forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 19 sty 2018, o 07:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2008, o 17:50 
Nowa twarz
Nowa twarz

Witam
Poszukuj? lakiernika /blacharza w Radomiu lub w okolicach.
Przede wszystkim zale?y mi na zrobieniu profesjonalnych zaprawek ale przy okazji mo?e utworzymy list? miejsc i opinii o tych naszych "profesjonalistach". czekam na wpisy, opinnie

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2008, o 14:39 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Leszczy?ski ul. Obro?ców ?? Radom polecam

Schranz*Techno*Hardcore

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2008, o 02:10 
Moderator
Moderator

blacharz binkowski kolo anglikow na wosjka poslkieog pod wiaduktem bosal szyld jest mi robil i bajka wyklepal a lakiernik to czarna magia heheh sam szukam i jezdze poobijanym samochodem z dwoch stron i boje sie komus dac zeby nie zjebal ;]

Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2008, o 08:17 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

Mam ten sam problem - musz? podjecha? ze swoim Roverem na poprawki lakiernicze (kilka rys parkingowych) i boj? si? ?eby mi tego nie zwalili tak jak w poprzednim samochodzie ...

W usenecie sugeruj? zak?ad na ul Czarnej
Kod:
http://www.zumi.pl/114529,FHU_Auto-Markt._Jaroslaw_Marek,Radom,firma.html

i jaki? zak?ad w milejowicach ... co? wiecie na ten temat ?

PostNapisane: 8 wrz 2009, o 08:49 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

ul. Obro?ców wisi szyld, nazwisko Leszczy?ski. Ja robi?em par? razy i jestem zadowolony

PostNapisane: 20 wrz 2009, o 13:42 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

PS napisał(a):
ul. Obro?ców wisi szyld, nazwisko Leszczy?ski. Ja robi?em par? razy i jestem zadowolony

to jak ty jezdzisz? :P dobry jest goscio niedaleko kieleckiej, kolo lukoilu i mc'donalda, ale niewiem jak sie zwie itd

PostNapisane: 21 wrz 2009, o 07:22 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

tak si? z?o?y?o, ?e za ka?dym razem inny samochód...ale dzi?ki za trosk? :P

Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 wrz 2009, o 23:24 
Moderator
Moderator

Argail napisał(a):
Mam ten sam problem - musz? podjecha? ze swoim Roverem na poprawki lakiernicze (kilka rys parkingowych) i boj? si? ?eby mi tego nie zwalili tak jak w poprzednim samochodzie ...

W usenecie sugeruj? zak?ad na ul Czarnej
Kod:
http://www.zumi.pl/114529,FHU_Auto-Markt._Jaroslaw_Marek,Radom,firma.html

i jaki? zak?ad w milejowicach ... co? wiecie na ten temat ?

dzisiaj mialem okazje jak Leszczynski maluje.....pomalowal zderzak do fiata uno ktory jest koloru ciemnej wisni zderzak ma kolor czerwony bardziej czerwony niz wisniowy a koszt malowania tego elementu to 250zl no opuscil podobno 10zl :lol: szkoda gadac :x

PostNapisane: 22 wrz 2009, o 07:55 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

nie b?d? go broni? bo nie mam w tym ?adnego interesu ale ja nigdy nie mia?em problemu a malowa? mi b?otnik w tej zielonej Mazdzie, któr? wystawia?em na sprzeda? bo kalafiory wychodzi?y, malowa? inne moje auto po zetkni?ciu z barierk? na autobahnie - szlif jednego boku :( i jeszcze co? mi kiedy? malowa?. A tak w ogóle to Leszczy?ski jest blacharzem, malowanie zleca komu?.
A co do lakiernika to w?a?nie w tym momencie sobie przypomnia?em, ?e mam jednego w Kamieniu (przed Bia?obrzegami), posiada profesjonaln? komor? bezpy?ow?.
Ostatnio malowa? mi mask? i pas przedni w mojej zabawce, dla zainteresowanych mog? efekt tego malowania uwieczni? na zdj?ciu. Malowanie wysz?o pierwsza klasa :) ja jestem zadowolony.

Tytuł: Blacharz?
PostNapisane: 29 lis 2009, o 17:43 
Szukam jakiego? sensownego taniego blacharza, który z?o?y mi samochód do kupy. Jak narazie polecono mi jakiego? pana Zenka z Potkanowa, jak kto? cos wie na jego temat to chetnie wyslucham opinii

Tytuł: Re: Blacharz?
PostNapisane: 29 lis 2009, o 20:20 
Pisarz
Pisarz

nie wiem czy to o tego chodzi, jest taki na limanowskiego, podobno ch?op ma ?eb na karku i tanim kosztem potrafi przywróci? kup? z?omu do ?ycia ( mechanicznie te? )

PostNapisane: 30 lis 2009, o 00:09 
Moderator
Moderator

amp-litude napisał(a):
nie wiem czy to o tego chodzi, jest taki na limanowskiego, podobno ch?op ma ?eb na karku i tanim kosztem potrafi przywróci? kup? z?omu do ?ycia ( mechanicznie te? )

nie o tego ...

zenek zajebisty chlopak jest tanio i dobrze polecam jak cos mam numer tel gdzies

PostNapisane: 30 lis 2009, o 00:18 
Dzi?ki za opinie. Kumpel du?o szrotów robi? i innych tego tematów, wi?c liczy?em, ?e lipy mi nie wciska. Fajnie, ?e kto? jeszcze ma o nim dobr? opini?, zawsze to cz?owiek si? pewniej czuje ;)

Jak mo?esz pu?? mi nr na PW, jutro do niego podjad? tak czy inaczej, ale nr zawsze mo?e si? przyda?.

Jak co? cz??ci swoje czy sam ze szrotów co? skminia?

PostNapisane: 30 lis 2009, o 09:11 
Moderator
Moderator

my mielismy swoje, ja robilem tam wydech w paru samochodach(10-40zl), kolega mocowanie amorka bo mu wpadl do srodka(za to chyba policzyl cos kolo 30-40zl), kilka osob blotniki i inne pierdoly jak wymiana amorkow(tyl-vectra b- 40zl za dwa) ale naprawde jest w porzadku tylko musisz dokladnie powiedziec co chcesz i jak chcesz zeby to wygladalo i wtedy tak bedzie ...takze naprawde mozna polecic tel ci dam na pw

Tytuł: Lakiernik :>
PostNapisane: 7 gru 2009, o 22:23 
Polecicie jakiego? niedrogiego (ale i nie partacza) lakiernika. G?ównie mi chodzi o to by porówna? ceny. Ile mo?e przyk?adowo kosztowa? lakierowanie na dany kolor b?otnika, albo np. zamaskowanie grubszych kilku rys na danym elemencie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]