forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 21 maja 2018, o 22:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 wrz 2008, o 23:58 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

?ród?o: http://www.zanimnapiszesz.info/

CHCESZ ZE MN? POROZMAWIA?? PRZECZYTAJ... zanim napiszesz!!!
NIE dla idiotów!

Witaj! Je?eli jeszcze nie mieli?my przyjemno?ci porozmawia? ze sob? to serdecznie prosz? Ci? o przeczytanie kilku poni?szych punktów. Wybacz, ale nie b?d? "owija? w bawe?n?" i u?ywa? delikatnych s?ówek bo ju? mnie "krew zalewa" jak widz? niektóre przychodz?ce wiadomo?ci...

1. PIERWSZE WRA?ENIE

Nawet nie próbuj zaczyna? w stylu: "sk?d klikasz??" albo "postukamy??". Je?eli jednak masz taki zamiar - wypierdalaj!!!

2. CEL ROZMOWY

Je?eli chcesz ze mn? porozmawia?, musisz mie? po co i wiedzie? czego chcesz. Teksty w stylu: "a mo?e Ty co? zaproponujesz", "czemu nic nie piszesz", "zapodaj jaki? fajny temat" uwa?am za n?kanie podchodz?ce pod terroryzm, podobnie jak próby rozmowy np. o pogodzie. Nie masz sprecyzowanego celu rozmowy - wypierdalaj.

3. ANONIMOWO??

Z ca?ym szacunkiem - w dupie mam ile masz lat, jak wygl?dasz i jak ma na imi? twój pies. Nie chc? Twojego zdj?cia i nie mam zamiaru da? Ci swojego. Interesuje mnie wymiana pogl?dów na konkretny temat (patrz pkt nr 2). Odczuj? potrzeb? bli?szej znajomo?ci - dam zna?. Jak nie pasuje to wiadomo - wypierdalaj.

4. SZACUNEK

Mimo i? nasza rozmowa toczy si? w "wirtualu", pami?taj o tym, ?e jednak po drugiej stronie siedzi ?ywa osoba, z krwi i ko?ci. Oka? szacunek - otrzymasz to samo. Je?eli masz zamiar "napina? si?" lub leczy? swoje kompleksy za po?rednictwem internetu, np. poprzez obra?anie mojej osoby - wypierdalaj!

5. STYL

Zasadniczo u?ywam polskich znaków diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko nie u?ywaniu ich. Je?eli nie masz ochoty pisa? z "ogonkami" - prosz? bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja te? pope?niam czasem b??dy, ale do kur** n?dzy nie w ka?dym zdaniu po trzy razy! Staraj si? nie pisa? jak analfabeta bo napier******* "ortami" bez namys?u to zwyk?e niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypierdalaj!!! Najlepiej do szko?y.

6. FORMA

Je?eli piszesz w nast?puj?cy sposób: "klikashh", "pozdróffki", "warszaffki" lub: "cO s?yChA? U cIeBiE, bO u MnIe SpOx" to odbieram Ci? jako cz?owieka opó?nionego w rozwoju i takiego traktowania si? spodziewaj. Z "dzie?mi czatów" na pewno nie mam zamiaru prowadzi? dialogu, wi?c (ju? si? chyba sam domy?lasz) wypierdalaj!!!

7. EMOTY

Prawie ka?dy ich u?ywa, w tym równie? ja. Maj? swój urok i cz?sto u?atwiaj? komunikacj?. Je?eli jednak zamiast normalnego zdania masz zamiar wys?a? do mnie ci?g 10 obrazków - wypierdalaj! "komiks" i rozmowa na migi mnie nie interesuje.

8. STATUS

Je?eli mój status jest "dost?pny" - pisz, jednak gdy widzisz, ?e "zaraz wracam" wcale nie oznacza to ?e siedz? przed komputerem, a ju? na pewno nie daje Ci prawa do próby przywo?ania mnie do komputera poprzez napierdalanie 20 wiadomo?ci pod rz?d z za?o?eniem "a nu? us?yszy i podejdzie...". Je?eli nie odpowiadam (mimo spe?nienia powy?szych i poni?szych warunków) - cierpliwo?ci; widocznie nie mog? teraz rozmawia? i odezw? si? jak tylko b?d? mia? tak? mo?liwo??. Nie masz zamiaru si? dostosowa?? wypierdalaj!!!

9. ?A?CUSZKI

Punkt niezwykle wa?ny, je?eli nie najwa?niejszy. Nie toleruj? ?adnych, ale to kur** ?ADNYCH tasiemców o alba?skich wirusach, ?ydowskich terrorystach, komórkowych hakerach, umieraj?cych dzieciakach, czy pierdolonych testach na szcz??cie (oczywi?cie zaliczaj? si? to tego równie? LINKI o podobnej tematyce). Przes?anie mi takiej wiadomo?ci jest równoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby (patrz pkt. nr 4). Nie b?d?my bezmózgowcami i nie posy?ajmy nikomu tych bzdur! Je?eli jednak masz siano zamiast mózgu i wy?lesz do mnie tak? wiadomo??, oznacza to, ?e jeste? bezmy?lnym kretynem, który da? si? zrobi? w ciula przez innego ciula, ?eruj?cego na naiwno?ci takich kretynów jak Ty. Masz zamiar wys?a? ?a?cuszek - wypierdalaj... tak szybko jak tylko potrafisz!

10. NATR?TNO?? + CIEKAWO??

Je?eli mówi? Ci, ?e "jestem zaj?ty" to jest tak w rzeczywisto?ci. Wydaje si? to ca?kiem proste... Jednak nie dla wszystkich... Gdy piszesz "Cze??" i w odpowiedzi widzisz: "Nie mog? rozmawia?, nie mam teraz czasu!" to nie pisz: "A co robisz ciekawego?"!!! Musisz pogodzi? z faktem, ?e na takie pytania odpowied? jest jedna... wypierdalaj!!!

11. POZOSTAWIANIE WIADOMO?CI

Je?li mnie nie ma na gg, to mo?esz spokojnie zostawi? wiadomo??, JEDN?... a nie dwadzie?cia! Zostawiaj?c wi?cej wiadomo?ci ni? przewidzia?em, zmniejszasz swoje szanse na odpowiedz z mojej strony. Jak nie lubie z Tob? rozmawia? to i tak nie odpisz? chyba, ?e s?owem... wypierdalaj!!!

12. OPIS

Nie toleruje ?adnych debilnych opisów przedstawiaj?cych ?enuj?ce obrazki! Niektóre por?bane opisy mog? zajmowa? pó? listy! Nie dziw si?, je?li ci? zablokuje. Nie interesuje mnie ogl?danie animowanych bajek w kontaktach na li?cie gg! Je?li chcesz co? takiego zrobi? to najlepiej... Id? z tym do Disneylandu... i wypierdalaj!!!

Postanowienia ogólne

Mam wielk? nadziej?, ?e ta strona pomo?e we wzajemnej, bezproblemowej komunikacji. Je?eli masz cho? troch? pouk?adane w g?owie to ten tekst nie móg? Ci? urazi? - je?eli jednak czujesz ?e które? "wypierdalaj" pasuje do Ciebie to widocznie masz racj? a ja mam gdzie? czy Ci si? to podoba czy nie. Wszystkich, którzy spe?niaj? powy?sze warunki serdecznie zapraszam do rozmowy.

Je?li zgadzasz si? z powy?szymi punktami i równie? pragniesz, aby wszyscy u?ytkownicy Gadu-Gadu zapoznali si? z t? prost? instrukcj?, umie?ci? adres strony www.zanimnapiszesz.info jako status na Twoim Gadu-Gadu... Pami?taj, ka?da osoba widz?c, na swojej li?cie kontaktów, obok Twojego nicka adres tej strony, nie b?dzie Ci zawraca? dupy byle pierdo?ami typu ?a?cuszki szcz??cia itp.

Precz z dr?czycielami na GG!!!

Szczerze mówi?c... okropne ;)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 29 wrz 2008, o 11:48 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

szczerze mówi?c to bardzo po?yteczne. Jasne zasady :-D

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2008, o 19:19 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

szczerze mówi?c, stare..............bardzo

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?dów, bez podawania przyczyny

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2008, o 20:35 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Ale? to jest proste... Je?li kto? nie chce gada? to niech w pizdu odinstaluje komunikator! A nie jaki? idiota spisa? sobie pseudo zasady i my?li, ?e b?yszczy.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]