forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 19 sty 2018, o 07:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DEZERTER
PostNapisane: 8 gru 2009, o 15:59 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

DEZERTER - Jak powstrzyma?em III wojn? ?wiatow? czyli nieznana historia Dezertera 2LP
Po 16 latach winylowa edycja na podwójnym kolorowym winylu, w masywnej ok?adce typu gatefold, z plakatem zawieraj?cym wszystkie teksty i ich angielskie t?umaczenia. W limitowanym, numerowanym nak?adzie 1000 egzemplarzy.
Cztery kolory winyla: podstawowy: bia?y marbled, oraz trzy limitowane - czerwony, ?ó?ty i bezbarwny, wszystkie marbled.
Kapitalny dokument polskiego punk rocka lat jego najwi?kszego rozkwitu, w kolekcjonerskim wydaniu.

NAJWY?SZY :czas: NABY? TO CACKO!!!!!!!!!!!!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: DEZERTER
PostNapisane: 8 gru 2009, o 17:23 
Pisarz
Pisarz

juz oddawna wdrodze:) dla mnie clear wersja zamówiona. ciekawi mnie kiedy pasa?er "mamk?y mam pazóry" wyt?oczy botego jeszcze nie by?o

PostNapisane: 8 gru 2009, o 18:45 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

ty chyba srasz kasa!!!! hahahha.ciagle co? kupujesz!!!!

PostNapisane: 8 gru 2009, o 18:51 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

zapytalbys w Lub. czy ktos nie chce sie pozbyc SO MUCH HATE - LIES LP

PostNapisane: 8 gru 2009, o 19:15 
Pisarz
Pisarz

jasne, ?e sram na bezrobociu siedze i wyprzedaje wszystko co mam:) (oczywi?cie ?adnych winyli si? nie pozbywam) dezerter akurat nie jest za kase (znaczy jest ale by?y pracodawca mi zamawia za zaleg?? wyp?ate:) a z poszukiwan? pozycj? to ci??ko czuje, a nawet je?li to sam bym przytuli? :) dezertera moge ci przywie?? z lublina bo b?dzie kilka sztuk (napisz mi jaki kolor), b?d? na bank 3 stycznia, albo na ?wi?ta je?li dojdzie....

PostNapisane: 8 gru 2009, o 19:57 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

jasne!!! mozesz mi przywezc bezbarwny, przezroczysty, marbled na koncert 3 stycznia
jakby nie bylo wez jaki bedzie.

PostNapisane: 8 gru 2009, o 23:36 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Skompletowa? DEZERTERA na plackach wypada...

A posiadacie panowie pierwszego dezertera z klubu p?ytowego razem ?
( na allegro stoi akurat za marne 149 z? ) :wink:

zbieranie vinyli extra hobby
dla mnie za drogie
by na powa?nie tym si? zaj??

jednak to frajda wyj?? po latach p?ytk?
i wspomina? w jakich okoliczno?ciach naby?o si?
zwyk?emu bezdusznemu kolekcjonerstwu mówi? stanowcze NIE :-D :-D :-D

PostNapisane: 9 gru 2009, o 00:16 
Pisarz
Pisarz

ok zaklepie od mrówy dla mrówy hehe
149 z?? to przeginka widzia?em jaki? czas temu jak poszed? za 70z? a to i tak sporo. troche cza poczeka? to si? trafi i za 50. ostatnio te ceny winyli troszke si? wygórowa?y z nieznanego mi powodu (125z? da?em max za jednego placka, 3z? za najta?szego lp - mówimy o hc/punx), zreszt? ceny winyli temat rzeka a niema co za?mieca? tematu :D

PostNapisane: 9 gru 2009, o 01:28 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

dezertera z 'klubu plytowego razem' mam jeszcze z czasow kiedy to plyty wlasnie z tego wydawnictwa mozna bylo kupic w sklepie na starym miescie w w-wie. ile to bylo lat temu???niestety nie pamietam.

PostNapisane: 9 gru 2009, o 10:03 
Pisarz
Pisarz

po latach doszed?em do wniosku, ?e jednak to pierwsze wcielenie ze Skandalem jak dla mnie najlepsze :palacz2:

PostNapisane: 9 gru 2009, o 13:13 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

ja doszed?em do wniosku ?e najlepsze p?yty Dezertera to bez w?tpienia "Ile Procent Duszy" i pozosta?e wcze?niejsze z 90' i 80' roku jeszcze ze Skandalem. Nowe p?yty nie s? z?e,aczkolwiek ró?ni? si? od pozosta?ych,s? bardziej eksperymentalne,maj? inne brzmienie i s? nieco mocniejsze.
Ale musz? przyzna? ?e tekstowo "Ziemia Jest P?aska" mnie kompletnie rozpieprzy?a,a mam p?yty wznowione z MMP z bonusami,razi tylko na tej p?ycie,niezbyt wyra?ny wokal mimo to teksty s? naprawd? dosadne i tre?ciwe.

Co do kolekcjonowania - za drogie to wszystko dla mnie,a zawsze pierwsze my?li pojawiaj? si? "mie? na chleb" a zamiast kolejnego "Jak powstrzyma?em III wojn? ?wiatow?" którego kupi?em dawno dawno temu w Media,wol? zakupi? jak?? ?wie?o?? na rynku,a powiedzmy np. nowego Slayera.Za drogie jak dla mnie i nie jara mnie kompletnie to :|

PostNapisane: 9 gru 2009, o 17:17 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Cytuj:
dezertera z 'klubu plytowego razem' mam jeszcze z czasow kiedy to plyty wlasnie z tego wydawnictwa mozna bylo kupic w sklepie na starym miescie w w-wie. ile to bylo lat temu???niestety nie pamietam.

Lepiej tego nie liczy? :wink:

Moj? "jedynk?" te? zakupili?my z braciszkiem w tym sklepie na Freta (chyba tak si? zwie ta ulica?). Do klubu p?ytowego wst?pili?my, gdy dowiedzieli?my si? ?e Dezerter tylko tam wyjdzie :D (przy okazji ?ykn?li?my tez kilka innych tytu?ów- raczej nowa fala...)

Dezerter ze Skandalem? O tak! Pó?niej to ju? taki produkt "dezerteropodobny" (szczególnie w materiale, który pami?tamy w wersjach ze starym wokalist?). Co nie zmienia faktu, ?e to najwa?niejsza kapela punk w tym kraju...

Temat mnie przekona?. Kupi? sobie i ja t? p?ytk?. B?dzie do kompletu z cd i kasetk? z silvertonu (za przeproszeniem ;) )

PostNapisane: 9 gru 2009, o 22:28 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

""""Co do kolekcjonowania - za drogie to wszystko dla mnie,a zawsze pierwsze my?li pojawiaj? si? "mie? na chleb" a zamiast kolejnego "Jak powstrzyma?em III wojn? ?wiatow?" którego kupi?em dawno dawno temu w Media,wol? zakupi? jak?? ?wie?o?? na rynku,a powiedzmy np. nowego Slayera.Za drogie jak dla mnie i nie jara mnie kompletnie to"""

faktycznie- kolekcjonowanie plyt to drogi interes natomiast czy kupowanie kolejnej "?wie?o?ci
na rynku np.nowego Slayera" nie jest kolekcjonowaniem plyt????moze lepiej "kupowac" mp3????

PostNapisane: 10 gru 2009, o 00:09 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Trojanman - wszystkie p?yty Slayera wydawnictw mam pojedy?cze,nie posiadam dwa RIB w ró?nej wersji,bo mnie na to nie sta?,wi?c rozumiesz co mam na my?li poprzez "kolekcjonerstwo"

PostNapisane: 10 gru 2009, o 14:57 
Pisarz
Pisarz

ja tam nie widze problemu jak kto? ma 10lp tego samego tytu?u (czy to presy czy kolory placków inne). osobi?cie tego nie praktykuje bo jest za du?o fajnych p?yt, ale zda?a mi si? posiada? niektóre tytu?y na wszystkich mo?liwych no?nikach (cd,lp,mc,mp3) i jako? nie jestem skory do pozbycia si? tego. czemu? niewiem....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]