forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 23 kwi 2018, o 11:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2002, o 15:25 
Nowa twarz
Nowa twarz

pamietam jak kanal #radom zostal zalozony przez ludzi
krdian, japcok, grzes, olo, hrabia, bjork i ja (nelis).
to bylo w 1996 roku - 7 lat temu.

bylo fajnie, ludzie wchodzili, gadali - byl ruch.

a potem przybyli inni.
wprowadzili swoje zasady.
np. taki argail. co to kurde za gosc?

czytam teraz forum, ze banuje ludzi i uwaza sie za boga.
tez mnie kiedys zabanowal za jakas bzdure.
od tego czasu chyba nigdy nie wszedlem na #radom

argail wymysla SWOJE zasady i banuje ludzi ZGODNIE Z TYM CO ON uwaza.
logiczne kryterium jest jedno: flood.
wszystko inne to CENZURA, panie argail.
gdybys jeszcze ustawil filtr na slowa powszechnie uznawane za obelzywe i wyrzucal TYLKO tych osobnikow, ktorzy popelnili blad i ich uzywaja.
ale nie: ty wyrzucasz tych, co ci sie nie podobaja.
i to jest problem

ten gosc i jemu podobni poprostu uwaza, ze ma do spelnienia jakas misje. banowanie innych osob prawdopodobnie pozwala mu na zaspokojenie wlasnych kompleksow i poczucie sie kims kto duzo moze i wiele znaczy.

nie wiem jak z #radom jest teraz - ponoc marazm i pustka.
tak bedzie, poki tacy ludzie jak on, beda mieli opa na kanale.

takie sobie, moje wynurzenia.
pzdr,
nelis

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 15:49 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

Jeste? w b??dzie - siedze na kanale od sierpnia 1998 roku
Ty dostales bana na kanale za chamskie bluzgi pod adresem jednej z osob przebywajacych na nim.
Kryteria jakie kieruja zakladaniem banów to chamstwo, bluzgi, flood i spamowanie.
Regoly sa niezmienne i dla jednej osoby zmieniac ich nie bede.
Jak na razie jestem JEDYNA osoba ktora przejawia jakiekolwiek zainteresowanie pilnowaniem porzadku na tym kanale, wiec kieruje sie swoimi zasadami.
To ze mnie nie znasz wskazuje tylko jak bardzo interesujesz sie tym kanalem, skoro posiadam na nim status operatora od zimy 1998.
KAZDY cham, flooder i spamer ktorego zauwaze na kanale, zostanie z niego wywalony.
Jesli sytuacja bedzie powtarzac sie na tyle czesto, iz dany host zostaje mi w pamieci, adres trafia do banlisty na botach.
Nie ma cie na kanale, nie przebywasz na nim, i NIE MASZ PRAWA zabierac jakiegokolwiek glosu na temat tego co sie na nim dzieje, poniewaz nie masz o tym zielonego pojecia.
Cim to debil, bluzgacz, pieniacz. Ma bana, i ban zostanie.
Nie interesuj sie moimi kompleksami, bo o ile pamietam z prywatnej wymiany zdan z toba, to poziom twoich wypowiedzi raczej wskazuje iz piszesz o sobie.
Nie pasuje - zmien kanal
Nie pasuje ci ja - oglos glosowanie o zabranie mi statusu @ na kanale - powiem szczerze - zrobisz mi spor? przysluge, poniewaz musze zajac sie swoja rodzina i domem, wiec na kanal bede mial coraz mniej czasu.

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 17:00 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

o rany nelis..
dlaczego ciagle mowicie, ze pamietacie #radom z 1996r?
ja pamietam go z 1997 roku, bylo calkiem inaczej, to prawda, ale zastanawiales sie dlaczego jest teraz tak jak jest? dlaczego krdian, olo, Ty i inni zalozyciele nie siedza jush na kanale? moze nie macie na to czasu? moze jush nie kcecie wchodzic? moze, moze, moooooze... tych moze, moze byc jeszcze wiecej..

dlaczego na to jaki teraz jest kanau 'zwalacie' wine tylko na 'nowe' osoby?
uwazam, ze jak wyglada teraz kanau zalezy nie tylko od osob na nim siedzacych, ale tesh od tych, ktorych jush nie ma..
ciagle mowicie.. 'pamietam kanau z ktoregostam roku, bylo zupelnie inaczej' <-- owszem bylo.. i moze jeszcze tak byc.. jesli zaczniecie wreszcie na niego wchodzic...

PostNapisane: 12 gru 2002, o 17:46 
Site Admin
Site Admin

nelis napisał(a):
pamietam jak kanal #radom zostal zalozony przez ludzi
krdian, japcok, grzes, olo, hrabia, bjork i ja (nelis).
to bylo w 1996 roku - 7 lat temu.

czuje sie pominiety :evil:
BTW. zapomniales jeszcze o Zminku, Voderze, Wroblu, bao (pozniej plutek, gosc z Australii), Ewka (dziewczyna plutka, z Radomia ;))... pozniej pojawili sie eks (nie pamietam jak pisalo sie jego nicka), oraz masa innych ludzi.

Nelis, niestety... nasze pokolenie minelo... teraz nastala era mlodocianych przestepcuf, chamstwa, urojonego honoru oraz innych najgorszych rzeczy naczerpnietych z amerykanskiego HipHop'u... tak tak, obecne pokolenie "blokersuf" zachlysnelo sie pewnymi typami, pewnym sposobem zycia itp... dlatego juz nie jest tak pieknie jak kiedys. Mlodemu pokoleniu brakuje pokory i tyle...

a bany na #'u? byly, sa i beda :) zmieniaja sie jedynie osoby ktore je daja oraz zasady ich dawania... zmieniaja sie tez osoby ktore je dostaja... dawniej ban byl czyms z czym ktos sie liczyl. OP na #'u byl kims, wobec kogo czulo sie respekt... niestety to sa juz dawne czasy... ech... Stara Gwardia odchodzi w niepamiec :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 17:54 
Site Admin
Site Admin

magduska napisał(a):
o rany nelis..
ciagle mowicie.. 'pamietam kanau z ktoregostam roku, bylo zupelnie inaczej' <-- owszem bylo.. i moze jeszcze tak byc.. jesli zaczniecie wreszcie na niego wchodzic...

pewna osoba ktora takze dawno temu bywala na #'u wyznaje taka zasade... "nie chodze tak gdzie mnie nie lubia". powiedz mi, coz to za przyjemnosc siedziec na #radom, ktore nie dojsc ze jest przepelnione to jeszcze tak bardzo "zdziczale" :?
wole ze znajomymi isc na piwo niz siedziec na #'u sluchajac biadolenia radomskich "mlodocianych minimalistuf". nie ma juz rozmow do bialego rana, nie ma dyskusji na tematy sensu zycia, nie ma tego kameralnego klimatu, atmosfery kasty siedziacej na #radom... dawniej bylismy elita, teraz jestesmy dinozaurami wsrod szaranczy ktora opanowala nasz swiat... widac po 7 latach dobrobytu nadeszlo 7 lat plag i nieszczesc :cry:

PS. obecnie na #radom jest jedynie jakies 10 osob, ktore pasuja do dawnej ekipy #radom. niestety jest tam zawsze jeszcze innych 30 osob oraz 2 type botuf... i dlatego nie lubie zazwyczaj tam siedziec...

PS2. proponuje utworzyc kanal #staragwardia i tam odtworzenie dawnego klimatu #radom :twisted: szczegoly w dziale Starej Gwardii na forum :)

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 18:43 
Site Admin
Site Admin

znalazlem cos co baaardzo pasuje do tej dyskusji.

BTW. czy "mlodziki" beda w stanie powiedziec albo z jakiego filmu jest ten fragment, albo co za kawalek leci w tle, albo od czego pochodzi nazwa kawalka ktory leci w tle... jestem ciekaw czy ktos bedzie znal odpowiedz na powyzsze...

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 21:08 
Bywalec
Bywalec

oskar napisał(a):
nie ma tego kameralnego klimatu, atmosfery kasty siedziacej na #radom... dawniej bylismy elita

Ja bylem stalym bywalcem BBS-ow, z czego o ile dobrze pamietam, bo to bylo dawno, to jeden z nich mial nawet bramke do Internetu. Byl to chyba ktorys z warszawskich BBS-ow. Ale nie czuje sie z tego powodu "elita", raczej jednym z pierwszych uzytkownikow Sieci bardzo ogolnie pojetej i nie ma to dla mnie raczej jakiegokolwiek znaczenia lub sentymentu.

oskar napisał(a):
teraz jestesmy dinozaurami wsrod szaranczy ktora opanowala nasz swiat... widac po 7 latach dobrobytu nadeszlo 7 lat plag i nieszczesc :cry:

Dziwie sie ze okreslasz reszte ludzi mianem szaranczy...z innego niz "Wasz" swiat. "Dumb users" w Sieci trafiali sie od zawsze. Sam pamietam jak siedzac na jakims BBSie i testujac nowy modem 14,4 za uciulane z trudem pieniadze, otrzymalem nagle komunikat od uzytkownika z drugiej linii, z modemu 28800: "A co to za chu... 14400??". Tak wiec glupota byla, jest i bedzie.

oskar napisał(a):
PS. obecnie na #radom jest jedynie jakies 10 osob, ktore pasuja do dawnej ekipy #radom. niestety jest tam zawsze jeszcze innych 30 osob oraz 2 type botuf... i dlatego nie lubie zazwyczaj tam siedziec...

To czemu nie zalozycie na kanal +i na stale? I dlaczego piszesz: "niestety jest tam zawsze jeszcze innych 30 osob"? Nie lubisz innych ludzi niz Twoi bliscy znajomi? Czy tez moze Twoja chec poznawania nowych osob nie jest juz tak silna jak kiedys?

oskar napisał(a):
PS2. proponuje utworzyc kanal #staragwardia i tam odtworzenie dawnego klimatu #radom

Co da Ci obecnie stworzenie takiego kanalu? Ludzie maja coraz mniej czasu na irc/wydorosleli z irca/wyrwali sie z nalogu ircowania/nie "jara" ich to juz tak jak kiedys/maja ciekawsze rzeczy do roboty. Na kanal te kilka osob bedzie wchodzilo raz na jakis czas, wiec bedzie pusto, nie liczac botow lub sesji, ktore z pewnoscia zostawia...

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 22:35 
Site Admin
Site Admin

gawdzik napisał(a):
Na kanal te kilka osob bedzie wchodzilo raz na jakis czas, wiec bedzie pusto, nie liczac botow lub sesji, ktore z pewnoscia zostawia...

po pierwsze... czy na kanale musi byc pelno?
gawdzik napisał(a):
To czemu nie zalozycie na kanal +i na stale? I dlaczego piszesz: "niestety jest tam zawsze jeszcze innych 30 osob"?

nie chodzi o to ze jest za duzo osob, chodzi raczej o ich poziom oraz zachowanie
gawdzik napisał(a):
Tak wiec glupota byla, jest i bedzie.

zgadza sie... tylko dlaczego ostatnio jest jej az tak duzo??? :?
gawdzik napisał(a):
Ja bylem stalym bywalcem BBS-ow, z czego o ile dobrze pamietam, bo to bylo dawno, to jeden z nich mial nawet bramke do Internetu. Byl to chyba ktorys z warszawskich BBS-ow. Ale nie czuje sie z tego powodu "elita", raczej jednym z pierwszych uzytkownikow Sieci bardzo ogolnie pojetej i nie ma to dla mnie raczej jakiegokolwiek znaczenia lub sentymentu.

Nie chodzi o to, ze sie chce wywyzszyc... Raczej chodzi mi uszanowanie wkladu pewnych osob jak i ich samych za prace wlozona w #radom. Po to stworzylem Stara Gwardie, aby wyró?ni? jako? te osoby oraz oddzieli? je od reszty osób, w ?ród których góruje przytoczona wcze?niej szara?cza.

BTW. nadal nikt nie wie co to za kawalek poprzednio zalaczylem? a tak wogole to przeslanie w nim jest baaardzo aktualne jak na dzisiejsze czasy ;)

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 22:52 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

oskar napisał(a):

BTW. czy "mlodziki" beda w stanie powiedziec albo z jakiego filmu jest ten fragment, albo co za kawalek leci w tle, albo od czego pochodzi nazwa kawalka ktory leci w tle... jestem ciekaw czy ktos bedzie znal odpowiedz na powyzsze...

Odpowiadajac na powyzsze pytanie... Muzyka pochodzi z filmu "Human Traffic", utwor nosi tytul "Cafe del Mar" :) Czy mnie zaliczasz do mlodzikoof? Bo jsli nie to spalilem :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 22:58 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

No a co, przeciez ty gowniarz jestes ;P

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 22:59 
Site Admin
Site Admin

yaa napisał(a):
oskar napisał(a):

Odpowiadajac na powyzsze pytanie... Muzyka pochodzi z filmu "Human Traffic", utwor nosi tytul "Cafe del Mar" :) Czy mnie zaliczasz do mlodzikoof? Bo jsli nie to spalilem :)

odpowiedz niepelna... tytul to Cafe del Mar'98... zreszta tu chodzilo o spostrzegawczosc, bo we wlasciwosciach tego kawalka jest tytul "oscarek.pl - Cafe del Mar'98 - Human Traffic" :twisted:
no ale nadal czekam na odpowiedz na pytanie dlaczego ten kawalek sie tak nazywa. na to juz nie odpowiadaj, ty do mlodzikuf sie nie zaliczasz :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2002, o 23:06 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

Ojeeeej, Yasieq zemien sobie tego avatara.... Skad ty toto wziales?!?

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2002, o 00:18 
Nowa twarz
Nowa twarz

Majek :-)
kope lat, co u Ciebie?
pzdr,
nelis

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2002, o 00:28 
Nowa twarz
Nowa twarz

Argail,
ja napisalem fakty i dodalem do tego swoje opinie i swoje zdanie.
ty zas napisales klamstwa, i dolozyles do nich swoje opinie, dlatego nie zamierzam z toba dyskutowac.
rzadz sobie dalej na swoim kanale.
powodzenia,
nelis

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2002, o 16:01 
StaroGwardzista
StaroGwardzista

nelis napisał(a):
Majek :-)
kope lat, co u Ciebie?
pzdr,
nelis

Siema Nelis! Khehe, ciagle mieszasz te m&m'sy :?: Podeslalbys troche jakiegos PedigreePala, bo ja biedny student z glodu przymieram :wink:
Co to ja chcialem... hmm... AAaa... Chcialem pozdrowic... Kurde, juz mi sie jakas dziura w mozgu robi :)

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]