forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 20 sie 2018, o 17:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Kliknij, aby przejrzeć regulamin

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2005, o 14:02 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

respect dla ciebie ze jestes wytrwaly tylko wzialbys zaczal grac wkoncu z deckow :D

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2005, o 14:07 
Pisarz
Pisarz

myslisz zebym nie chcia? ?? ale niestety mam zbyt duzo innych "zyciowych " wydatkow [rachunki itp] zeby wydac teraz kilka tys na sprzet i p?yty > ale jak tylko bede mial okazje to zrealizuje swe zamierzenia

Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2005, o 15:02 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

no fajnie pie3rwsze co uslyszalem od ciekawego mojej osoby od robaka to e ty to wygladasz jak muj ojciec :D ale spoko fakt jest taki ze nie trafilismy na klimat z makarskim .i szybka acz bolesna zmiana lokalu nastapila na atrium .co do atrium wielu znajomkow i bajka zabawa tylko szkoda ze mnie tak zmoglo i musialem wiac :Da nie zostalem do konca jak makarski z reszta skladu.ale szacunek robakk za inicjatywe i za nic wiecej bo z tego co czytalem to wychodzilo ze jakis underground sie szykuje a tu norm,alna knajpa gdzie kazdy moze wejsc i po ch...cala konspira :) mogles na spoko reklamowac na miescie i w radio byla by wieksza frekfencja ludzi ktorzy czuja takie klimaty .niech jah bedzie z toba :D

Gdy padn? na ziemi? zagryz? mnie FARBEN LEHRE

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2005, o 20:49 
Wierszokleta
Wierszokleta

Dla mnie jak do tej pory nic nie przebi?o imprez organizowanych przez Robaka. Kiedys, jak kto? na nie przychodzi? raczej nie by?o to dzie?em przypadku, wiedzia? czego chce (potrzebuje), wi?c tam szed? (pomijam tutaj kwestie, ze trzeba by?o si? troszk? bardziej wysili? zeby o takiej imprezie si? dowiedzie?, ni? wej?? na publiczne forum i poprostu przeczyta?: gdzie, kiedy, za ile... no i jeszcze jakie? dziwne info o jeszcze dziwniejszej muzie jaka b?dzie grana). W sumie niewiele mi potrzeba do dobrej zabawy - muza na poziomie, towarzystwo które potrafi j? docenic i równiez dobrze sie przy niej bawi?.

Tak wi?c do nast?pnego Robaczywego baletu, bo tak jak zawsze, muzycznie na pewno b?dzie na poziomie !!

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2005, o 20:55 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

zahacze o wypowiedz zdeka... chyba nie bede w bledzie gdy stwierdze, ze wiekszosc osob niezaleznie od tego co bedzie grane, wybiera sie na impreze, tudziez robaczywa ;) bo... to jest impreza zamknieta - beda wybrancami losu - underground - beda mieli o czym opowiadac kolezankom i kolegom.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2005, o 21:12 
Pisarz
Pisarz

nie no przestancie juz>>>> wiadomo ze staramy sie by imprezy by?y w miare zamkniete by zabawa by?a przednia ale czasem ciezko to zrealizowac bo jak wiadomo z wlascicielami lokali bywa roznie>>> skonczmy juz temat baletu>> by? >> uda? sie >> krzywych akcji nie by?o>> grajkowie dopisali>> szkoda ze sie skonczylo wczesniej niz zakladalismy ale coz>>>> seta ktorego zarejestrowalem jak juz go poprzerabiam to postaram sie tu zamiescic >> pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2005, o 23:38 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Dorian napisał(a):
zahacze o wypowiedz zdeka... chyba nie bede w bledzie gdy stwierdze, ze wiekszosc osob niezaleznie od tego co bedzie grane, wybiera sie na impreze, tudziez robaczywa ;) bo... to jest impreza zamknieta - beda wybrancami losu - underground - beda mieli o czym opowiadac kolezankom i kolegom.

obawiam sie ze jednak jestes w bledzie i mentalnosc bywalcow jest ci obca

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 00:04 
Pisarz
Pisarz

dorian teh pure underground looool :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 00:09 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

macio napisał(a):
obawiam sie ze jednak jestes w bledzie i mentalnosc bywalcow jest ci obca
bywalcy, a "bywalcy".... ;)
nic co ludzkie, nie jest mi obce :lol:

a co do mojej wypowiedzi... moglbym ja znacznie wydluzyc o kazdy aspekt jaki w momencie gdy pisalem owego posta, mialem na mysli. niemniej w tresci zawarlem akurat to co zauwazylem na drugi dzien po BFH oraz gospodzie.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 00:46 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Dorian napisał(a):

wiec jestes w wiekszosci, pozdro

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]