forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 24 kwi 2018, o 00:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lis 2005, o 20:44 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Dzis zrobilem znowu ponad 500Km.

Zanowu natrafilem wspoluzytkownikow drogi,
ktorych jazda doprowadz mnie do wscieklosci podzielilem
ich na 3 grupy kierowcow:

1. kierowca nadgorliwy podwojna ciagla teren niezabudowany
taki jedzie sobie spokojnie 60km/godz

2. Wyprzedzajacy zwalniajacy kierowca ktory uporem maniaka probuje cie wyprzedzic tylko poto zeby jechac przed toba 10km/h wolniej niz ty

3. wyprzedzajacy skrecajacy kierowca ktory jak wariat wyprzedza kilka samoachodow zazwyczaj na podwojnej ciadlej tylko po to zeby za chwile
skrecic najczesciej w lewo zatrzymujac na kilka min wszystkie samoachody ktore przed momentem wyprzedzil.

A wy czego nie lubice wsrod wspoluzytkownikow drogi??

Ostatnio edytowano 1 gru 2005, o 11:51 przez gito, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 19 lis 2005, o 20:52 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

gito napisał(a):
2. Wyprzedzajacy zwalniajacy kierowca ktory uporem maniaka probuje cie wyprzedzic tylko poto zeby jechac przed toba 10km/h wolniej niz ty

3. wyprzedzajacy skrecajacy kierowca ktory jak wariat wyprzedza kilka samoachodow zazwyczaj na podwojnej ciadlej tylko po to zeby za chwile
skrecic najczesciej w lewo zatrzymujac na kilka min wszystkie samoachody ktore przed momentem wyprzedzil.

kurna, czeste sytuacje, co za debile za tymi kolkami.
dzis w miescie mnie wyprzedzil cienias: jade lewym pasem, prawy jedzie ktos inny a tu cienias miedzy nami. no co za debil, zrobil sobie trzeci pas. a dodam ,ze jechalem w miare szybko, wiec i tak za kilka sekund bym wyprzedzil tego z prawej strony.

najgorsze sa ciecie w dobrych brykach nie umiejacy jezdzic, to jest maks wkurwienia, jak poldkiem sie trzeba bylo przeciskac miedzy pasatami, oktawiami i innym badziewiem :)

pozdrawiam dobrze jezdzacych

Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2005, o 23:46 
Miss Forum 2003, Bobas Forum 2004

ja jestem bardzo nerwowym kierowca... i sie czesto zloszcze i sytuacje przedstawione przez gito naleza jak najbardziej do tych denerwujacych... ale sa jesce sytuacje takie jak np:
- stoisz sobie na skrzyzowaniu i czekasz az bedziesz mogl pojechac w prawo... samochody jada i jada... no i oczywiscie musi sie zdarzyc taki, ktory laskawie nie poinfurmuje nikogo ze ma zamiar skrecic w uliczke w ktorej stoje... zawsze mnie to irytuje ze musze sie tyle nastac i naczekac bo komus nie chce sie wlaczyc glupiego kierunkowskazu. generalnie nieuzywanie migaczy irytuje mnie.
- albo jak jade sobie na trasie. sliczna dwupasmowka jaka jest np do wawy. lewy pasik moj. i nagle wyjezdza sobie ktos z lewej strony i niestety nie pomysli zeby grzecznie zjechac na prawy pas, zebym ja nie musiala tego robic albo zwalniac... ostatnio nawet dwoch panow bylo jesce inteligentniejszych i jeden wjechal praktycznie przede mna z lewej, drugi z prawej i ze 120 musialam nagle zwolnic do 40... zalamka... :/
- albo jade od 30 km za jakas ciezarowka. przede mna jesce jakas osobowka ktora miala przynjamniej z 5 okazji zeby wyprzedzic i nic. wiec zaczynam sie zloscic, pierwsza lepsza okazja, lewy kierunkowskaz i wyprzedzam i co? i wtedy wlasnie ten ktos z samochodu przede rownieza zaczyna wyprzedzac, nawet nie spojrzy ze ja jestem juz na lewym pasie, wjezdza przede mnie i on bedzie pierwszy. pol biedy jezeli naprawde sprawnie wyprzedzi, ale sa tacy ktorzy zaczna wyprzedzac i wyprzedzaja i wyprzedzaja i na ogol robi sie niebezpiecznie bo samochod z naprzeciwka za szybko zaczyna sie zblizac :/ kiedys zdarzyl mi sie idiota do potegi, ktory wlasnie zajechal mi droge, zaczal wyprzedzac z 'zawrotna' predkoscia i w polowie tira stwierdzil ze nie da rady i zaczal hamowac... tez musialam, natrabilam na niego, a koles pokazal mi jesce ze jestem idiotka... rewelka :/

no wiec generalnie na naszych drogach nie brakuje wariatow we wszelakich znaczeniach tego slowa... dlatego ja wciaz uwazam ze przynajmniej polowa z nich powinnam miec odebrane prawko...

pozdrawiam baaardzo goraco tych normalnych kierowcow :))

maja.radom.pl :rose:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2005, o 23:56 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

dla mnie jedna z najbardziej wkurzajacych sytuacji jest gdy jedzie autobus albo ciezarowka, albo cokolwiek ruchem conajmniej wolnym, za nim przyklejony sznur samochodow, mily pan w czerwonym tico, pani w bialym uno itp itd, przyklejaja sie do tego goscia, maja 150 okazji zeby wyprzedzic goscia ale sie boja, nie zrobia miejsca zeby wcisnac sie przed nich, tylko czychaja na kolejna okazje ktorej nie wykorzystaja :/

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2005, o 12:01 
Moderator
Moderator

a mnie najbardziej wneriwa jak jade lewym pasem prawy wolny przedemna jedzie jakis kierowca przepisowe 50 mrygam trabie a on nie chce zjechac wiec wyprzedzam prawym wjezdzam na lewy i hamuje do 20 :] a druga grupa to kierowcy autobusuow raz mialem sytacje na kelles krazua przystanek 7 w strone Michalowa stoi autobus ja jestem juz w jego polowie a on nagle wyjezdza wiec trabie a on mi faka pokazuje...no i skonczylo sie tym ze jechal za mna od przytanku do skrzyzaowania kelles/krazua z 25 czerwca(nawet na przystanku blizen 25czer na niego czekalem :lol: ) cale 10-20km/h :P boze co on nie wyprawial trabil mrygal przez szczekaczke nawijaj machal reka ... 8)

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2005, o 12:43 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

msciwa bestia jestes ;)

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2005, o 16:12 

waku_bass napisał(a):
raz mialem sytacje na kelles krazua przystanek 7 w strone Michalowa stoi autobus ja jestem juz w jego polowie a on nagle wyjezdza wiec trabie a on mi faka pokazuje...no i skonczylo sie tym ze jechal za mna od przytanku do skrzyzaowania kelles/krazua z 25 czerwca(nawet na przystanku blizen 25czer na niego czekalem :lol: ) cale 10-20km/h :P boze co on nie wyprawial trabil mrygal przez szczekaczke nawijaj machal reka ... 8)

bardzo dobrze :) pomimo ze cholernie zlosliwe :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2005, o 18:09 
Moderator
Moderator

waku: nie?le nie?le hehe... ;)

Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2005, o 15:04 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

A ja to wlasnie tego najbardziej nie lubie - braku wyrozumialosci i msciwosci.

Aaaa. I jeszcze nie lubie tych panow, co daja prawo jazdy, bo daja je kobietom, a nie powinni. Na szczescie PiS teraz jest u wladzy, to zrobi z tym porzadek i bedziemy mieli w koncu panstwo prawa i bezpiecznych drog.

Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2005, o 23:34 

pan Kazimierz napisał(a):
Aaaa. I jeszcze nie lubie tych panow, co daja prawo jazdy, bo daja je kobietom, a nie powinni. Na szczescie PiS teraz jest u wladzy, to zrobi z tym porzadek i bedziemy mieli w koncu panstwo prawa i bezpiecznych drog.

po pierwsze nie wszystkie kobiety jezdza zle... tak samo jak nie wszyscy mezczyzni dobrze...
po drugie nie sadze zeby sytucja na polskich drogach, jezeli chodzi o dobrych czy zlych kierowcow, zmienila sie diametralnie dzieki naszym czcigodnym politykom. do tego zeby bylo bezpiecznie to po pierwsze trzebaby wyremontowac wszystkie drogi a po drugie musialoby sie zmienic myslenie kierowcow... a do tego daleko. i jeden rzad tego nie zmieni chocby nie wiem jaki byl cudowny. dlatego tez nie sadze zeby to czy pis jest przy wladzy czy ktos inny mial jakies znaczenie co do kwestii bezpieczenstwa na drogach.

Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2005, o 14:32 
Miss Forum 2004

mysle, ze pan Kaziemierz nie mowil tego na powaznie ;)

And it's compromise"

Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2005, o 17:10 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

nie on poprostu ma jaja zeby to powiedziec :)

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 12:36 
Pisarz
Pisarz

veto! ja jezdze swietnie :D choc jestem kobieta...

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2005, o 17:46 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

ehh jestes za mloda czeby znasc specjalne stusunki miedzy Panem Kazimierzem a jego jajami :)

Wcale nie trwierdze ze jezdzisz zle na szczescie nie musialem sie
przekonac :)

Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2005, o 14:29 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Crita napisał(a):
mysle, ze pan Kaziemierz nie mowil tego na powaznie ;)

Wlasnie ze tak, wlasnie ze na powaznie. :evil:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]