forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 17 sty 2018, o 20:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2012, o 11:12 
Nowa twarz
Nowa twarz

Witam.
Czy ktos moze mi polecic albo odradzi? zakup szeregowca prz ul. ??kowej?
Mam dzieci w wieku przedszkolnym, wi?c s?siedztwo parku , szkó? i przedzkoli jest na pewno na plus, a co z innymi aspektami mieszkania w tamtym miejscu?
Jak z "?obuzami osiedlowymi", spokojnie jest? Czy nowobudowana obwodnica nie sprawi, ?e bedzie tam duzy ha?as?
Je?li ktos mieszka w okolicach i moze si? czyms podzieli? to chetnie pos?ucham. Na co zwróci? uwag??
Dzieki za pomoc...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 21 paź 2012, o 14:23 
Pisarz
Pisarz

wchodzi?em na Twoje forum, a tam same artyku?y o Samsungu, p?aca Ci za to?

swoja droga sam mam pralk? Samsunga, chocia? wi?kszo?? sprzedawców mi ja odradza?o, bo "nigdy pralek wcze?niej nie robili";
telefonów tez nie robili, a wg mnie robi? aktualnie najlepsze jako?ciowo i pod wzgl?dem intuicyjnego menu (moje prywatne zdanie);
i w ogóle Korea?czycy bardzo skorzystali z problemów Japonii po tsunami i staj? si? powoli liderem technologicznym - Samsung (niech sobie ka?dy sprawdzi, jaki panel LCD ma np. w telewizorze, nie wa?ne jakiej marki), LG, Hyundai-KIA (ich auta naprawd? s? niez?e), Daewoo (nadal robi? samochody dla... Chevroleta)

PostNapisane: 21 paź 2012, o 19:12 
Nowa twarz
Nowa twarz

Chyba pomyli?es w?tki... :o

PostNapisane: 23 paź 2012, o 15:25 
Wierszokleta
Wierszokleta

Nie b?dziesz mia? raczej problemów, okolica jest raczej spokojna. W lato tylko czasem bywaj? posiadówki w parku przy piwku, ale to raczej w ka?dym parku.

PostNapisane: 27 paź 2012, o 21:42 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Mieszkaj?c we w?asno?ciowym mieszkaniu na tym osiedlu i szukaj?c jeszcze czego? fajniejszego i atrakcyjniejszego w gr? wchodzi?o tylko po?udnie. Ogl?da?em mieszkania na innych osiedlach , mieszkania niby fajniejsze, ale gdy wychodzi?em na zewn?trz , zawsze co? nie pasowa?o .Po?udnie samo w sobie jest spokojne i przyjazne w porównaniu z innymi radomskimi osiedlami.
Mieszkam 200 metrów od tych szeregowców i uwa?am ,?e to najatrakcyjniejsze miejsce w tej okolicy :) . Faktycznie latem gdy jest pi?kna pogoda wieczorami mo?na si? poczu? w tym parku jak na jakim? rynku miasta ;) T?umy rodziców z dzie?mi na placu zabaw i pozajmowane ?awki przez m?odzie?. Spaceruj?ce osoby , nordic walking i masa runners'ów :)
Pogoni?bym tylko tych z rowerami bo 20 metrów od parku jest najatrakcyjniejsza ?cie?ka rowerowa w Polsce .

PostNapisane: 30 paź 2012, o 10:13 
Nowa twarz
Nowa twarz

A co tym "monarem" czy osrodkiem uzaleznie? od narkotyków. To jest bardzo blisko szeregwców i bardzi blisko parku... jak sie nei myl? ?akowa 122.
Nie ma tam zadnych przygód?

dzieki za opinie.....

PostNapisane: 30 paź 2012, o 22:14 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

A w czym to komu mo?e przeszkadza?? W niedziel? troszk? wi?cej tam mo?e sta? samochodów, bo przyje?d?aj? rodzice w odwiedziny. Przeszkadza? to mo?e bezpo?redniemu s?siedztwu. Nie popadajmy w paranoj? s?siedzi pozytywniejsi ni? inny.?yczliwi mówi? pierwsi dzie? dobry ,czego nie doczekam si? od m?odych w swojej klatce. Biegam cz?sto w tamtej okolicy i widuj? czasami ich porann? zapraw? . Terapia polega na tym pewnie by zaj?? im maksymalnie czas i ograniczy? durne pomys?y i g?upoty w odró?nieniu od m?odych przesiaduj?cych w klatkach schodowych. Nie s?ysza?em o jakim? fakcie, przypadku czy sytuacji negatywnej powi?zanej z tym miejscem mimo ,?e mieszkam tu ponad 8lat. O?rodek by? chyba pierwszy zanim wybudowane zosta?y te szeregowce .Troszk? s?abo z t? obwodnic? , ale to problem bardziej tych szeregowców przy samych torach na górce. Na plus b?dzie w przysz?o?ci ekspresowe po??czenie z Ustroniem , centrum itd. Minusem tego osiedla jest to ,?e mieszkania s? du?o dro?sze w porównaniu z Borkami, Ustroniem , XV leciem, Micha?owem... itd

PostNapisane: 31 paź 2012, o 02:28 
Wierszokleta
Wierszokleta

Mieszkam tu ponad 20lat i nigdy nie s?ysza?em, aby by?y negatywne opinie o mieszka?cach monaru.

PostNapisane: 31 paź 2012, o 11:00 
Nowa twarz
Nowa twarz

no to sie uspokoi?em :-)
szeregowiec jest wst?pnie zadatkowany... wi?c juz nie ma odwrotu... nie mog? sie doczekac.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]