forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 16 sty 2018, o 21:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 maja 2008, o 21:56 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Obrazek Obrazek
Obecnie czytam II tom. Rewelacja!
Autor mnie zachwyca z ka?dym zdaniem coraz bardziej. Po przeczytanej "Ksi?dze jesiennych demonów" przyszed? czas na "Pana Lodowego Ogrodu"
Pierwszy tom mnie powali? na kolana a si?gaj?c po drugi wcale nie zamierzam sie podnie??, bo szkoda mojego wysi?ku. Styl Grz?dowicza poch?ania i wci?ga tak mocno, ?e trudno wróci? do rzeczywisto?ci..

Teraz troch? o ksi??ce i jej bohaterze...

"(...) który jest miksem Polaka, Chorwata i Fina, którego wysy?aj? w chrab?szczopodobnej kapsule na planet? zamieszkiwan? przez cywilizacj? cz?ekopodobn?. Jego misja polega na odnalezieniu wystrzelonej tam wcze?niej ekipy i dokonaniu jej sprawnej ewakuacji. I cho? Vuko wsadzili w mózg adrenalinowy dopalacz, emocjonalny stabilizator i noktowizor w jednym, to i tak trudno mu przetrwa? w ?wiecie pe?nym grzybkowych halunów godnych wyobra?ni Boscha” (Gildia).

POLECAM i wracam do czytania :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 21 gru 2010, o 13:56 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

Ksi??ka jest na prawd? dobra. Pierwszy tom mnie zachwyci?, drugi niestety ju? by? gorszy. Gdzie? znik?a ta aura tajemniczo?ci, autor troszk? przekombinowa?. Pierwsza cze?? by?a fajnym po??czeniem SF z fantasy, druga to niestety fantasy i to ?rednie. Na szcz??cie trzeci tom ju? jest lepszy i czyta si? go zdecydowanie lepiej, ni? cz??? drug?. Z niecierpliwo?ci? czekam teraz na tom 4 który wyjdzie w 2011 roku.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]