forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 19 sty 2018, o 11:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:36 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Maggid napisał(a):
Wazniejsza jest godno?? dla samego siebie...jakbym chcia? mie? kas? i w szybki sposób si? dorobi? jak Ty ... wybra?bym co? co jest modne w pewnych radomskich kr?gach...bandyterka czy z?odziejka...ale wiesz mi godno?? na to nie pozwala zeby komu? co? zajeba?...lub bycie dilerem i ...ale akurat tego si? brzydz?.. i gardz? takimi osobami .robie co? z czego nie mam wyrzutów sumienia ....

Dla tego nie kradn? i nie diluje. I nie mam wyrzutów sumienia, ?e prowadz? takie imprezy jak mog?... Ze wzgl?du na to, ?e nikogo nie krzywdz? i nikogo do tego nie zmuszam... A czy to pój?cie na ?atwizn? ?? Nie do ko?ca. Jakby w naszym kraju mo?na by?o si? normalnie dorobi? to prawdopodobnie ola?bym firmówki. Ale niestety. Powiem ci to na moim przyk?adzie: Moi starzy s? od rana do nocy w pracy. Zarabiaj? tak ?miesznie ma?o, ?e brakuje na to i na tamto. Ja studije... To co po zaj?ciach mam i?? do jakiej? ?miesznej roboty (chodzi za ?mieszne pieni?dze) i sp?dza? tam reszte dnia ?? Dlatego po przemy?leniu sobie wszystkiego stwierdzi?em: MAM TO GDZIE? co inni pomy?l?, skoro b?d? moj? osob? oceniali po tym jak zarabiam... Wol?, ?eby mnie ocenili po tym jak gram nie dla hajsu ale dla przyjemno?ci. A tak pozatym to kto co o mnie my?li to mnie nie obchodzi. Czy ja jestem przez to jaki? upo?ledzony, ?e wezm? hajs za 12h sp?dzonych na firmówce ?? Czy przez to nie mog? doceni? walorów tej muzyki która mnie kr?ci ??

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 17:41 
Wierszokleta
Wierszokleta

Zwierzak napisał(a):
Pozatym granie na takich imprezach nie jest sensem mojego ?ycia, tylko drog?, dzi?ki której mog? zarobi? na lepszy sprz?t i podno?ci? swoje umiej?tno?ci, graj?c ju? na innych imprezach. Rodzice mi tego nie kupi?, wi?c musz? radzi? sobie sam

:o nie no, takich bana?ów nie czyta?em ju? od dawna...naprawde no comment

Zwierzak napisał(a):
Co do przyk?adu. To moge chocia? ja za niego pos?u?y?.

sorry ale po tym co piszesz oraz po merytorycznej zawartosci twoich setow ni jak nie da sie stwierdzic iz z ciebie dobry (nie smiem uzywac slowa profesjonalny) dj

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 18:00 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

cos mazne tylko jak wytrzezwieje... 8) bo widze ze zebralo sie sporo materialu...

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 18:09 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

@ OFFSIDE: Przepraszam, ?e pozwalam na nazwanie si? DJ'em.

Naprawd? niskie pok?ony. Same gwiazdy, autorytety... Mia? by? topic o imprezie w Bordo, ale jak zawsze zrobi? si? z tego chuj. Bo ka?dy ma problem. To ju? przestaje by? nawet ?mieszne, bo niektórzy maj? podej?cie takie, ?e jak co? im si? nie podoba to zjada to tak, ?eby nie zostawi? na tym suchej nitki. Nie znam osobi?cie Froda, z niektórymi tekstami fakt... nie podoba?y si? i mi. Ale regu?? jest, ?e poni?ej pewnego poziomu nie powinno si? schodzi?. Na DJ'ce da si? zarobi?, nie wszyscy graj? za zwrot kosztów przejazdu... Chyba, ?e sprowadzimy to do takiej formy, ?e gran? przez kogo? tam muzyk? s?ucha garstka ludzi... Ale to ju? jest popadanie w skrajno?ci, a trzeba znale?? jakie? rozwi?zanie. Szanuje wasze zdanie i nikomu nie staram si? ubli?a?, ale czasami te? mo?ecie si? troch? opami?ta? i nie pali? komu? tematu.

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 19:05 
Pisarz
Pisarz

niebawem czeka mnie 9 h w poci?gu >>>napiszcie cos jeszcze bo sie znakomicie przy tym relaksuje czytaj?c co poniektorych:) >>> a co do poruszonego tematu to w sumie nie chce mi sie zabierac glosu bo i po co>>kazdy sobie rzepke skrobie >>> jeden gra na niezaleznym party gdzie graja i bawia sie glownie znajomi i leci za "zwrot kosztow" inny we?mie 4 cyfry z a granie w klubie gdzie bawi sie tysiac osob i gdzie kazdy zarabi a ostra kase>>od grajkow barmanow dilerow po samych wlascicieli>> to tyle>>>> zycze pozytywnych wrazen w nowym roku i ciekawych wyjebek sylwestrowych

pozdro 303

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 19:22 
Moderator
Moderator

apropo tego wszystkiego co tutaj przeczyta?em s? ludzie i sa zwyk?e sprzedajne szmaty liczace na kase. Ale sama kasa jest niczym w porownaniu do tego co mozna osiagnac szanuj samego siebie i to co sie robi. jezeli cos jest bez pasji to j***c to i h*j w to... ale co tu rozkminiac takie jest zycie i kazdy robi co chce... jedni sa sprytniejsi od drugich ci co nie maja sponsorow nie pija bo nie maja za co zazdroszcza tym drugim co wpierdalaja smaczne bu?ki z pasztetem... kazdy ma jakies swoje przekonania i ideologie do tego co robi... wiec wrocmy do tematu sylwestra a nie do tego czym co jest dla kogo i jak zajebiscie moze sie skurwic liczac jedynie na kase... pzDr

http://bajmansound.com
http://pomachu.com

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 20:01 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

zwierzak> dzis widzialem napis na plakacie D.J. to sa wlasnie ludzie twojego pokroju ...oczywiscie bez obrazy noworocznej

frodo ty tak na powaznie? bo mam ubaw po pachy...
Dj.Frodo napisał(a):
Ferrox - taka twarz frustrata z napisanym na czole "kiedys im wszyskim pokaze" - to pokaz czlowieku bo mam bliskich znajomych grajacych d'n'b w Warszawie i nikt o Tobie nie slyszal:)

tak sie zlozylo ze nokia dj cup odbywal sie w wawie, widocznie ludzie twojego pokroju nie sa moimi znajomymi, ja niczego nie udowadniam tylko jezdze sobie tu i tam, poznaje nowych ludzi, juz dawno zdalem sobie sprawe ze to moje hobby i tak juz zostanie...

Dj.Frodo napisał(a):
Ferrox - 4460347 odezwij sie na gg bo nie chce mi sie chwalic tu niczym ani Cie uswiadamiac, za krotki jestes:) Za buty i ubrania nie place, od tego sa sponsorzy jak sie cos znaczy Menciu.

pochwal sie wszyscy czekamy wkoncu rozmowa toczy sie na forum...a propo sponsorow mam nadzieje ze zapewniaja ci rowniez wyzywienie w postaci sztyla kielbasy bo na samym chlebie ze smalcem cieniutko musisz spiewac

Dj.Frodo napisał(a):
A coz Ty takiego zorganizowales bo tez nie slyszalem:)

masz tylu znajomych popytaj tu i tam...

Dj.Frodo napisał(a):
Ferrox - to jeszcze jedno - przepraszam wszystkich ale musze:) Widze ze wiesz ze djka to drogie hobby wiec sluchaj - polecam igly shure'a - daje sie na nich skreczowac tak ze sa to skrecze a nie jebanie po glowie ludziom na parkiecie:) i dwa polecam gramofony marki technics...bo re-loop to kiepsko zainwestowane pieniazki:) raczej taka przejsciowka:))

widzisz nie ma to jak lans bans selektorze frodo pelna geba, chcialbym zobaczyc jak skreczujesz samymi iglami bo ja slyszalem o systemach dlugich i krotkich oraz rodzajach szlifu np. sferyczny idealny do skreczu ...tak sie sklada ze przy tych reloop'ach sa shure whitelabel nie ma obecnie lepszych systemow na rynku jesli chodzi o brzmienie... same dwie igly kosztuja tyle co wasze dwa dojechane systemy podkrecone zeby ladnie rysowac plyty... skrecz nie polega na wpierdalaniu sie w muzyke tylko ma byc tlem lub samym tworzywem ale ty i twoj ziomek o tym nie wiecie i napierdalacie najmocniej jak sie da jakby to byla szlifierka, zreszta powiem tak co ty wiesz o skreczu...

nie uswiadamiaj nam rzeczy wiadomych oraz wykaz sie mniejszym stereotyp, zablysnij czyms... taki z ciebie znawca technicsow to napisz naszym forumowiczom co oznaczaja dwie ostatnie litery w numerze seryjnym na kazdym decku...? mala podpowiedz jest to bardzo charakterystyczne i znane gdzy tylko technics to stosuje... jakbys nie wiedzial spytaj ziomali z wawy....
zreszta dobry dj to i na bambino zagra!

marcin_HóI napisał(a):
hehe smieszne to troche, ktos ma jakies argumenty, a potem do ich poparcia prosi swoich znajomych zeby nie wyjsc na debila i mysli ze przez to 'jest na gorze' 'wygral' hehe pzdr Frod i dozobaczenia u mnie

twoja mysl jest wlasnie tym o czym piszesz... tak na marginesie lubie byc na gorze tak samo jak i na dole :twisted:

plenta> krotko impreza jest cienka za te pieniadze ...dziekuje za uwage

za udzial wzieli w przedstawieniu:
zijka - filozoficzna "lub albo" cos zwiazanego z dziennikarstwem
zwierzak - weselny grajek
frodo - dj za kielbase

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 20:25 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

feroxx napisał(a):

bedziesz ?askaw napisac mi to odr?cznie, zawar?abym to podczas tworzenia moich referncji ktore pozniej podpisze moj promotor po obronie licencjata? w sumie ani na filozofii nie jestem ani na dziennikarstwie ale na ZiMie tez sie taka opinia moze przydac

:P :P
Mam nadzieje ze wybawiles sie na Florianskiej feroxx ;) dobrze ze nie grales w klubie 7 na Filipa... ;) :P Udanego Sylwestra! [wszystko napisane bez zgryzliwosci w tym poscie]

Ostatnio edytowano 30 gru 2006, o 20:27 przez zijka, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 20:26 
Moderator
Moderator

feroxx napisał(a):

plenta> krotko impreza jest cienka za te pieniadze ...dziekuje za uwage

za udzial wzieli w przedstawieniu:
zwierzak - weselny grajek
frodo - dj za kielbase

tym to mi po?ama?e? nadgarstki dobre :D

http://bajmansound.com
http://pomachu.com

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2006, o 20:32 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Czuje si? obra?ony ***wa ma?... hehe. Dobra jeba? to. Bawcie si? dobrze gdziekolwiek tam b?dziecie. Peace

Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, o 13:57 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

tylko nie mow mi ze twoim fetyszem sa stopy... ;) florianska? pozniej o wiele lepiej sie bawilem...

Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2007, o 22:15 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Zwierzak napisał(a):
. Wol? zagra? na weselu "Kalinke" i wzi?? za to dobry pieni?dz ni? zapie*****? w realu za 5 pln za godz.

sa takie samice co tez cos robia za 5-50 pln, jest tez wiele kobiet ktore wola zapierdalac w realu ,zeby jakis pieniadz zarobic, cenie je bardzo za to a mieszam z blotem sprzedajne dziwki, te z muzikbiznesu tez

i tak dj pasztet aka frodo wszystkich tu miazdzy, dawno nie czytalem czegos tak slabego :)

jestescie gorsi niz backstreet boys!

Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2007, o 22:28 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

W chuju to mam co kto uwa?a. :twisted: To taka sama praca jak inne. :twisted: I ju? zaczyna mnie wkurwia? takie kurwa podej?cie do tego :twisted: Co wy kurwa andergrand wam kurwa po g?owach bije ?? :twisted: Wielcy znawcy tematu :twisted: Sorry ale odnosze delikatna aluzje, ?e kto? mnie do dziwki porównuje :twisted: Nast?pnym razem kurwa ma? ciach bajera i tyle. A jak si? komu? co? nie podoba w szczególno?ci w mojej osobie to niech mi to powie prosto w oczy jak b?dzie mia? okazje mnie zobaczy?. :twisted: Taka postawa jaka zosta?a zaprezentowana nazywa si? snobizm a tym mog? sobie dup? podetrze?. :twisted: Taki zajebisty jeste? ?? Super cool i wogóle ?? :twisted: Zejd? na ziemie. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2007, o 23:42 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

trzeba miec idealy, nie?
a sprzedawanie muzy to dla mnie lamanie moich idealow.
(nie chodzi mi o sprzedawanie w sensie, ze nie mozna plyty wydac czy dostac kasy za zagranie. tylko zeby muzyka (i wszystko co z nia zwiazane) byla na pierwszym miejscu a kasa na dalszym)

nie denerwuj sie tak, nie ladnie wyszlo z ta dziwka,ale nie musisz tego odnosic do siebie.

kurwa, muzyka dla mnie to cos wiecej niz towar ktory mozna sprzedac i dlatego mnei tak wkurwia to co piszesz ty a jeszcze bardziej frodo :/
chociaz w sumie jest muzyka i muzyka

Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2007, o 23:57 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Tak z tym, ?e ludzie przy ró?nej muzyce si? bawi? i odbywaj? si? ró?ne imprezy ?? Fajnie by by?o gdyby taki Angelo Mike tak dobrodusznie przyjecha? na jak?? impreze do nas i zagra? za zwrot kosztów przejazdu i 2 piwa :) Napewno wybiore house jak mialbym 2 rozne propozycje w jednym terminie... Ale jak sa pustki a ja mam w perspektywie spedzenie wieczoru pijac piwo przed tv to wole wziac kolezke do pomocy i pojechac na firmowke. Ja ci nie sypie tekstami o tym, ?e kto? tam gra z reloopa a wiesz bo gwiazdy to graj? z technicsa czy co?, kurwa no fakt, ?mieszne, bo sam tego nie rozumiem o co z tym chodzi?o... I np czy jak wjebie szmal w nag??nienie to mog? go u?ywa? tylko na imprezach klubowych ?? A jak nie mam klubówki to le?y i si? kurzy i traci na warto?ci ?? Nied?ugo b?de umia? programowa? ?wiat?o przez dmx... I bede móg? równie? ?wieci? na firmówkach. Po prostu trzeba umie? rozró?ni?: biznes i zajawke.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]