forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 18 sty 2018, o 11:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2008, o 21:29 
Pisarz
Pisarz

Ju? tu? tu?... w grudniu.
Nowy Punisher.
I jednocze?nie có? za rozczarowanie?!
Nie Thomas Jane?!?
W zasadzie to samo mówi?em o Danielu Craig'u,ale czy to si? powtórzy?
Trailer?

http://www.filmweb.pl/Trailer?trailer.id=22689

:x

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2008, o 23:55 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Jako dzieciak mia?em joba na punkcie Punishera i do dzi? przyznam si? szczerze mam.?ledzi?em losy Punishera odk?d regularnie pojawia?y si? w latach 90' kiosku serie z Romit?.Potem wesz?a seria z Garthem Ennisem co przesadzi? z scenariuszem i zrobi? bajeczk? natomiast Steve Dillon kreskowo wprowadzi? klimat z rodem Spider-Mana.Wtedy dos?ownie przesta?em zbiera?, gdy w kiosku ju? nie by?o mowy o kupnie komiksu Punisher.Propo filmu - najwi?ksze jak do tej pory wra?enie zrobi? na mnie film Punisher z 1989 roku a Dolph Lundgren zagra? go wr?cz dok?adnie tak samo jak go widzia?em - cho? brakowa?o klasycznej czaski na koszulce.W 2001 roku spodziewa?em si? dobrego filmu.Lecz nie by?o tym mowy,gdy? by?o oparte na podstawie komiksu Ennisa/Dillona.Koszmarny film.Koszmarne Role.Koszmarna Fabu?a.Naprawd? si? zawiod?em i straci?em nadziej? co do dobrego filmu Punisher,a szkoda bo to ?wietna posta? komiksowa i ulubiona z mojego dzieci?stwa.Chcia?bym ?eby w 2 cz??ci zdecydowanie postawili na krwaw? krucjat? zemsty Franka Castle i dosy? wyrafinowanej i mrocznej fabu?y dorównuj?cej do z 1989,bo czuj? ?e inaczej ju? si? nie da..

PostNapisane: 4 kwi 2009, o 12:30 
Pisarz
Pisarz

Z ?alem stwierdzam-bezsensowna przemoc w niczym nie przypominaj?ca komiksu punishera.?adnego torturowania,wymy?lnej ?mierci dokonanej jako kary... Dobrym posuni?ciem Hollywoodzkiej wytwórni by?o zni?enie wieku do lat 8 ,bo dla mnie to film w?a?nie na takim poziomie.
Zasmuci?o mnie to,com zobaczy? :(

PostNapisane: 4 kwi 2009, o 20:09 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Frank Castle - w pe?ni podzielam twoje zdanie.
Po pierwsze - musz? przyzna? ?e aktor jako Punisher - jest jak najbardziej na miejscu,ale na tym si? ko?czy zabawa.Ogl?daj?c film,mia?em wra?enie ?e ogl?dam niskobud?etowy horror,wiem ?e film jest wzorowany na komiksach MAX (przypomn?,?e jest to seria dla doros?ych,jednak Ennis,mimo ?e jak mówi? powala brutalno?ci? w scenariuszu,niestety a? do przesady co mo?e razi? wyrafinowanego punisherowskiego czytelnika),ale z drugiej strony wida? by?o ?e twórcy zapomnieli o klimacie a skupili si? g?ównie na akcji.Film jest koszmarny.Z pierwsz? cz??ci? (z Jane,Travolta) Punisher dzia?a? niczym bond,natomiast w drugiej dzia?a niczym ludzki Jason (Pi?tek 13) brakowa?o mu tylko maski Jasona.Dla porównania mog? poda? przyk?ad rozwalenia twarzy jednym uderzeniem pi??ci?,strza? w g?ow? ko?cz?cy si? rozpryskiwaniem ?ba w ró?ne strony.Zamierzenie wydawa?o si? by? dobre,jednak zamiast wzbudza? realizm,wzbudza ?miech. Dla fana taniego,tandetnego i niskobud?etowego horroru mo?e by? w sam raz. Spodziewa?em si? czego? wi?cej.Spodziewa?em si? filmu mrocznego,klimatycznego a jednocze?nie realistycznego. Niestety,jest to film przekombinowany,zamys? w g?owie nie idzie w parze z czynami jak to wida? na filmie.Jak dla mnie nadal niedo?cigniony jest film "Punisher" z 1989,jak na tamte czasy to niez?y film :wink:

PostNapisane: 4 kwi 2009, o 21:32 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

coz film to totalna sieczka strzela zabija, strzela do niego 30 ludzi nikt go nie trafia.
skacze z 4go pietra nic mu nie jest... idzie dalej

film byl nudny...
Có? jak wida? wszystkie produkcje przeniesione z komksu na duzy ekran
sa prze?adowane efektami w po?owie filmu cz?owiek sie zaczyna zastanawia? kto do kogo strzela
ktory to ten dobry?

PostNapisane: 5 kwi 2009, o 10:27 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

no fakt,wystarczy Gito spojrze? chocia?by na "Ghost Rider","The Spirit" ale kilka jest ca?kiem udanych,dla przyk?adu podam - Dark Knight,300 :wink:

PostNapisane: 5 kwi 2009, o 23:03 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

jak dla mnie wszystkie ekranizacje przygod franciszka sa beznadziejne (moze dlatego ze nie lubie za bardzo komiksow z jego udzialem) ii jak prawie wszystko co ma logo marvela , bleeee ;)
a "The Punisher: Born" Ennisa jest najlepszy ze wszystkich serii :P

PostNapisane: 7 kwi 2009, o 15:42 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Punisher - Born nie ma co porównywa? do wcze?niejszych przygód (chyba ?e masz na my?li "dzie?a" Ennisa) poniewa? Born opowiada o wojnie w Wietnamie,jednak?e dla mnie przesad? by?o wydanie "Tyger",natomiast za najlepszy uwa?am "Punisher - Year One" bije wszystkie na g?owie wydawnictwa,ten komiks,to gotowy scenariusz na film :palacz2:

PostNapisane: 7 kwi 2009, o 22:08 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

nie mam az takiego rozeznania w przygodach Franka jak Ty Melvins wiec wierze na slowo ;) ten komiks to nie moje podworko,zawsze poszukiwalem sensu w tym co czytam a jakos tego w tym nie moglem odnalesc procz mordobicia i lekko nieuzasadnionej przemocy(bez urazy dla nikogo),dlatego wole Watchmen, The Dark Knight Returns, Batman - Arkham Asylum itp :)

PostNapisane: 8 kwi 2009, o 20:32 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

w?a?nie dlatego lubi? Year One :-D a co do wersji "Max" - to raczej tragedia,mo?e i fajnie ?e brutalnie ale fabu?owato to jest kiczowato.Wersje Punisher z War Zone niektóre przygody s? ciekawe,a co do Batmana - ceni?em sobie Black & White,Dark Knight Returns wspomniane no i jeszcze "Zabójczy ?art"...

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]