forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 19 sty 2018, o 07:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2006, o 11:19 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Nie wiem jak Was ale mnie irytuje jak czytam sobie jaki? w?tek a kto? go zasmieca np pisz?c:
?yga? mi si? chce jak to czytam
beznadziejny temat
ma?o inteligenty itp
Wiec prosze bardzo wypowiadajcie si? tutaj na temat poszczególnych topików.
Jak Wam si? nie podobaj? , co? Was rusza, co? wkurza to tutaj prosze i je?li macie co? do siebie i musicie to koniecznie napisa? na forum publicznym to te? nie na topikach tylko tutaj, niech sobie b?dzie jedno miejsce na ?mieci, k?ótnie, ?ale i w?ty bo mnie wkurza jak czytam i ju? widze, ze ta osoba np ca?y czas si? "dowala" do tamtej niewazne co pisze i tak napisze na przekór....eh, no to mi si? to w?asnie nie podoba;).
P.S> Tak sobie pomysla?am, ze ten topik mi si? nie b?dzie podoba? ale ju? za pó?no ;).

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 lis 2006, o 14:00 
Moderator
Moderator

Andzia napisał(a):
Nie wiem jak Was ale mnie irytuje jak czytam sobie jaki? w?tek a kto? go zasmieca np pisz?c:
?yga? mi si? chce jak to czytam
beznadziejny temat
ma?o inteligenty itp
Wiec prosze bardzo wypowiadajcie si? tutaj na temat poszczególnych topików.
Jak Wam si? nie podobaj? , co? Was rusza, co? wkurza to tutaj prosze i je?li macie co? do siebie i musicie to koniecznie napisa? na forum publicznym to te? nie na topikach tylko tutaj, niech sobie b?dzie jedno miejsce na ?mieci, k?ótnie, ?ale i w?ty bo mnie wkurza jak czytam i ju? widze, ze ta osoba np ca?y czas si? "dowala" do tamtej niewazne co pisze i tak napisze na przekór....eh, no to mi si? to w?asnie nie podoba;).
P.S> Tak sobie pomysla?am, ze ten topik mi si? nie b?dzie podoba? ale ju? za pó?no ;).

to trzeba odrazu bylo napisac ze jestes anty nastawiona do mnie a nie taka okrezna droga heh no wkurwiaja mnie takie beznadziejne tematy bo nie wnosza nic nowego sa to bzdury pisane bez sensu ktore maja zapelnic licznikow postow i zamulic serwer forum ale co kto woli koza rosol ksiadz kapuste

PostNapisane: 11 lis 2006, o 14:22 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

waku napisał(a):
To trzeba odrazu bylo napisac ze jestes anty nastawiona do mnie a nie taka okrezna droga heh no wkurwiaja mnie takie beznadziejne tematy bo nie wnosza nic nowego sa to bzdury pisane bez sensu ktore maja zapelnic licznikow postow i zamulic serwer forum ale co kto woli koza rosol ksiadz kapuste

Waku nie jestem do Ciebie nastawiona anty:). Poprostu Ty ostatnio napisa?e? to co cytowa?am a nie chcia?o mi si? grzeba? ?eby znale?? podobne wypowiedzi. NIe odbieraj tego tak dos?ownie...
Widzisz dla Ciebie np ten o dzieciach jest bez sensu no i oki, ale forum to nie tylko powa?ne dyskusje to tez czasem b?ahe tematy....Jakby tak popatrze? to w sumie wi?kszo?? tematów tu jest "mniej lub bardziej" bez sensu....wi?c chyba bez sensu to jest komentowanie, ze to g?upi albo nie g?upi temat...bo to jest nabijanie postów...no niewazne.:). Je?li Cie urazi?am to przepraszam.
A tak ?eby by?o nie naoko?o to...fajnie by by?o jakby?cie Ty , Martynka i Mea troche sie polubili, no ale dobra nie wnikam:) . Pozdrawiam :).

PostNapisane: 11 lis 2006, o 14:29 
Moderator
Moderator

Andzia napisał(a):
waku napisał(a):
To trzeba odrazu bylo napisac ze jestes anty nastawiona do mnie a nie taka okrezna droga heh no wkurwiaja mnie takie beznadziejne tematy bo nie wnosza nic nowego sa to bzdury pisane bez sensu ktore maja zapelnic licznikow postow i zamulic serwer forum ale co kto woli koza rosol ksiadz kapuste

Waku nie jestem do Ciebie nastawiona anty:). Poprostu Ty ostatnio napisa?e? to co cytowa?am a nie chcia?o mi si? grzeba? ?eby znale?? podobne wypowiedzi. NIe odbieraj tego tak dos?ownie...
Widzisz dla Ciebie np ten o dzieciach jest bez sensu no i oki, ale forum to nie tylko powa?ne dyskusje to tez czasem b?ahe tematy....Jakby tak popatrze? to w sumie wi?kszo?? tematów tu jest "mniej lub bardziej" bez sensu....wi?c chyba bez sensu to jest komentowanie, ze to g?upi albo nie g?upi temat...bo to jest nabijanie postów...no niewazne.:). Je?li Cie urazi?am to przepraszam.
A tak ?eby by?o nie naoko?o to...fajnie by by?o jakby?cie Ty , Martynka i Mea troche sie polubili, no ale dobra nie wnikam:) . Pozdrawiam :).

nie mam zamiaru bo komus sie tak podoba szanowac osoby do ktorej tego szacunku nie mam i nie chodzi tu o mee tylko tez o innych ktorzy wydaja mi sie przynajmniej przykrzy i nie czuje sie urazony bo nie mam czym przynajmniej piszesz co myslisz a nie tak zeby podlizac komus dupe jak inni ;)

ps. a z Martynka to my sie bardzo lubimy nawet napisalbym cos wiecej ale znow ktos potem napisze ze sie chwale hehe

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2006, o 14:39 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

OKi rozumiem to o szacunku...tak tylko pomy?la?am, ze no milej by by?o:), no ale niewa?ne, koniec tematu nie bawie si? w rozjemce :lol: .

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2006, o 14:50 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Kolejny beznadziejny temat.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2006, o 15:00 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Nie demonizujmy, aczkolwiek doceniam dobre intencje:)
Waka i Martynki nie nie szanuje(nie moge nie szanowac kogos, kto sie ze mna nie zgadza i dlatego, ze nazwal mnie "tepa strzala, co mnie rozsmieszylo wielce), tylko sie nie lubimy wzajemnie i szczerze, a to jest roznica zasadnicza.
Pozdrawiam, Andziu:)

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2006, o 15:34 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

A ja nie mam z nikim konfliktów na tym forum 8)

Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2006, o 15:39 
Pisarz
Pisarz

Zwierzak napisał(a):
A ja nie mam z nikim konfliktów na tym forum 8)

najwyzsza pora to zmienic :P

Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, o 16:09 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Nu?? mnie niektóre tamaty na forum... Bez kitu... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, o 16:22 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

chyba najlepiej na PW sie wy?ywa? niz gdziekolwiek indziej

Gdy padn? na ziemi? zagryz? mnie FARBEN LEHRE

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2006, o 21:37 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

"nabijanie postow" - to mnie najbardziej irytuje!! po co ktos mialby sobie nabijac posty. przeciez to nie rpg tylko forum ,dajcie spokoj z tymi komentarzami ze ktos cos pisze zeby nabic sobie posta. nie rozumie tego fenomenu, jak mozna myslec ze ktos cos pisze zeby nabic sobie posta. neiwiem czemu mnei to tak denerwuje, ale jzu nie piszczie o tym nabijaniu postow :]

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2006, o 22:53 
Pisarz
Pisarz

a mnie w?a?nie wkurza,?e ogólnie wszyscy bojkotuj? u?ycie znaków interpunkcyjnych, nie do??, ?e trudno si? czyta to jeszcze brak przecinków naprzyk?ad mo?e totalnie zmieni? sens wypowiedzi :)

to jest bardzo ma?o.

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2006, o 23:03 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

majkel napisał(a):
"nabijanie postow" - to mnie najbardziej irytuje!! po co ktos mialby sobie nabijac posty. przeciez to nie rpg tylko forum ,dajcie spokoj z tymi komentarzami ze ktos cos pisze zeby nabic sobie posta. nie rozumie tego fenomenu, jak mozna myslec ze ktos cos pisze zeby nabic sobie posta. neiwiem czemu mnei to tak denerwuje, ale jzu nie piszczie o tym nabijaniu postow :]

najbardziej mnie rozwalaja posty w ktorychs ktos cytuje poprzednika i dodaje komentarz

"ten post to chyba tylko po to zeby sobie licznik nabic"

;P

Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2006, o 02:23 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

A mnie to wkurwiaj? ci co w chuja lec? sobie i strugaj? kozaków strasznych i co to nie oni. A jak jeszcze maj? jakie? pretensje do mnie to kaplica. A jak jeszcze si? spierdalaj? i uwa?aj? za lepszych to grób normalnie :| Ja nie lubi? si? unosi?. Ale czasem rozjeba?bym kogo jak bur? suk?... To taka metafora. PEACE ]:->

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]