forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 21 kwi 2018, o 05:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2006, o 15:38 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Kolejny temat jaki narodzi? si? w mojej g?owie z której nie zawsze dobre pomys?y wychodza... Siedzia?em sobie dzisiaj przed TV i skaka?em po stacjach... Jest MTV, za chwile jakie? MTV2 potem cos podobnego... i wsz?dzie okaza?o si?, ?e lec? murzyny wymachuj? r?kami itp... Dzi? w autobusie taki ma?olacik mnie roz?mieszy? do ?ez... Wszed? do pojazdu, spodnie wiadomo, krok w kolanie itp. Mia? na g?owie bandamk? i d?okejk? tak na?o?on?, ?e normalnie nic nie widzia?... Przemyka? przez ten autobus normalnie tak jakby go mieli pasa?erpwoe za chwil? zje??, po wyj?ciu z pojazdu poprawi? kaptur i ruszy? przed siebie tzw: 'wózkiem" w najbezczelniejszej postaci... Ehh, ale o co mi chodzi. Zastanawiam si? do kogo s? adresowane te programy na MTV i podobnych stacjach... Podobno do ludzi m?odych... Wi?c ok. Jak np widzia?em kilka razy program pt: "The great 16", co? taiego gdzie obrzydliwe bogate ma?olaty robi? sobie imprezy urodzinowe za ogromny hajs... Jest wiele innych tego typu programów... I zastanawiam si? czy ze mn? co? jest nie tak, czy jestem ju? "niem?ody". I nie chodzi mi o to ?eby czepi? si? hip hopu i ludzi o czarnym kolorze skóry. Tylko zastanawiam si? nad 2ma rzeczami: Kiedy cz?owiek staje si? 'niem?ody", do kogo s? adresowane programy tego typu ?? A w sumie to nad 3ma...Czy my zawsze musimy kogo? bezczelnie kopiowa? i na?ladowa? ??

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2006, o 16:20 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Grupa docelowa sa mlodzi ludzie w okresie dojrzewania, wtedy ma sie troche nasrane w bani (nikogo nie obrazajac). Tez kiedys bylem malolatem i rozne rzeczy przychodzily do glowy. Tylko wtedy ogladalem programy typu mtv, ale niezbyt czesto.
Teraz w programach ani ciekawej muzyki dla mnie nie ma, ani programow.
Niech sobie ludzie "kopiuja" wszystko mi to wali, jak chca wygladac jak ich "gwiazdy z mtv" ich sprawa :-P

Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2006, o 17:09 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

Programy te s? adresowane do m?odzie?y (podobno). Niektóre s? dla mnie bezsensowane, za? niektóre wielce interesuj?ce. MTv zapewnia mi rozrywk? gdy nie mam co robi?. Zw?aszcza programami typu "Super s?odka 16" itd. Z drugiej strony seria "True Life" jest dosy? interesuj?ca. Podobnie jak "Made". Przynajmniej dla mnie te dwie ostatnie serie s? w pewien sposób interesuj?ce.

Wspomne tylko, ?e polskie MTv jest znacznie bardziej odmienne od tego ameryka?skiego i my dostajemy mieszank?, tego wszystkiego co w Stanach ju? by?o, podan? w formie odsma?onego kotleta.

Dodam jeszcze, ?e obecnie bycie bia?ym nigerem jest wielce trendy cool jazzy. Nie mam nic do tego jak si? kto? ubiera, bo to jest ?mieszne, niemniej kreowanie sie na pseudo-gansta-rap-ziomków jest ?miesznie. Zw?aszcza gdy widzi si? ma?olatów, którym jeszcze brakuje wielkich "bling bling" na szyi, a wida? po nich, ?e jeszcze dobrze nie odbili si? od ziemi. W zasadzie czarni do tego nic nie maj?, to my mamy mentalno?? powielania, podszywania si? pod co? co stworzyli inni. Po?czochy na g?owie, szerokie ciuchy, s?uchanie tzw. hardkorowego hiphopu... dla mnie to jest jaka? abstrakcja i niedorzeczno??.

Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2006, o 18:27 
Pisarz
Pisarz

Ja sie wypowiem tak... Rowniez smieszy mnie taka fascynacja amerykanskim zyciem hiphopowcow... ale zdcydowanie bardziej odpowiada mi jak mlody chlopak ma szerokie spodnie niz kiedy:
ma dlugie wlosy (na dodatek nie umyte),
ma jakies tam wlosy a z dolu glowy wystaja trzy dredy :?
wytarte czarne zniszczone spodnie, nieprane, do tego glany 7 lat noszone i kurtka tzw flek
w sumie to moglabym duzo wymieniac a puenta z tego taka ze niech sobie bedzie ubrany jak chce i ma swoich idoli ale niech bedzie czysty, wyprany i pachnacy. Poza tym po pewnym czasie idole przestana byc tacy wspaniali...

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2006, o 20:33 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

te programy s? dla ludzi którzy w?a?nie prze?aczaja kana?y z nudów bo albo nie maja co ze soba zrobic albo (tak jak ja) lubia zasypaic popo?udniami przy telewizorze z wylaczonym dzwiekiem i tylem do ekranu

@Dorian nie wiem co ci sie podoba w "mtvmade"? przeciez to jakis program dla ludzi ktorzy chca byc kims kim nie sa ,czyli zabawa w popularno??.

Mtv to telewizja propagujaca bycie cool czy costam bardzo na sile,czyli stylizowanie sie na super wyluzowanych. Dodatkowo uwazam ze Mtv i viva pog??biaj? mod? na bycie chudym. nie widzialam jeszcze zadnej prezenterki na ktorej nie zwisa?yby ciuchy i nie wystawaly kosci.wszyscy tam chc? byc na sile smeiszni kosztem poprawnego wyslawiania si?.ogólnie obraz bardzo ?enujacy

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2006, o 21:03 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Martynka napisał(a):
wytarte czarne zniszczone spodnie, nieprane, do tego glany 7 lat noszone i kurtka tzw flek

hmmm...
1. moze nie maj? na ciuchy w cenie massa czy b3 ?
2. uwazasz ze metale tudzie? kindermetale si? nie myj?? to jestes w b??dzie...ja sie zawsze my?em od male?ko?ci i teraz kiedy z male?ko?ci? wiele wspolnego nie mam tez mi sie to nie nudzi...?
3. na jakiej wsi widujesz metali we flekach ? bo ci co maj? glany z bia?ymi sznurówkami i fleki to juz nie metale...

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2006, o 21:31 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

martyna napisał(a):
Dodatkowo uwazam ze Mtv i viva pog??biaj? mod? na bycie chudym. nie widzialam jeszcze zadnej prezenterki na ktorej nie zwisa?yby ciuchy i nie wystawaly kosci.

Nienawidz? "wieszaków". Lubi? kobiety... Jakby to uj??... tzw "przy ko?ci" ale nie do przesady, tak lajtowo. Pozaty zgadzam si? z twoja wypowiedzi?. Dodam tylko, ?e to nie tylko MTV i VIVA serwuj? nam taki shit. Jest jeszcze wiele serialów m?odzie?owych rodem z uSA propaguj?cych tzw "bycie popularnym"... Zastanawiam si? czy w hameryka?skich szko?ach tak si? dzieje... Hmm... Czy za?o?eniem tego projektu jest to a?eby obni?y? poziom umys?owy naszej m?odzie?y i nie tylko do poziomu dzieci zza oceanu??

Tytuł:
PostNapisane: 20 lis 2006, o 21:58 
Moderator
Moderator

Prorock napisał(a):
Martynka napisał(a):

hmmm...

mysle ze nie tak dokladnie Martynce o to chodzilo...

Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2006, o 19:08 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Martynka napisał(a):
Ja sie wypowiem tak... Rowniez smieszy mnie taka fascynacja amerykanskim zyciem hiphopowcow... ale zdcydowanie bardziej odpowiada mi jak mlody chlopak ma szerokie spodnie niz kiedy:
ma dlugie wlosy (na dodatek nie umyte),
w sumie to moglabym duzo wymieniac a puenta z tego taka ze niech sobie bedzie ubrany jak chce i ma swoich idoli ale niech bedzie czysty, wyprany i pachnacy. Poza tym po pewnym czasie idole przestana byc tacy wspaniali...

He hehe rozbawi? mnie twój post.... masakra ide sie umy?.... :D:D:D

Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2006, o 19:59 
Pisarz
Pisarz

Martynka napisał(a):

CRUST! Zajebista fryzura:) ostatnio sie modna robi, hehehe :)

USERBAR HATER!
ANIMATED AVATARS HATER!

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 19:33 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Taaa, z moje pi?kne pióra... za ewentualne b??dy przepraszam, ale mi z kud?ów t?uszcz kapie na klawie i mi si? palce ?lizgaj?... no i jeszcze oczy ?zawia od w?asnego smrodu, dredy si? same robi? jak si? nie myje w?osów d?u?ej niz miesi?c, no i oczywi?cie, nosz? nazi-kurteczk?. Bo?esztymój, jak by Pani Stanis?awa z Kazachstanu powiedzia?a, co to si? z ludxmi dzieje? Id? zje?? sobie smaczniutkiego kota, co to si? za nim ca?? noc wczorajsz? po piwnicy ugania?em, bo si? w?asnie sko?czy? wykrwawiac powieszony na futrynie.

i zaprawd? powiadam wam,
?e to w?a?nie moja racja jest najmojsza!

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2006, o 20:40 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Simpson napisał(a):
Taaa, z moje pi?kne pióra... za ewentualne b??dy przepraszam, ale mi z kud?ów t?uszcz kapie na klawie i mi si? palce ?lizgaj?... no i jeszcze oczy ?zawia od w?asnego smrodu, dredy si? same robi? jak si? nie myje w?osów d?u?ej niz miesi?c, no i oczywi?cie, nosz? nazi-kurteczk?. Bo?esztymój, jak by Pani Stanis?awa z Kazachstanu powiedzia?a, co to si? z ludxmi dzieje? Id? zje?? sobie smaczniutkiego kota, co to si? za nim ca?? noc wczorajsz? po piwnicy ugania?em, bo si? w?asnie sko?czy? wykrwawiac powieszony na futrynie.

O ja pierdziele ale si? usmia?am...hehe kot na futrynie, to lepiej ni? na kaloryferze :twisted:

wiecznie czyni dobro.”

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2006, o 21:44 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

QbaMiszcz napisał(a):
CRUST! Zajebista fryzura:)
prawda :) te? mi si? podoba.
QbaMiszcz napisał(a):
ostatnio sie modna robi, hehehe :)
Podobnie jak dredy...

Poza tym mo?e mnie ?mieszy wi?kszo?? hip-hop-elo-ziomków. Niemniej nie wszyscy. Niektórzy w tych swoich fascynacjach ameryka?sk? kultur? przesadzaj?. Okazuj? si? wi?kszymi gangsterami ni? nie jedem czarny obywatel Stanów Zjednoczonych...

Osobi?cie ubieram si? w ciuchy Massa oraz B3 - coraz rzadziej - niemniej nie przez to, ?e s? trendy, a raczej ze wzgl?du na to, ?e wiele z nich jest dla mnie wygodnych i na prawd? solidnych w eksploatacji, mimo ?e ceny, które za nie nale?y zap?aci? s? jak na moj? kiesze? du?e.

Nie neguje i nie pi?tnuje osób którzy ubieraj? si? w ten sposób, jedynie pragne zauwa?y?, ?e jest niewielka ró?nica mi?dzy m?odym cz?owiekiem, który ubiera si? tak a nie inaczej, a m?odym cz?owiekiem który zamerykanizowany wygl?da jak chodz?ca choinka. Równie dobrze móg?by za?o?y? spodnie rurki typu komar, zwyk?y sweterek i posmarowa? sobie twarz czarn? past? do butów... uzyska?by ten sam efekt... a o taki cz?owieku mo?na sobie pomy?le? jako o klaunie - i takie mam zdanie o osobach, które przesadzaj?... podobnie o skejtach jak i o metalach... ostatnio bardzo du?o osób zaczyna przybiera? postaw? m?odego rastamana. Nie przeszkadza mi to ale ?mieszy. By?, a ?y? - to jest du?a ró?nica... w sensie uto?samia? si? kulturowo i obyczajowo z dan? grup? osób. Mo?na s?ucha? hiphopu, anga?owa? si? w t? kultur? niekoniecznie b?d?c skejtem w szerokich spodniach i czapeczce. Mo?na s?ucha? metalu, punktu, rocka... niekoniecznie b?d?c ubranym tak jak to zosta?o napisane w postach poprzedzaj?cych mojego....

Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2007, o 14:40 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Prorock napisał(a):
Martynka napisał(a):

hmmm...
2. uwazasz ze metale tudzie? kindermetale si? nie myj?? to jestes w b??dzie...ja sie zawsze my?em od male?ko?ci i teraz kiedy z male?ko?ci? wiele wspolnego nie mam tez mi sie to nie nudzi...?
3. na jakiej wsi widujesz metali we flekach ? bo ci co maj? glany z bia?ymi sznurówkami i fleki to juz nie metale...

A gdzie tam jest napisane, ?e mowa jest o metalach??
Czytanie ze zrozumieniem si? k?ania :lol:

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?dów, bez podawania przyczyny

Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2007, o 14:46 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

ja ogl?da?em Headbangers Ball (czy jakos tak) i wiedzia?em, ?e to bym program adresowany do mnie...
Wiadomo by?a u mnie "moda" na bojóweczki, kraciasta pikowana koszula i kostka.. w zimie krótkie bojówki na bia?e kalesony i niebiesko-czarne glany. To by?y fajne czasy :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]