forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 21 kwi 2018, o 05:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, o 18:24 
Nowa twarz
Nowa twarz

Hm;) Powiem tak;) Fajnie ze duzo ludzi troszczy sie o to zeby "muzyka nie umarla" i zeby chodzilo o muzyke a nie o "biznes" tylko ze jak chce sie rozwijac to za muzyke trzeba brac pieniadze. I tu pojawia sie problem bo wiekszosc ludzi ktorzy zaczynaja cos robic uskutecznia tzw. "zanizanie kosztow" ja mam stawke poniezej ktorej nie schodze i ta stawka jest 3 cyfrowa albo 4 cyfrowa jezeli ktos nie moze zalatwic taniego hotelu. Za 300zl to moge zagrac u kolegi (zaznaczam dobrego kolegi na urodzinach) w sylwestra takie stawki skacza conajmniej razy 2. W Polsce jest coraz mniej koncertow i imprez w profesjonalnym wykonaniu poniewaz w naszym kraju panuje mentalnosc "wpisz mnie na liste ziom",albo "daloby sie jakos wkrecic na ta bibe". Cannabis ktorego poznalem jako antypatycznego cwaniaka okazal sie gosciem ktory bez mrugniecia okiem zaprosil mnie na impreze do Bordo i bez mrugniecia okiem zaplacil mi hajs ktory mielismy ustalony i do takich ludzi mam szacunek. Poza tym druga sprawa,na impreze nie przychodzi sie dla organizatora tylko dla muzyki,a jezeli ktos uwaza ze 30pln za sylwestra to duzo...to polecam przejzec w owych googlach ktorymi ktos tu straszyl ceny sylwestrow:)

feroxx - kto gra w lodzi i za ile?czy w krakowie? jak wjazd jest za 30 zeta to koles jest frajerem,bo tego samego dnia w Chorzowie gra moj czlowiek
Dj.Feel-X z Rainbow Hi-Fi a na drugiej scenie cala basa D'n"b i wjazd kosztuje 60 a w 31 grudnia - 75 zl:) To jest praca a nie zabawa.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2006, o 18:36 
Nowa twarz
Nowa twarz

I jeszcze jedna rzecz chcialbym dodac;) Wydaje mi sie ze ludzie maja swoj rozum i przychodza na imprezy dla muzyki - jak im pasuje to przychodza - nie pasuje nie przychodza a nie dlatego ze kolega taki albo taki powiedzial ze "nie idz tam bo tamten to organizuje" tak mi sie wydaje :) jeszcze jedna pocieszajaca rzecza jest fakt ze nie wszyscy siedza na forach internetowych i sie sugeruja tym co pisza ludzie ktorzy spedzaja przy komputerze zbyt duzo czasu :) Pozdrawiam serdecznie i nieobecym na imprezie zycze SZCZESLIWEGO NOWEGO 2007 ROKU:) Wiecej rozumu,tolerancji i zrozumienia dla tego ze dla wielu ta muzyka przy ktorej ludzie sie bawia jest zrodlem dochodu i pieniadze ktore na niej zarabiaja przeznaczaja na bulki i pasztet a nie na koks,dziwki i drogie ciuchy:) Pokoj,milosc:)

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 13:18 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

mialem sie nie udzielac na forum...ale dzis jest nudny dzien w pracy wiec sobie ulze...30zeta to nie duzo za sylwka..tylko w tym przypadku to raczej przerost formy nad trescia...rok temu zrobilismy wjazd za te same pieniadze i tez byly teksty ze drogo(chyba sie komus zlasowal mozg) tylko ze porownujac (sam sklad grajacych) cena za bibe w bordo jest dyskotekowa...polowa dji (mam nadzieje ze tylko) na tej bibie nie umie grac...chyba ze mowimy o bollywood :)...dj frodo zagra u dobrego kolegi na urodzinach za 300pln+nocleg, dojazd w granicach miasta gratis - to bardziej pasuje do ogloszen drobnych...bez urazy hehe...
autor tego tekstu napisal go po wysluchaniu utworu rother&hell "german body machine"

we are punks, we livin' in the nitelite
www.deepimage.pl | www.krolowierytmu.ovh.org

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 15:05 
Wieszcz forum
Wieszcz forum

Dj.Frodo napisał(a):
kto gra w lodzi i za ile?czy w krakowie? jak wjazd jest za 30 zeta to koles jest frajerem,bo tego samego dnia w Chorzowie gra moj czlowiek
Dj.Feel-X z Rainbow Hi-Fi a na drugiej scenie cala basa D'n"b i wjazd kosztuje 60 a w 31 grudnia - 75 zl:) To jest praca a nie zabawa.

wytlumacz mi to jak 6 latkowi co chciales przez to powiedziec bo nie rozumiem twoich wywodow z deka... co do felixa to obawiam sie ze do konca nie wie kim ty jestes... moze kojarzy jakas 7 wode po kisielu... ale zacznijmy moze od poczatku...

Dj.Frodo napisał(a):
Hm;) Powiem tak;) Fajnie ze duzo ludzi troszczy sie o to zeby "muzyka nie umarla" i zeby chodzilo o muzyke a nie o "biznes" tylko ze jak chce sie rozwijac to za muzyke trzeba brac pieniadze. I tu pojawia sie problem bo wiekszosc ludzi ktorzy zaczynaja cos robic uskutecznia tzw. "zanizanie kosztow" ja mam stawke poniezej ktorej nie schodze i ta stawka jest 3 cyfrowa albo 4 cyfrowa jezeli ktos nie moze zalatwic taniego hotelu. Za 300zl to moge zagrac u kolegi (zaznaczam dobrego kolegi na urodzinach) w sylwestra takie stawki skacza conajmniej razy 2.

dawno nie czytalem takich pierdol... ehh ze tesz musze pisac przed biba w krk... stary o muzyce to wiesz same balasy to wlasnie dzieki takim osobom jak ty zaniza sie i tak juz gowniany poziom w radomiu... takich lolkow jak ty jest masa w polsce kto i za co ma ci placic takie pieniadze, po co ma cie zapraszac z kozienic jak na dzielnicy ma ich z pieciu, co repezentujesz swoim poziomem piszac takie bzdety... " rozwijac to za muzyke trzeba brac pieniadze" biznes? itd itp... gdzie grales ostatnio w bordo? czy najebany na domowej imprezie u kolegi za 300zl? hehe ...to dzielisz kolegow na dobrych i zlych? co do zapraszania to wlasnie kolesie twojego pokroju kreuja sie na eliciarzy a innych wsadzaja do jednego worka... to dzieki takim ludziom istnieje towarzystwo wzajemnej adoracji ty mnie to ja ciebie... pamietaj ze to ludzie cie oceniaja i kreuja i placa... a nie jestem super i biore 1000PLN...

Dj.Frodo napisał(a):
Poza tym druga sprawa,na impreze nie przychodzi sie dla organizatora tylko dla muzyki,a jezeli ktos uwaza ze 30pln za sylwestra to duzo...to polecam przejzec w owych googlach ktorymi ktos tu straszyl ceny sylwestrow:)

jak ktos moze przyjsc na impreze dla muzyki gdzie liczy sie kasa? cos tu ci sie pojabalo.... nikt nie uwaza ze 30zl to duzo tylko twoim tokiem myslenia... jaki towar za to oferujecie... a towar opakowanie ma chu...owe a po rozpakowaniu w ogole wyjda balasy... stary myslisz ze impreza to co skrzyknac ziomka co ci kase zaplacil za bibke oraz jego ziomka i popuszczac plyty z szampanem picoolo w reku... czlowieku zejdz na ziemie slyszalem jak grasz... u mnie na imprezie dostalbys zwrot kosztow na odchodne w najlepszym przypadku...

Dj.Frodo napisał(a):
dla tego ze dla wielu ta muzyka przy ktorej ludzie sie bawia jest zrodlem dochodu i pieniadze ktore na niej zarabiaja przeznaczaja na bulki i pasztet a nie na koks,dziwki i drogie ciuchy:) Pokoj,milosc:)

tym tekstem zabiles mnie totalnie... tu zarazem jestes pospolitym materialista a z drugiej strony bidnym chlopaczkiem z patologii piszac ze przeznaczas kase na bulki z pasztetem przeciez jak grasz za sumy 4 cyfrowe juz dawno powinienes zaczac jesc kielbase zreszta slyszalem jak to inwestujesz w wodeczke, lanserskie buciki... djka to jest drogie hobby i jak chcesz robic kase to idz do normalnej pracy...

taka rada na przyszlosc jak sie najebiesz to nie pochodz do deckow jak nie sa twoje... bo ktoregos dnia zamiast bucikow bedziesz bulil za igly... dj frodo selecta

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 15:18 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

no,no...i lansuj,ba?suj sie dalej w punkcie... :twisted:

we are punks, we livin' in the nitelite
www.deepimage.pl | www.krolowierytmu.ovh.org

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 19:47 
Nowa twarz
Nowa twarz

Ferrox - 4460347 odezwij sie na gg bo nie chce mi sie chwalic tu niczym ani Cie uswiadamiac, za krotki jestes:) Za buty i ubrania nie place, od tego sa sponsorzy jak sie cos znaczy Menciu.

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 19:49 
Nowa twarz
Nowa twarz

Ferrox - taka twarz frustrata z napisanym na czole "kiedys im wszyskim pokaze" - to pokaz czlowieku bo mam bliskich znajomych grajacych d'n'b w Warszawie i nikt o Tobie nie slyszal:)

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 19:50 
Nowa twarz
Nowa twarz

Ferrox - u mnie na imprezie dostalbys zwrot kosztow na odchodne w najlepszym przypadku:)

A coz Ty takiego zorganizowales bo tez nie slyszalem:)

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 19:56 
Nowa twarz
Nowa twarz

Ferrox - to jeszcze jedno - przepraszam wszystkich ale musze:) Widze ze wiesz ze djka to drogie hobby wiec sluchaj - polecam igly shure'a - daje sie na nich skreczowac tak ze sa to skrecze a nie jebanie po glowie ludziom na parkiecie:) i dwa polecam gramofony marki technics...bo re-loop to kiepsko zainwestowane pieniazki:) raczej taka przejsciowka:))

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 20:42 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

frodo prosze Cie nie osmieszaj sie juz :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 20:51 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Dj.Frodo napisał(a):
Za buty i ubrania nie place, od tego sa sponsorzy jak sie cos znaczy Menciu.

Sorry, ?e pytam... Masz sponsora ?? Je?li tak to jakiego ??

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 20:57 
Nowa twarz
Nowa twarz

www.etylina.pl

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 22:42 
Pisarz
Pisarz

...

Ostatnio edytowano 24 sty 2007, o 00:43 przez b@mbo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 22:58 
Posteczkowy Potfur ;)
Posteczkowy Potfur ;)

b@mbo napisał(a):
Frodo nie pisz tutaj z nimi bo kazdy juz wie ze nie ma co z nimi dyskutowac poczytaj kazdy topic o balecie jakims w bordo to zobaczysz :]
Co racja to racja. Dodam, ?e czytaj?c ostatnie posty po trosze ka?da ze stron ma racje, niemniej pewne teksty nie powinny by? napisane publicznie, a jedynie prywatnie, bo z ka?d? kolejn? imprez? nie ma si? najmniejszej ochoty zajrze? do tematu...

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2006, o 23:09 
Sta?y bywalec
Sta?y bywalec

Witamy na forum. :twisted: radom. Nowe twarze witamy oczywi?cie, a w nadchodz?cym roku mi?ych walk ?yczymy :-P :twisted:

Ostatnio edytowano 30 gru 2006, o 00:56 przez Klam, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]