[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
forum.radom.pl • Zobacz wątek - Baseny w Radomiu

forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 31 mar 2020, o 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2009, o 19:14 
Nowa twarz
Nowa twarz

Czytam dyskusj? na ten temat z pewnego rodzaju zaskoczeniem. Ile wy ludzie macie lat?

Wydaje mi si?, ?e umycie si? nago pod prysznicami przed i po p?ywaniu na basenie jest normalne i oczekiwane przez u?ytkowników tych?e basenów. Nikt chyba nie chcia?by i?? na basen wiedz?c, ?e razem z nim p?ywaj? tam ludzie nieumyci, brudni, czy ?mierdz?cy itd., co cz?sto si? zdarza :|

Chodz? na basen od niedawna (ok. 5 miesi?cy) i musz? przyzna?, ?e widok facetów w k?pielówkach pod prysznicem na basenie jest nieco ?mieszny. Nie wnikam w ich motywy i przyczyny zachowa?, bo mnie to nie obchodzi. Nie przeszkadza mi facet w k?pielówkach pod prysznicem, ale przeszkadza mi to, ?e znacz?ca wi?kszo?? z nich tak naprawd? nie u?ywa prysznica to porz?dnego umycia si?. Wchodz? pod prysznic na 5 sekund i potem prosto na basen. Trac? ochot? na p?ywanie po takim widoku. To czy myj? si? po p?ywaniu w zasadzie nie ma znaczenia do czasu a? nie usi?d? np. w autobusie obok innych ludzi, uprzykrzaj?c im zapachem chloru podró? bardzo skutecznie. I czy basen jest miejscem publicznym, czy nie, (a co dzisiaj nie jest miejscem publicznym? Dom? Rodzina 5 osobowa to nie miejsce publiczne?) to ma swoj? specyfik?. Ka?dy, kto przychodzi na basen powinien liczy? si? z nago?ci? innych. Je?li kto? ma problemy w przebywaniu w pobli?u obcych nagich osób, basen nie jest dla niego. Podobnie jest z przyprowadzaniem dzieci. Chcecie je uchroni? przed widokiem nagich cia?, to za?atwcie im lekcje basenu w ramach w-f w szkole i po problemie. A tak na marginesie, to nie s?ysza?em, ?eby jakie? dziecko mia?o wielkie problemy z psychik? po tym jak zobaczy?o nagich ludzi pod prysznicami na basenie. Mo?e kto? z was s?ysza? o tym? Przypuszczam, ?e dzieci stykaj? si? z nago?ci? w telewizji, internecie, czy nawet w szkole i nago?? na basenie chyba nie jest dla nich szokiem. Poprawcie mnie je?li si? myl?.

Argumenty, ?e kto? "paraduje" czy "?wieci" nago?ci? uwa?am za chybione. Jest prosta zasada, któr? wyznaj?: Nie obchodzi ci? nago?? innych, NIE PATRZ!! Wi?kszo?? z ludzi pisz?cych tutaj chyba jednak ma z tym problem, bo wydaje mi si?, ?e usilnie wpatruj? si? w innych ludzi albo nie mog? oderwa? wzroku bo sprawiaj? wra?enie swoimi wypowiedziami, jakby ich kto? do patrzenia zmusza?. Ale tak jest skoro sami nie chcecie si? umy? pod prysznicem i przychodzicie tam tylko, ?eby "zmy? chlor" (swoj? drog? ciekawe jak to robicie, bez porz?dnego umycia. Pewnie pierzecie k?pielówki. Zamiast w domu, to na basenie pod prysznicem.), to zapewne rozgl?dacie si? i wpatrujecie w innych.

Moim zdaniem, wstydzi? powinien si? ten, kto nie zachowuje higieny, myj?c si? w k?pielówkach, ni? ten, który szanuje innych u?ytkowników basenów. I w tym punkcie zgadzam si? z u?ytkownikiem mi.cha?.

Co do wieku ludzi, dla których nago?? jest problemem, to zdecydowanie nie s? to ludzie starzy. Raczej, nastolatki, albo ludzie ok. 30, 40 lat wi?c darujcie sobie gadk? o jakich? zmianach spo?ecznych i teoriach popartych jedynie wasz? wyobra?ni?. Zw?aszcza, ?e wi?kszo?? z was przedstawia swoimi wypowiedziami prawdziwy konserwatywny beton. Ale to nie wynika ani z wiary, czy religii, ani z miejsca zamieszkania, wie?, czy miasto. Jestem katolikiem, urodzi?em si? i wychowa?em na wsi. Po prostu nie jestem konserwatywny jak wi?kszo?? pisz?cych tutaj.

Pozdrawiam wszystkich szanuj?cych higien? u?ytkowników basenów

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 27 mar 2009, o 21:50 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

...pal licho prysznice,jeszcze trzeba si? przebra? w szatni i "po?wieci? po?ladami".....hahaha:)troch? nie rozumiem "tych" obro?ców k?pielówek.Raczej pomy?la? bym ?e wg??bi boja si? ?e kto? gdzie? przypadkiem pomy?li ze mog? by? gejem,zbokiem,pedofilem czy kimkolwiek innym.......takie nasze "Co inni powiedz?"Uwa?am ?e nago?? w polskim spo?ecze?stwie jest wci?? problemem.Tak wiem, rozwijamy si? ,cywilizujemy jako naród, ale bardziej w "Du?ych metropoliach" ni? miastach pokroju Radomia.Minie jeszcze du?o czasu zanim cokolwiek si? tu zmieni.

Ale co tu rozwa?a? o nago?ci jak co w drugim polskim domu to: ?aluzje, g??boko zapuszczone,rolety,kotary,zas?ony,jak najdok?adniej, by szparki nie by?o,by przypadkiem kto? czego? nie zobaczy?.......

PostNapisane: 27 mar 2009, o 22:23 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 mar 2009, o 23:29 
Pisarz
Pisarz

je?li widzisz, ?e twoje dzieci i tak co? zrobi?, to gód? si? z tym.

PostNapisane: 29 mar 2009, o 13:13 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

A wg mnie heroic i ciekawy -to jedna i ta sama osoba;P Widocznie zrobi?o Ci sie glupio, ze nie masz poparcia i ze zostales posadzony o homoseksualizm czy inne zboczenia;P bo dziwne, ze jest tylko jeden "obronca kapielówek" . do tego nowa twarz, ktora napisala tylko jednego jedynego posta posta. I akurat ten pierwszy( i zarazem ostatni;P) obronny post w tym watku ...baaardzo podejrzane^^ ok, to ja Cie wespre xD choc tak naprawde jestem neutralna w tym etmacie:)

hmm, chodze na basen i wiecie co? Czasem zdarzaja sie kobiety myjace sie nago:) osobiscie meni to nie razi:) A faceci maja chyba jakas ogolna fobie - zeby nei zostali posadzeni o to, ze sa gejami:D kobietom jakos mniej przeszkadza widok innej nagiej kobiety, a Wasze erakcje to wstret i panika od razu:D wiecej tolerancji i elastycznosci:D nasluchaliscie sie chyba opowiesci wojskowych o upadajacym mydle( tj. jesli sie nachylisz zeby je podniesc, ktos moze podleciec z tylu i ekchm ;D)

Ale jeszcze jedna sprawa:) nie mozna narzucac wiekszosci ,swojej racji:) demokracja moze nie jest doskonalym ustrojem, ale totalitaryzm takze nie;D wiec coz...pojedyncze osoby- nawet jesli im sie to nie podoba powinny raczej sie dostosowac do ogolnych zasad panujacych w danym miejscu publicznym. tylko, ze...no wlasnie?? nie wiem co mowi regulamin plywalni na ten temat^^ A jesli w regulaminie nie ma o tym mowy, to tak czy siak..powstaje niepisany regulamin, ktory tworzy wlasnie wiekszosc ludzi- a w tym wypadku ludzie z k?pielowkami i kostiumami ( zalezy czy facet czy babaka;))na tylkach;)

pozdrawiam:)

PostNapisane: 29 mar 2009, o 18:13 
Nowa twarz
Nowa twarz

Hermenegildo, to co piszesz jest nieco ?a?osne;] My?lisz, ?e Twoje postrzeganie tej sytuacji jest a? tak dog??bne? Czy naprawd? nie mo?e by? innych ludzi, którzy zgadzaj? si? z nim, tylko on sam? I dlaczego po tak d?ugim czasie mia?by nagle odgrzewa? ten w?tek. Nie jestem nim. Zapewniam Ci?. Przecie? gdybym by? to zgadza?bym si? z nim ca?kowicie, a s? rzeczy z którymi si? nie zgadzam;]

1) Nie uwa?am, ?e ka?dy facet chce porównywa? swojego penisa z penisami innych facetów. Powiem nawet, ?e je?li to robi to chyba jest nieco dziwne. Istnieje pewna ciekawo??, jak chyba u ka?dego cz?owieka, ale dotycz?ca raczej ca?ego cia?a ni? tylko organów p?ciowych. Moim zdaniem, to jest nieco niezdrowe, to o czym wspomina? ciekawy. Ja przynajmniej nie jestem zainteresowany penisami innych facetów i nie chcia?bym, a?eby oni si? moim penisem interesowali, bo nie po to si? rozbieram pod prysznicem na basenie, ?eby kto? patrzy?, tylko, ?eby si? umy?.

2) nigdy nie pozwoli?bym sobie na aluzje religijne w stylu katolicy to radio maryja. Radio to postrzegam jako sekt? bo dostrzegam ró?nice pomi?dzy doktryn? RM, a ko?cio?a katolickiego, wi?c chyba znacz?co si? ró?nie od ciekawego, który zdaje si? tych ró?nic nie widzie?.

Po prostu przegl?da?em ró?ne fora z tym w?tkiem i zastanowi?o mnie, ?e najbardziej konserwatywne opinie spotka?em nie na forum wiara.pl, ale na forum dotycz?cym radomia. Ponadto nie pisz? w innych w?tkach, bo mnie nie dotycz? bezpo?rednio.

Pozdrawiam

PostNapisane: 30 mar 2009, o 17:06 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

Czemu mnie obrazasz piszac, ze to co psze jest ZALOSNE?? gdybys byl kulturalny powiedzialbys poprostu, ze nie mam racji. to roznica;P zreszta to moja osobista opinia i uwaga- moge sie mylic, ale i nie- i prawdziwosc tej wypowiedzi zostawiam do weryfikacji innym uzytkownikom forum. Tym bardziej utwierdzam sie w swoim przekonaiu, bo zbyt DOG??BNIE zanalizowales wypowiedzi ciekawego,zeby wykazac roznice miedzy posatmi "ciekawego" a "heroica". i jakos za bardzo sie przejales tym oskarzeniem;P Do tego napisales:"Ponadto nie pisz? w innych w?tkach, bo mnie nie dotycz? bezpo?rednio."- zaskakujace-jest tu tyle tamatow, a tylko temat k?pielowek Ciebie dotyczy bezposrednio? no to juz jestem prawie pewna, ze mam racje;P Zreszta nvm. nie robmy offtopu. I nie szerz propagandy anykatolickiej w w?tku, ktory jest o k?pielówkach i basenach;P, a raczej kapielówkach na basenach ( a moze ich braku...?) no nvm xD pzdr.

PostNapisane: 30 mar 2009, o 17:47 
Mister Forum 2006

cieka mnie ciekawi jak zmieniacie mokre kapielowki na sucha bielizne :lol: chowacie sie do szafek czy opasacie szczelnie reczniczkiem :P ?

PostNapisane: 30 mar 2009, o 19:21 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

rozstawiamy namiot :P

PostNapisane: 30 mar 2009, o 21:36 
Nowa twarz
Nowa twarz

Hermenegildo nie napisa?em, ?e jeste? ?a?osna tylko to co piszesz jest ?a?osne. A to znaczy, ?e nie obra?am Ciebie tylko to co piszesz sugeruj?c, ?e ja i on to jedna osoba, co jest nieprawd?. Nie przejmuj? si?? Przecie? nie napisa?em, ?e si? nie zgadzam, tylko,?e to jest ?a?osne? To które stwierdzenie jest mocniejsze?:D A zmieni?aby? zdanie gdybym si? tym przej?? bardziej? Nie s?dz?. Wypowiedzi ciekawego nie analizowa?em, a te ró?nice, które przytoczy?em, pozosta?y mi w pami?ci jako jego argumentacja gdy czyta?em ten w?tek. A ludzie mówili, ?e jest gejem gdy interesuje si? penisami innych facetów, a w?tek Radia Maryja i jego uto?samiania z KK dotyczy mnie osobi?cie jako osoby wierz?cej;] Czy akurat te dwa nie mog?y mi zapa?? w pami???;] Widocznie mamy inne zdanie na temat tego co to jest DOG??BNA analiza:D Jak widzisz, Twoje przypuszczenia s? chore i zupe?nie chybione;] Sorry, pewnie znowu CIEBIE, a nie to co piszesz obra?am;] Dlaczego, reszta w?tków nie dotyczy mnie bezpo?rednio? Nie pomy?la?a?, ?e nie jestem z Radomia?:D Taki prosty wniosek, ale jednak trudno do niego doj??, jak wida?. Pewnie teraz karzesz mi sp?ywa? z tego forum;] Tylko na to czekam. Ale je?li ju? si? bardzo przyzwyczai?a? do tej my?li, ?e ja to on, to wybacz, ale jestem ponad poziomem odpowiadania d?u?ej na te absurdalne sugestie. My?l, co chcesz.

A gdzie jest propaganda antykatolicka? :o :o Chyba nie wiesz co to katolicyzm:D Napisz mi na privie, to ch?tnie Ci odpowiem, bo faktycznie robi si? nie na temat. I przy okazji nie obra?aj mnie, bo nie szerz? propagandy, tylko wypowiadam w?asne zdanie i (o ironio), robi? to po to, ?eby? zrozumia?a, ?e ja to nie on. Ale widocznie bezowocnie.

Co do zmiany k?pielówek to zauwa?am, ?e ludzie, którzy bior? prysznic w k?pielówkach czuj? usiln? potrzeb? schowania si? za kotark?, albo owijania si? r?cznikiem. Ich sprawa;] Z jednej strony wygl?daj? troch? ?miesznie, cho? ja staram si? nie ?mia?. Z drugiej (ich) strony, pewnie dbaj? o innych:D Albo o swoj? godno??, czy piel?gnuj? moralizatorskie wychowanie wyniesione z domu. W sumie problemu w szatni nie ma tylko jest pod prysznicami.

Pozdrawiam i niech ?yje higiena na basenie

PostNapisane: 30 mar 2009, o 22:02 
Ka?dy nawija tu o "kulturze basenowej", pewnych zachowaniach w szatni a najwa?niejszy zawsze jest cz?owiek. Nie ka?dy ma tak? konstrukcje psychiczn?, ?e lubi si? obna?a? przed obcymi lud?mi i po prostu to zwyk?e skr?powanie.

PostNapisane: 31 mar 2009, o 07:46 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

nie chce mi sie czytac tych mONdrosci xD ale rzucilo mi sie w oczy: 'mysl co chcesz". Tak w?asnie robie i nie mam tego zamiaru zmieniac:) Ty takze pozwol innym myslec na temat k?pielowek co chc? i na sile ich nie przekonuj,ze powinni sie rozbierac, jesli nie maja na to ochoty. z Bogiem :) :) :) :) :)

PostNapisane: 31 mar 2009, o 09:32 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

przy samochodówce jest juz przebieralnia w szatni i ze wzgledu chociaz na male dzieci wypada korzystac ew starac sie nie lazic ze smiglem po calej szatni.

Gdy padn? na ziemi? zagryz? mnie FARBEN LEHRE

PostNapisane: 31 mar 2009, o 11:35 
Pisarz
Pisarz

Jak dla mnie to ?yjemy w wolnym kraju i niech si? ka?dy przebiera jak chce :)
Jak mi nago?? przeszkadza, to si? nie musz? przecie? przygl?da? nie ?

A co do krótkiego prysznica to ocenia tego kto jak d?ugo jest bez sensu, ja np przed wyj?ciem na basen sobie robi? prysznic w domu jeszcze, mimo ?e na basenie robi? to samo.

PostNapisane: 31 mar 2009, o 19:05 
Powie?cio-pisarz
Powie?cio-pisarz

a np w Czechach na basenach w lato dziewczyny opalaja sie i plywaja bez staników.

taki oftop do tematu :)

oj od zony mi sie dostanie oj :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]