forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 18 sty 2018, o 07:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2009, o 05:35 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Obrazek

Xenna - Moja Mi?o??
"Najwi?kszym atutem "Xenny" jest wiarygodno?? opisu uzyskana przez u?ycie prostego, kolokwialnego, a niekiedy wr?cz slangowego j?zyka. Gdy czyta?em, wydawa?o mi si?, ?e po prostu jestem w?ród tych ludzi, ?e odurzam si? wódka, prochami i punk-rockiem. Nie jest to jednak zabawa w m?odzie?owy, subkulturowy folklor w stylu Mas?owskiej. Powiedzia?bym raczej, ze to polski Charles Bukowski. Witold Horwath, autor "Seansu" i "Ekstradycji". W Xennie jest i seks i alkohol, i punk rock, ale przede wszystkim wielka, niespe?niona mi?o??. Ta ksi??ka ani na chwile nie zwalnia tempa, a ?wiat w niej przedstawiony jest jakby znajomy, bliski naszemu pokoleniu." - Pauluss, wokalista zespo?u W?ochaty.
Obrazek
Disorder i Ja
Opowie?? o dwóch outsiderach w pocz?tkach polskiego kapitalizmu. W tle lata 90. - miejsce sklepów Spo?em zajmuj? Euro-Shopy, denominacja z?otówki, powstaj? prywatne media. ?wiat ci?g?ej zabawy nie trwa wiecznie. Bohaterowie nie startuj? w wy?cigu szczurów, co skazuje ich na przegran?. Powie?? i zabawna, i smutna, pe?na anegdot, nie wolna od erotyki. Czyli wszystko, co czytelnicy autora "Xenny" dobrze znaj?.
Obrazek
Melan?e z ?yletk?
Wszystko w tej ksi??ce rozgrywa si? w niezwyk?ym tempie – upadek i degradacja m?odej dziewczyny, która decyduje si? na ?ycie pod jednym dachem ze znacznie od siebie starszym alkoholikiem. „Melan?e z ?yletk?” to ?wiat k?amstw, z?udze? i niespe?nionych pragnie?.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2 gru 2009, o 22:21 
Nowa twarz
Nowa twarz

wszystkie trzy mam i wszystkie trzy polecam !

PostNapisane: 4 lut 2010, o 16:56 
Pisarz
Pisarz

przeczyta?em wszystkie 3 ksi??ki, ale niestety bez zako?cze?:/ teraz ci?zko mi si? znowu do tego zabra?, ale ksi??ki s? zar?biste. polecam ka?demu, nie tylko ''punkowemu'' czytelnikowi.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]