forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 26 kwi 2018, o 07:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2003, o 19:34 
Pisarz
Pisarz

NIe wiem czy juz o tym wiecie ale od mniej wiecej dwoch miesiecy istnieje przy kinie Mega (dla malobystrych - to kino na Wernera przy hali targowej) Dyskusyjny Klub Filmowy. To moze maly spamik tego kina na forum, ale trzeba przyznac, ze DKF to interesujaca inicjatywa. Oferta jest nastepujaca: karnet na 4 wejscia kosztuje ze znizka dla studentow i uczniow 28zl (normalny 32zl) wiec no mowiac krotko - tanioszka, pokazy odbywaja sie w kazdy wtorek przewaznie o godz. 20. Filmy prezentowane sa rozne i rozniste, narazie w wiekszosci powtarzaly sie z repertuarem kina ale juz widac zmiany. Bedzie wiec prezentowane rozne kino, ale tylko to z gornej polki. Raz w miesiacu film muzyczny, takze polskie produkcje nagradzane na festiwalach tu i tam, starsze odswiezane amibitne obrazy jak i te cosik nowsze. (Np. ostatnio trylogia 'quatsi' D?efreja Red?ioo). Huh napisalem troche ale mam nadzieje ze sie pojawicie w medze bo narazie przez 2 miechy sprzedano 10 karnetow (sic!), a nie wierze ze w radomiu nie ma ludzi zainteresowanych dobrym kinem! Jezeli bedzie nas wiecej bedzie mozna skladac wlasne propozycje filmowe i czasami troche o kinie podyskutowac:] Pozdrawiam!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2003, o 23:05 
Moderator
Moderator

Tylko 10 osob, szkoda... Slyszalem o tym Klubie ale na tygodniu nie ma mnie w Radomiu wiec moj udzial w tej imprezie odpada. Moze powinni pomyslec nad zmiana repertuaru, zaprosic tworcow na luzne pogawedki :) Prowadzic warsztaty filmowe (operatorskie, rezyserskie). Na czym polegaja te spotkania? Spotykacie sie, ogladacie film i potem go omawiacie lub nie omawiacie i idziecie na wodke? Czy ktos z forum bierze w tym udzial?

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2003, o 23:28 
Pisarz
Pisarz

Narazie fakt jest taki ze nie ma z kim dyskutowac o wyswietlanych filmach ani ciezko podjac jakas inicjatywe ze wzgledu na zenujaco mala liczbe chetnych. Natomiast jezeli chodzi o repertuar grane byly filmy jak mowilem z reperuaru kina ("Basen", "Przystanek woodstock", "Julia wraca do domu", "czas apokalilsy:powrot") ale i inne "25 godzina" Spajka Li czy ostatnio - swietny "koyanisqatsi" z 1982r. (nie wiem czy dobrze to napisalem:] ) takze "bufflo sold?ers" i nie pamietam co wiecej:]
Na forum jestem od niedawna wiec nie wiem czy ktos chadza stad do DkF-u. Jak beda chetni bedzie lepszy repertuar a poza tym sa pokazy na ktore mozna wchodzic bez skreslen na karnecie, wiec sie po prostu oplaca....

Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2003, o 00:03 
Wierszokleta
Wierszokleta

Ja z kolezanka bylysmy na pierwszym spotkaniu tego klubu na ,,Basenie'' bylo fajnie ...oprpcz tego ze po filmie dyskusje prowadzilysmy same ze soba :lol: bo niestety mimo iz to klub nikt nie zostal...na nastepny film nie chcialysmy isc , jakos nie mialam ochoty go obejrzec a na julii... bylamw kazimierzu...! oczywiscie nadal mam chec tam chdozic ...tylko doszlam do wniosku ze to ejst nieoplacalne wykupowac karnet w jedym miejscu skoro niczym sei to nie rozni...od normanego pojscia sobie do kina -i tak nie ma dyskusji i tak a przynajmniej nie ejstem ograniczona repertuarem:) .....

Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2003, o 11:25 
Pisarz
Pisarz

Na wstepnie chcialem dla jasnosci dodac, ze nie pracuje w tym kinie:]
I musze przyznac ze sie tez cos niecos zawiodlem na tym calym klubie. No ale widac lekka poprawe jezeli chodzi o repertuar. Chcialbym mimo wszystko zeby dkf istnial bo jest szansa zobaczyc cos odmiennego od matrixa i obelixa czy amerikan paj 3. Filmy co tydzien wiec mozna sobie wybierac....
huh sam nie wiem czemu ja o tym tyle pisze!:]

Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2003, o 13:57 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

A to dziwne, bo wygl?dasz jakby? pracowa?.
Mo?e to przez tego avatarka.
Ach te pozory...

PS. Ja te? nie wiem, czemu Ty tyle na ten temat piszesz.

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, o 21:56 
Pisarz
Pisarz

No dzis byl grany film o SEx PistOlsacH ("sex pistols - wscieklosc i brud" albo jakos tak) ogladal ktos moze ? bo ja nie mialem czasu tudej....

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2003, o 13:30 
Pisarz
Pisarz

W przyszly wtorek (16.XII) grany jest w klubie, choc chyba tez jest to film z repertuaru biezacego kina, "Nagoyaquatsi" - trzecia czesc trylogii quatsi.
Widzialem pierwszy film z tego cyklu i musze przyznac ze bardzo mi sie podobal. Jednak na Nagoyaquatsiego nie bede mial czasu...:]
ZA to juz za niecale dwa tygodnie "Zmruz oczy" i chyba tego nie przepuszcze:]
BTW: w poniedzialek w medze "Wszystko o mojej matce" almodovara...

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2003, o 13:40 
Moderator
Moderator

Jendrek wielkie dzieki, ze informujesz nas na forum o tym co sie dzieje w Medze, szkoda tylko ze nikt sie tym nie interesuje choc moze sie myle. Ja, jak mowilem, nie mam mozliwosci bycia w Radomiu na tygodniu wiec wypadam z zabawy. Moze w koncu przekonasz kilka osob i cos rozkrecicie w tym klubie.

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2003, o 13:58 
Pisarz
Pisarz

No staram sie jak moge... Bo we wtorki w medze pojawia sie regularnie zaledwie 3 osoby...:] A sam nie wiem czemu nikt na tym forum nie wspomnial o spotkaniu ktore jakis czas temu odbylo sie z tworcami "Aniola w krakowie". Cala eskapada miala miejsce Helu przed pokazem tegoz fimu. Moze ktos z was byl?

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2003, o 14:31 
Wierszokleta
Wierszokleta

Ja jestem zainteresowana i sledze regularnie..ale tak sei jakos sklada ze na tych filmach co beda lub sa teraz bylam ...Zmruz oczy, aniol w krakwoei to chyba wiekszosc ososb widziala itp. Jak puszcza w medze ?urek na pewno przyjde:)

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2003, o 17:21 
Pisarz
Pisarz

No nie bylem w kazimierzu to nie widzialem:] A poza tym i tak ledwo znajduje czas zeby do kina skoczyc. Milo ze sie ktos odezwal:]

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2003, o 14:34 
Pisarz
Pisarz

jendrek napisał(a):
No dzis byl grany film o SEx PistOlsacH ("sex pistols - wscieklosc i brud" albo jakos tak) ogladal ktos moze ? bo ja nie mialem czasu tudej....

Heh, szukalem tego filmu kiedys na necie... szkoda ze nie wiedzialem wczesniej.. Informuj dalej.. ;-)

USERBAR HATER!
ANIMATED AVATARS HATER!

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, o 19:20 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

O klubie s?usza?am - to naprawd? ?wietna i nicjatywa. Trzeba tylko j? jako? nag?o?ni?, ?eby ludziska przychodzi?y i ?eby naprawd? odbywa?y si? te dyskusje. Ja jestem za tym ca?ym serduchem i chce was wspierac, jak tylko bede mog?a. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2003, o 01:29 
Pisarz
Pisarz

no coz... dzis zapodali "Zmruz oczy". "Klimat kina Kolskiego" i z tym musze sie zgdzic. Lubie filmy, ktore staraja sie cos przekazac, a przy okazji ogladanie ich jest przyjemne, bo Zmruz oczy cieszy oko mimo tego iz brak efektownych krajobrazow (co nie znaczy ze te suwalskie nie sa na swoj sposob piekne) i efektow specjalnych (no moze z wyjatkiem ostatniej sceny). Mowiac krotko - warto bylo.
A jak sie dowiedzialem za tydzien : "okrucienstwo nie do przyjecia" baj koen braders, a w styczniu "Warszawa", oscarowe "Iris" i cos tam nie pamietam, no i dla Sary, ktora barszczyku nie chciala... Zurek:]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]