pisarz
Pisarz

niesamowita produkcja

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 27 gru 2009, o 04:12 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

mo?e co? wi?cej? bo w?a?nie zamierzam si? wybra?... a Twoja recenzja jest dosy? eeee enigmatyczna :P

PostNapisane: 27 gru 2009, o 12:44 
Pisarz
Pisarz

ja widzia?am trailer 3d i by?am pod wra?eniem

PostNapisane: 27 gru 2009, o 13:09 
Pisarz
Pisarz

ci??ko to opisa?, bo nic takiego nikt jeszcze nie zrobi?; chodzi o rozmach - krajobraz, bitwy; technika splecenia animacji 3D z klasycznym filmem - nawet nie wyobra?am sobie ile pracy musia?a kosztowa? ka?da sekunda filmu, który trwa 2,5 h... no i jest fabu?a, która nie sprawia, ?e film to wy??cznie pokaz efektów;
najlepiej poczyta? np. na filmweb-ie, albo i?? do kina - nie oszcz?dza? na wersji 3D !!

PostNapisane: 28 gru 2009, o 17:13 
Pisarz
Pisarz

S?ysza?em, ?e aby w pe?ni doceni? ten film, trzeba ogl?da? go w iMaxie. Widzia? go kto? ju? w "zwyk?ym" 3D? A mo?e kto? ma porównanie? Najbli?szy iMax to chyba b?dzie w Wawie?

PostNapisane: 2 sty 2010, o 03:27 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

ja ogl?da?am w Multikinie :) by?am nastawiona ogromnie sceptycznie, ale film jest... fantastyczny :) nie tylko ze wzgl?du na niesamowit? realizacj?, efekty specjalne i ca?y ten ?wiat, który powsta? przecie? najpierw w ludzkiej wyobra?ni (ci??ko to pomie?ci? w g?owie), ale i na przes?anie... gor?co polecam, a sama wybior? si? chyba raz jeszcze ;)

PostNapisane: 17 sty 2010, o 07:02 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Widzia?em w 3D w naszym heliosie i dla mnie bez rewelacji... co? pomi?dzy pocahontas, matrixem, tarzanem i atakiem klonów. Nafaszerowane kupa motywów które mo?na zobaczy? w wielu innych produkcjach. Oczywi?cie sztuka jest zrobi? film trwajacy 2,5h który nie b?dzie nudzi? a takowy Cameron stworzy?. Animacja rzeczywi?cie cieszy oko i tutaj film ma plus, poza tym uwa?am film za mocno przereklamowany, ot b?yskotka.

PostNapisane: 17 sty 2010, o 14:45 
Nie wiem czy kto? idzie na taki film licz?c na g??bok?, pe?n? przes?ania i zadumy histori?... to film, który ma by? "b?yskotk?" i doskonale si? w tej wersji sprawdza.

PostNapisane: 17 sty 2010, o 21:15 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Dla mnie mistrzostwo ?wiata , efekty ,dzwi?k , fabu?a i przes?anie : Do czego zdolne s? korporacje by mie? wieksze zyski , wojna z natur? , któr? mo?emy jako ludzie przegra? i w?tek mi?osny :)

PostNapisane: 17 sty 2010, o 21:18 
Pisarz
Pisarz

Maggid napisał(a):
Dla mnie mistrzostwo ?wiata , efekty ,dzwi?k , fabu?a i przes?anie : Do czego zdolne s? korporacje by mie? wieksze zyski , wojna z natur? , któr? mo?emy jako ludzie przegra? i w?tek mi?osny :)

lol

Obrazek

PostNapisane: 17 sty 2010, o 21:28 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

ja jestem bardzo ciekawa, jak wypadnie w rywalizacji oscarowej ;]

PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:28 
http://www.joemonster.org/filmy/21918/S ... z_Avatara_

PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:29 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Ice napisał(a):
Nie wiem czy kto? idzie na taki film licz?c na g??bok?, pe?n? przes?ania i zadumy histori?... to film, który ma by? "b?yskotk?" i doskonale si? w tej wersji sprawdza.

Nie wiedzia?em ?e jest to "taki film" dlatego na to poszed?em ?eby sprawdzi?. Zgadzam si? ze realizacja filmu, efekty specjalne, animacje s? widowiskowe i przykuwaj? uwag? ale podstawa - historia - jest na prawd? mierna.

Cytuj:
Oczywi?cie, nieco brawurowe slogany zapewniaj?ce nas, ?e film Camerona b?dzie dla kina prze?omem na miar? pierwszego filmu d?wi?kowego s? nieco przesadzone.

Tekst z recenzji stacjakultura.pl

Spotka?em si? z nie jedn? opini? o prze?omowym i rewolucyjnym dziele a zobaczy?em wysokobud?etow? wieczorynk?.

PostNapisane: 18 sty 2010, o 00:06 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

ktos jest mi winien 2 i pol godziny zycia. w tym czasie moglem zrobic pranie, odkurzyc dywan, zetrzec kurze z mebli, wyprasowac koszule na caly nadchodzacy tydzien i spuscic z krzyza - przynajmniej raz. bylyby to czynnosci bardziej pozyteczne, a czesc z nich na pewno przyjemniejsza, niz ogladanie tej produkcji.

ciesze sie, ze wielu osobom ten film sie spodobal - powodzenie tej produkcji utwierdzi producentow przyszlych filmow w przekonaniu, ze do tego, aby publika szczala po nogach z rozkoszy, nie sa potrzebni aktorzy, a jedynie dobry zespol grafikow komputerowych. nic tak bowiem mnie nie cieszy, jak fakt, ze moje 27 zeta wydane na bilet (flaszka i przepojka, albo 9 "Ciechanów", albo golonka z browarem w knajpie, albo 13 partii pilkarzykow - wszystko to przyjemniejsze niz ostatnie dwie i pol godziny spedzone w kinowym fotelu) nie utuczy jakiegos pojedynczego glownego aktora kwota 20 milionow zielonych.

z drugiej strony - szkoda. bedzie mi brakowalo kilkorga z tych obrzydliwie przeplacanych mord. chocby naga animacja angeliny jolie w "beowoulfie" strzelala ogonem w widownie przez caly film, jestem w stanie zamienic ja na dowolny kwadrans jacka nicholsona w chocizby "lepiej byc nie moze".

a tam nawet nie bylo cyckow.

PostNapisane: 18 sty 2010, o 10:47 
Moderator
Moderator

oj Buszu.. Ty by? tylko cycków szuka? :) Podobno scena erotyczna mia?a by? ale wycieli.. i tak film d?ugi wyszed?.
Co do wymiany aktorów na aminki grafików.. ka?dego avatara gra? aktor z czujkami (czy co?) -> http://www.youtube.com/watch?v=fZmJ8A1Wl6U wi?c roboty jeszcze wi?cej :) Momenty gdy avatar mia? styczno?? z cz?owiekiem nie ku?y w oczy tak jak to mia?o miejsce np w gwiezdnych wojnach :)
Fabu?a faktycznie nie powala na kolana, nie zaskakuje. Kolejna rzecz to 3d w naszym Heliosie to straszna kupa. Okulary ot?uszczone paluchami po popcornie, ekran ma?y, siedzenia niewygodne.
Ogólnie obejrza? bym film jeszcze raz.

Malowanie Radom - malarz radom
http://www.malowanie.radom.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]