forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 20 sty 2018, o 12:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 23:11 
Pisarz
Pisarz

Geez, ludzie, zluzujcie gumki w majtkach...
Zamiast sie cieszyc zblizajacym sylwestrem takie klotnie prowadzicie...

USERBAR HATER!
ANIMATED AVATARS HATER!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 00:54 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Klam napisał(a):
Witamy na forum. :twisted: radom

LAJF IZ BRUTAL END FUL OF ZASADZKAS END SOMTAJMS KOPAS W DUPAS :rotfl: 8) :lol: :-P :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 09:03 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

ja to nie wiem gdzie pojde na sylwestra...
:(

:lol: :P

hehe smieszne to troche, ktos ma jakies argumenty, a potem do ich poparcia prosi swoich znajomych zeby nie wyjsc na debila i mysli ze przez to 'jest na gorze' 'wygral' hehe pzdr Frod i dozobaczenia u mnie :)

SYPYTKOWSKI SPORT
ul.Wernera 10 ( PRO!!!!!!!Salon sportowy, rowerowy - serwis ), tel. (048) 340-13-13

http://www.unikalnystyl.prv.pl

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 10:07 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Upss...ale tu ostro ostatnio....

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 12:17 
Wierszokleta
Wierszokleta

Dj.Frodo napisał(a):
Ferrox - to jeszcze jedno - przepraszam wszystkich ale musze:) Widze ze wiesz ze djka to drogie hobby wiec sluchaj - polecam igly shure'a - daje sie na nich skreczowac tak ze sa to skrecze a nie jebanie po glowie ludziom na parkiecie:) i dwa polecam gramofony marki technics...bo re-loop to kiepsko zainwestowane pieniazki:) raczej taka przejsciowka:))

Siema men ale nie wiem o co tyle krzyku bo reloopy sa moje i wiesz mylisz chyba osoby poprostu :) Pozdrawiam a wiadomo ze jak bym mial kase to bym sobie technicsy kupil Ale jak sie nie ma tego co sie lubi o sie lubi to co sie ma

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 12:41 
Wierszokleta
Wierszokleta

a bo widzisz D-end..?eby mie? technicsy....to trzeba sie lansowa?, gra? u kolegów za "co najmniej 300plnów" :lol: ,na bankietach pogra? :lol: , weselach jakich? :lol: ...ogólnie to zapytaj froda...on wszystko wie....jak mu sypniesz 3-cyfrow? sumke to mo?e bedziesz móg? sie z nim kolegowa?...bo nie ma to jak kupi? sobie kole?ke...hehe . A co do gratów....to moje numarki to nawet do "frodowego rankingu" (z etykieta "tylko dla profesjonalistów którzy graj? za trzycyfrowa stawke") sie nie za?apuj?...hehe Ale my?le ze na fali wielkiej orkiestry ?wiatecznej pomocy frodo zasponsoruje dwa l?niace graty marki technics...(...ale tylko kolegom....300plnów od ?epka...) ...hehehe

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 13:32 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

czyli wybory miss patologia 2006 rozstrzygniete?

gratuluje frodo...
nagroda jest wieczor z dildo yyy znaczy bilbo

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 14:56 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

Rutek napisał(a):
a bo widzisz D-end..?eby mie? technicsy....to trzeba sie lansowa?, gra? u kolegów za "co najmniej 300plnów" :lol: ,na bankietach pogra? :lol: , weselach jakich? :lol: ...ogólnie to zapytaj froda...on wszystko wie....jak mu sypniesz 3-cyfrow? sumke to mo?e bedziesz móg? sie z nim kolegowa?...bo nie ma to jak kupi? sobie kole?ke...hehe . A co do gratów....to moje numarki to nawet do "frodowego rankingu" (z etykieta "tylko dla profesjonalistów którzy graj? za trzycyfrowa stawke") sie nie za?apuj?...hehe Ale my?le ze na fali wielkiej orkiestry ?wiatecznej pomocy frodo zasponsoruje dwa l?niace graty marki technics...(...ale tylko kolegom....300plnów od ?epka...) ...hehehe

To stwierdzenie dowodzi jak bardzo niektórzy nie mog? poj?? pewnej specyfiki. Z braku tej umiej?tno?ci powstaje barykada, której nie mo?na nijak obalic, dopóki jedna albo druga strona osobi?cie nie do?wiadczy tego co jest za barykad?.
Moja teoria jest taka: wybrac pewien poziom zycia, dbac o to zeby byl coraz wiekszy i robic bardzo wiele zeby nigdy ponizej postawionego sobie poziomu nie spa??. A to sie wi??e z odpowiednimi zarobkami i odpowiednim cenieniem samego siebie. Materializm? Dla jednej strony barykady byc moze tak, dla drugiej po prostu pragnienie wygodnego ?ycia. Swiat dzieli sie na tych ktorzy zastanawiaja sie jak zarobic i na tych co zastanawiaj? si? jak oszcz?dzi?. Czy ktos zgodzi sie ze zdaniem Froda czy bedzie sie zachowywal jak autor cytowanej wypowiedzi zalezy od swiatopogladu, stopnia swiadomosci i filozofii zwiazanej z najbardziej konfliktorodnym narzedziem jakim jest 'pieni?dz'.

Udanego Sylwestra i dla jednych 'oszczednego' 2007, a dla drugich coraz wy?szych zysków w 2007 :)))))

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 16:36 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Ja mam do tego takie poej?cie... Gram dla przyjemno?ci... A co do pracy... Hmm... Wol? zagra? na weselu "Kalinke" i wzi?? za to dobry pieni?dz ni? zapie*****? w realu za 5 pln za godz. Jak dla mnie bycie dobrym dejotem i prowadznie ha?turniczych pota?cówek nie wyklucza si?. I mo?e si? posypa? krytyka... Ale do?wiadczy?em pracy w hipermarkecie i wole jednak ha?ture i nawet nag?o?nienie jaki? imprez czy ?wiat?o... Nied?ugo b?de robi? w Ltt kurs LJ... Przyda mi si? na pewno... Na logike... My?l?c w kategoriach pracy fizycznej: Miesi?c "niewolnictwa" w hipermarkecie: 800 - 1000 PLN/150 - 200 godz... Jedna ha?turnicza impreza: 500 PLN/max 12 godz. Co si? bardziej op?aca ?? W szczególno?ci jak ma si? odpowiedni sprz?t i umiej?tno?ci ??

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 16:52 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Zwierzak napisał(a):
Ja mam do tego takie poej?cie... Gram dla przyjemno?ci... A co do pracy... Hmm... Wol? zagra? na weselu "Kalinke" i wzi?? za to dobry pieni?dz ni? zapie*****? w realu za 5 pln za godz. Jak dla mnie bycie dobrym dejotem i prowadznie ha?turniczych pota?cówek nie wyklucza si?. I mo?e si? posypa? krytyka... Ale do?wiadczy?em pracy w hipermarkecie i wole jednak ha?ture i nawet nag?o?nienie jaki? imprez czy ?wiat?o... Nied?ugo b?de robi? w Ltt kurs LJ... Przyda mi si? na pewno... Na logike... My?l?c w kategoriach pracy fizycznej: Miesi?c "niewolnictwa" w hipermarkecie: 800 - 1000 PLN/150 - 200 godz... Jedna ha?turnicza impreza: 500 PLN/max 12 godz. Co si? bardziej op?aca ?? W szczególno?ci jak ma si? odpowiedni sprz?t i umiej?tno?ci ??

A ja wole pracowa? w supermarkecie...bo pracuj?. Ni? by? komercyjn? sprzedajn? kurw?...i gra? co? czego nie znosz?. Nie wierz? ,?e ktos gra na weselach ,zabawach itd i nie ma z tego satysfakcji... nie mówie tutaj o satysfakcj z kasy...a z grania. Nic nie jest si? w stanie robi? d?ugo nawet za pieni?dze je?li nie daje Ci to satysfakcji, ludzie po prostu to widz?...i je?li nie wsadzisz w to swojego serca, robisz to na tzw "sztuk?" odrazu kto? to dostrzega i wi?cej ci? nie zaprosi...bo zrobione jest to na odpierdol.Jak to mówi? raz cygan przejdzie przez wie?....Zeby bra? kas? trzeba mie? profesionalne podej?cie do tego,mie? jak?? tam renome,pozycje... W dzisiejszych czasach imprezowicz,s?uchacz,bywalec klubów niestety jest potencialnym klientem, który da si? oszuka? tylko raz, potem ju? idzie fama jaki kto? s?aby w tym co robi je?li to nie jest jego pasja... Sztuczny,mechaniczny i plastikowy nawet sex nie daje satysfakcji...dostarcza w zamian co? ze czujemy si? jak sprzedajna kurwa...Flustracja, wyrzuty sumienia i pogarda dla samego siebie... Najwazniejszy jest szacunek RESPECT i to dla samego siebie...Dla mnie zmuszenie mnie do s?uchania weselnych przy?piewek by?o by czym? nie do wytrzymania...mo?e wytrzyma? bym przy tym 20minut... Jestem ju? po swoim weselu które naszcz??cie nie by?o takie "tradycyjne".....a jako? do pracy ide z satysfakcj? bo zarabiam kase uczciwie w stosunku do tego ile i jak pracuj?,,Jaka p?aca taka praca...

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:02 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Maggid napisał(a):
A ja wole pracowa? w supermarkecie...bo pracuj?.

I te? jeste? specjalist? w nabijaniu towaru na kase i uk?adaniu go na pó?kach ?? Robisz to z sercem ??
Maggid napisał(a):
Ni? by? komercyjn? sprzedajn? kurw?...i gra? co? czego nie znosz?.

Fakt, ?e tego nie znosz?. Ale LAJF IZ BRUTAL. I troch? zbyt mocno powiedziane chyba... Bo prezentera prowadz?cego wesela raczej nikt nie pierdoli. [Kurwa - osoba pobieraj?ca op?at? za sex].
Troche luzu, bo widz?, ?e chyba same gwiazdy tutaj (nie mówi? o wszystkich) i ka?dy chce udowodni? jaki to on jest zajebisty podziemny, ?e pierdoli komercje itd. Pzdr

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:06 
Wierszokleta
Wierszokleta

hmm...
cha?tura art. - tandeta, fucha; twórczo??, praca byle jaka, bez warto?ci i znaczenia, wy??cznie dla zarobku

Zwierzak napisał(a):
Jak dla mnie bycie dobrym dejotem i prowadznie
ha?turniczych pota?cówek nie wyklucza si?

A dla mnie si? wyklucza, bo albo jeste? prawdziwym dj albo grasz na weselach, proste. Podaj przyk?ad prawdziwego dj który napierdala cha?tury.

Zwierzak napisał(a):
Wol? zagra? na weselu "Kalinke" i wzi?? za to dobry pieni?dz ni? zapie*****? w realu za 5 pln za godz.

czyli jestes zwyk?ym rzemie?lniko-cha?turnikiem, przecie? nikt ci nie kaze zapierdalac w realu, jest masa innych zawodow

Zwierzak napisał(a):
Co si? bardziej op?aca W szczególno?ci jak ma si? odpowiedni sprz?t i umiej?tno?ci

jak masz odpowiedni sprzet a w szczegolnosci umiejetnosci to nie musisz odpierdala? CHA?TURY, chyba ?e to lubisz, ale wtedy to nie ma nic wspólnego z prawdziwym dj'owaniem

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:13 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

OFFSIDE napisał(a):
hmm...
cha?tura art. - tandeta, fucha; twórczo??, praca byle jaka, bez warto?ci i znaczenia, wy??cznie dla zarobku

Zwierzak napisał(a):
Jak dla mnie bycie dobrym dejotem i prowadznie
ha?turniczych pota?cówek nie wyklucza si?

A dla mnie si? wyklucza, bo albo jeste? prawdziwym dj albo grasz na weselach, proste. Podaj przyk?ad prawdziwego dj który napierdala cha?tury.

Zwierzak napisał(a):
Wol? zagra? na weselu "Kalinke" i wzi?? za to dobry pieni?dz ni? zapie*****? w realu za 5 pln za godz.

czyli jestes zwyk?ym rzemie?lniko-cha?turnikiem, przecie? nikt ci nie kaze zapierdalac w realu, jest masa innych zawodow

Zwierzak napisał(a):
Co si? bardziej op?aca W szczególno?ci jak ma si? odpowiedni sprz?t i umiej?tno?ci

jak masz odpowiedni sprzet a w szczegolnosci umiejetnosci to nie musisz odpierdala? CHA?TURY, chyba ?e to lubisz, ale wtedy to nie ma nic wspólnego z prawdziwym dj'owaniem

Chodzi o to, ?e mam do takiego czego? podej?cie (wesela, firmówki itp) jak do zwyk?ej pracy takiej jak np w hipermarkecie. Pozatym granie na takich imprezach nie jest sensem mojego ?ycia, tylko drog?, dzi?ki której mog? zarobi? na lepszy sprz?t i podno?ci? swoje umiej?tno?ci, graj?c ju? na innych imprezach. Rodzice mi tego nie kupi?, wi?c musz? radzi? sobie sam. Chyba, ?e jeste? takim wielkim gwiazdorem, ?e bierzesz tak? kase za wyst?py, ?e mo?esz sobie pozwoli? np na nowy mikser tak po prostu, bez zb?dnych k?opotów ?? Co do przyk?adu. To moge chocia? ja za niego pos?u?y?.

Ostatnio edytowano 30 gru 2006, o 17:14 przez Zwierzak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:13 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

Rutek napisał(a):
zijka...bez urazy...przeczyta?em te twoje pseudo-naukowe , pseudo-filozoficzne wywody...Chyba sie po prostu nie zrozumielismy...

Po 1. to nie byly pseudo filozoficzne ani pseudo naukowe wywody lecz moja opinia wyrazona takim sposobem jakim zazwyczaj rozmawiam z ludzmi, wiec wyp?ywa samo z siebie po 2. faktycznie sie nie rozumiemy :) juz na wstepie okazalo sie ze po prostu mowimy dwma roznymi jezykami, ja z Twojego posta wczytalam co innego niz miales na mysli, Ty z mojej wypowiedzi wyrazonej moim codziennym stylem mowienia wyczytales tekst 'pseudo naukowy'

Rutek napisał(a):
po prostu odnios?em wra?enie ?e zagra?by i na festynie pod marketem u boku micha?a wisniewskiego i "za?ogi" gdyby mu tylko dobrze zap?acili.

No wlasnie... "odnosi? wra?enie", ja tez stoj?c nad kana?em korynckim odnios?am wra?enie ?e jest wyj?tkowo krótki a w rzeczywisto?ci ma ponad 6 tys metrow.. Strasznie zdradliwa sprawa to "wra?enie"

Rutek napisał(a):
Ale wypisywanie na forum "za ile to by on nie zagra? na imprezie u kolegi" pretenduje do miana "przegiecia roku".

W takim razie pokazuj palcami np. sklepy z ciuchami ze daja 10% znizki dla sta?ych klientów, czy te które ho?duj? teorii " za 2 produkty 3 za free". Wytykaj palcami Twoich znajomych którzy u?ywaj? sformu?owania "normalnie bym tego nie zrobi?, ale ?e jestes moim koleg? to jestem w stanie to dla Ciebie zrobi?". Zgodnie z tym co zrobilo "People" nadaj?c ka?demu tytul cz?owieka roku, powinines isc w ich ?lady i wspieraj?c si swoj? wizj? przyznac wszystkim tytu? "przegi?cia roku"

EOT!

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:20 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Zwierzak napisał(a):
Maggid napisał(a):
A ja wole pracowa? w supermarkecie...bo pracuj?.

I te? jeste? specjalist? w nabijaniu towaru na kase i uk?adaniu go na pó?kach ?? Robisz to z sercem ??
Maggid napisał(a):
Ni? by? komercyjn? sprzedajn? kurw?...i gra? co? czego nie znosz?.

Fakt, ?e tego nie znosz?. Ale LAJF IZ BRUTAL. I troch? zbyt mocno powiedziane chyba... Bo prezentera prowadz?cego wesela raczej nikt nie pierdoli. [Kurwa - osoba pobieraj?ca op?at? za sex].
Troche luzu, bo widz?, ?e chyba same gwiazdy tutaj (nie mówi? o wszystkich) i ka?dy chce udowodni? jaki to on jest zajebisty podziemny, ?e pierdoli komercje itd. Pzdr

Akurat tak si? sk?ada ,?e kto? doceni? moj? prac?... i jak niektórzy wiedz? zaczyna?em w?a?nie od kasy z 5 lat temu...potem jaka? logistyka bycie menagerem a od jakiego? czasu osi?gno?em co? co by?o tylko mo?liwe bo pracuj?c w tm mie?cie i w tym markecie ju? wy?ej si? nie da bo nie mam ju? prze?o?onych nad soba...uwa?am to za du?y sukces bior?c pod uwag? ,?e kto? mi da? szans? nie ocenia? mnie po wygl?dzie nie zraz??y mojego pracodawc? moje tatua?e , wtedy te? kolczyki a liczy?o si? do?wiadczenie, zaanga?owanie w to co robi? i dobry ,personalny i osobowy kontak z klientem i pracownikami...
Wazniejsza jest godno?? dla samego siebie...jakbym chcia? mie? kas? i w szybki sposób si? dorobi? jak Ty ... wybra?bym co? co jest modne w pewnych radomskich kr?gach...bandyterka czy z?odziejka...ale wiesz mi godno?? na to nie pozwala zeby komu? co? zajeba?...lub bycie dilerem i ...ale akurat tego si? brzydz?.. i gardz? takimi osobami .robie co? z czego nie mam wyrzutów sumienia ....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]