forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 23 kwi 2018, o 11:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2003, o 12:51 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

kurcze - czy da sie cos zrobic z tym k-line'm (poza przeczekaniem)... kurcze denerwuje mnie to... goscie ktorzy zezbili i tak maja duzo kont i sobie na irca wchodza z innych domen a szaraczki irca - ktore nic nie zrobily... nie posiadajacy jakichs innych kont maja problem... kurcze...

gito: sa jakies v-hosty na studencie i czy jak sa to one umozliwia wchodze nie na irca pomimo k-line'a ???

:(

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2003, o 22:52 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

przeciez student niema K-line
wchodzi sie normalnie

mozna korzystac ze wszystkich polskich serverow irc

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2003, o 16:11 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

sorrki masz racje... probowalem przez serwer wroclawski i wyskakiwalo cos takiego
" You are not welcome to this server: please check DNS and RevDNS "
i to mnie zmylilo... potem sprobowalem na innym :) i poszlo - dzieki....

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, o 15:02 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

co do RevDNS powinny byc w krotce ale kiedy to juz nie odemnie zalezy

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, o 16:16 
Pisarz
Pisarz

ale ats mia? ostatnio, a adminom si? dupy ruszy? nie chce nawet...

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, o 20:38 
Moderator
Moderator

Jezzo dwie sprawy. Admini nei maja tu wiele do gadania. Bo po tym jak ostatnio musieli zdejmowac K-Line'a to teraz juz nei chce im sie meczyc za ktoryms tam z kolei K-linem dla ATS w ciagu osattnich 6 miechow.

A co do Adminow to ja nei mam nic do ich pracy pomimo tego ze ostatnie kilka miechow nei zyje w RDMiu. Bo iwem ze to ciezki chleb pomimo tego co sie niektoyrm wydaje.

Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, o 01:05 
Pisarz
Pisarz

nie chce im si?? przecie to ich pieprzona robota i za to im p?ac?!! ehhh szkoda gada?

Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, o 01:57 
Moderator
Moderator

A kto ci powiedzial ze placa im za to zeby za kazdym razme musieli swicic oczami za swoich uzytkownikow co ni potrafia zachowywac sie wg netykiety ?? Wrecz przeciwnie ci userzy powinni sie cieszyc ze ich od stalki nei odlaczono bo lamia w ten sposob umowe jaka podpisali z ATS. Przeczytaj ja jeszcze raz i zobaczysz ze lacze jest udostepniane pod warunkiem zachowania m.in. netykiety.

Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, o 13:59 
Pisarz
Pisarz

Powinni takich userow odlaczyc i juz. Dlaczego inni maja cierpiec za to, ze jakis baran chce sie pobawic klonami czy innym jakims syfem?

USERBAR HATER!
ANIMATED AVATARS HATER!

Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2003, o 19:13 
Pisarz
Pisarz

a ch*** mnie bol? inni userzy nieprzestrzegaj?cy netykiety? ja przestrzegam i chce wchodzi? na irca :)

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2003, o 13:02 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

To zmie? providera. ATS dostarcza ci tylko ?acze internetowe - a nie gwarantuje dost?pno?? WSZYSTKICH us?ug.
Jak do kogo? dzwonisz, i ten kto? cie roz??cza bo nie ma ochoty z tob? gada?, to te? dzwonisz z pretensjami do swojego operatora ?
Nie mam ochoty po raz enty p?aszczy? si? przez Irc-coordami, bo moi userzy co? znowu namieszali.
Przedstawie sprawe szefostwu - je?li zdecyduj? co? zrobi? to si? zrobi, jak nie - to b?dziecie czeka? do 14.10.2004 - bo ja sam nie mam ochoty ju? swoim prywatnym imieniem ?wiadczy? za userlandem ATS - bo niby dlaczego ? Kto to doceni ?

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2003, o 20:09 
Moderator
Moderator

Wlasnei o to mi chodzilo Argi. Dlatego polecam userom ATS byt sobie poszukali jakiejs alternatywy czyli po prostu jakiegos shella ktory nie ma k-line'a na ircu i tyle.

Jezzo mowielm ci zebys poczytal regulamin siwadczenia uslug i bys mial czarno na bialym to co Argail napisal.

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2003, o 21:17 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

chopaki (admini ATS,Greyer,Argail) ... ja was rozumiem ... ale mnie kurwica ciska jak przez jakis palantow nie moge korzystac z irca... nie wymagam zebyscie sie plaszczyli przed irc-coordami... ale mozna by palantom, przez ktorych jest k-line zablokowac dostep do irca... na 3 lata... albo permanentnie - jak niedociera po ludzku... mozna chyba poblokowac im porty czy cos... ja nie wymagam od adminow zeby sie bawili w przepraszanie tylko zeby ukarali winnych i zapobiegli kolejnym takim wypadkom... :( eh... jak bym dorwal takiego palanta to... uch... bo chamstwa nie zniese :)...
a co do kont shellowych - to po to place za internet 50 zeta zeby z niego korzystac (m. in. IRC) a nie wydawac jeszcze na konto shellowe...
Pozdrufka Wam Wszystkim a skur.wielom mowie - wypier.dalaj

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2003, o 22:46 
Moderator
Moderator

Paszczak tak dla sprostowania to ja nei jestem adminem ATSu :) Argi tak ale nei ja :) Bo z Twojego posta wyniklo cos takiego. :) A co do shella w ATSie to z tego co wiem to nei placisz oddzielnei za stalke i za shella lecz masz w tych 50 PLN a bez shella tez bys palcil tyle. A shell to nei tylko IRC ale i WWW i Mail itd itp :)
A co do pomyslu blokowania portow to mzoe i by to byl dobry poimysl ale nei wiem jak na to mzoe zareagowac kierownictwo ATSu.

No to by bylo na tyle co chcialem napisac.

Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2003, o 11:22 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Greyer: ja wiem ze nie jestes adminem ats... tam byly przecinki... :) hihi... napisalem do adminow i do was...

...mowilem o jakims innym shellu... no chyba jak shell jest w ats to bedzie mial taka sama domene jak moja stalka ??? nie wime tak mi sie wydaje zaraz sprawdze... a poza tym nikt mi nie powiedzial ze mam shella - tylko ze mam konto e-mail....

...wiem ze shell to nie tylko irc... :) to jako przyklad podalem... nie wiem - ja dotej pory korzystalem z shelli ktore nie oferowaly powloki graficznej (ciekawe czy dobrze mowie) - tylko terminal tekstowy - a www w takim lynx'ie to malo atrakcyjne jest :))) hehe...

...a jak ma reagowac kierownictwo - kolesie lamia warunki umowy - niech sie ciesza ze nie wyleca (a nie wyleca - bo pewnie ats'owi zalezy na klientach... - chociaz moze wlasnie z tego powodu powinni wywalic... bo w ten sposob pokazuja ze trzymaja poziom) - wiec blokowanie im portow na konkretna usluge - szczegolnie ze wykorzystuja ja niezgodnie z netykieta - nie jest chyba wielka kara... a nalezy dbac tez o innych uzytkownikow... a jak z kont ats bedzie lecial spam i dopisza hosty ats do list spamowych i moje maile nie beda przyjmowane to co tez mam za to za to cierpiec... i tylko www mi zostanie ??? :)

Pozdrufka dla Wszystkich Sprawiedliwych a skur.wielom mowie - loknijcie do podpisu do mojego poprzedniego postu :)) hehehe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]