forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 20 kwi 2018, o 20:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 11:05 
Moderator
Moderator

Hary :) Mhm z Neo+ to mozesz spokojnie rzucac sie na eMule :) A tak to jeszcze jest masa stronek Warezowych :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 17:08 
Bywalec
Bywalec

No niestety nie korzystam z emula, a warezow z grami tez nei znam. Ja se taki pospolity ircownik jestem ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2003, o 18:28 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

Ludzie... Zeby zagrac w CSa na jakimkolwiek serwerze trzeba miec ORYGINALNEGO Half-Life'a. Owszem, histeria wpusci i bez oryginalnego numeru seryjnego, ale jest to chyba jedyny taki serwer jaki znam... Nie przesadzajcie juz... HL kosztuje jedyne 49 PLNow, a pozwola bezstresowo grac WSZEDZIE, nie tylko na histerii. Jezeli nie wiecie o co chodzi, to przypomne, ze przy kazdym laczeniu z jakimkolwiek serwerem (z wyjatkiem tych, ktore ta opcje maja wylaczona), nastepuje chwilowe polaczenie z tzw WON Authentication Server, ktory sprawdza, czy numer seryjny, na ktorym pracuje HL jest zapisany w globalnej bazie danych. Jezeli nie ma tam takiego numeru (bo jest wygenerowany np key-genem), poprostu robi disconnecta i nara... Jezeli chcecie grac tylko na histerii, to prosze bardzo, ale w momencie gdy serwer ten stanie sie popularny, Argail moze miec nieprzyjemnosci, bo wylaczanie autoryzacji na WONie jest nielegalne... Jezeli czytasz to Argail, to radzilbym wymusic wlaczenie tego mechanizmu...

Poza tym histeria straszliwie zamula i w CSie mam tam pinga rzedu 300 i gra sie tam raczej malo przyjemnie. Wynika to prawdobnie z tego, ze stoja tam sewery innych gier, www, ftp i pare jeszcze innych pewnie...

To chyba tyle, co chialem powiedziec...
Pozdrawiam.

Ps. Do sciagniecia jest juz Counter-Strike 1.6. Jezeli jest ktos, kto opiekuje sie CSem na histerii, powinien zadbac, zeby ja najszybciej stanal tam serwer do 1.6.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2003, o 18:57 
Pisarz
Pisarz

ja mam cd-keya i moge grac ALE COUNTERSTRIKE SUXX!! ZDECYDOWANIE LEPSZYM MODEM JEST DAY OF DEFEAT, a ja i tak giercuje w q2 i jestem przeciw innym serwom no chyba ze day of defeat. choc ut tez bym se zagral ale wedlug mnie gra jest troche przestarzala no i mniej miodna chocby od day of defeat czy q2.

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2004, o 03:09 
Nowa twarz
Nowa twarz

strona histerii spi
prosba: podajcie nr serwerow radomskich bo nie wiem skad sie dowiedziec

Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2007, o 19:07 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

jezzo napisał(a):
ja mam cd-keya i moge grac ALE COUNTERSTRIKE SUXX!! ZDECYDOWANIE LEPSZYM MODEM JEST DAY OF DEFEAT, a ja i tak giercuje w q2 i jestem przeciw innym serwom no chyba ze day of defeat. choc ut tez bym se zagral ale wedlug mnie gra jest troche przestarzala no i mniej miodna chocby od day of defeat czy q2.

CS Sux to fakt kiedys gralem jak bylo takie cos jak piecyk teraz technologia poszla do przodu sa konsolki hehe na PC to Q2,3 UT , Halo tez jest ale trzeba dobrego host-u musi miec ktos dobre ??cze i gra si? :P :twisted:
PS. to ca?e forum ?pi lol nikogo tu nie ma :D

Schranz*Techno*Hardcore

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]