forum.radom.pl

Niezależne forum dyskusyjne radomian - od 2002 roku
Teraz jest 12 gru 2018, o 05:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2013, o 19:36 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

czy w Radomiu jest sklep lub komis z meblami biurowymi? Ewentualnie zastanawiam się nad ofertą tego sklepu: http://www.tanie-meble-biurowe.com/ kupował może ktoś coś u nich? Do biura lepiej kupić jasne czy ciemne meble?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 lut 2013, o 00:46 
Pisarz
Pisarz

z góry odradzam zakup mebli w atrakcyjnych cenach przez net, widziałem do czego producenci się posuwają w oszczędności na materiałach - okleina papierowa!, łączenia płyt zszywkami tapicerskimi, płyty wirowo-paździerzowe

co do sklepów w Radomiu - kiedyś kupowałem tanio na Tartacznej (wjazd od Młodzianowskiej przed torami) niestety nazwy nie pamiętam, na 1905 roku jest jeszcze meblo-glass, nie wiem jak teraz ale swego czasu strasznie zdzierali, kojarzę jeszcze na Zbrowskiego nowy blisko już Żółkiewskiego (po prawej stronie jadąc od miasta)

PostNapisane: 11 lut 2013, o 12:25 
Nowa twarz
Nowa twarz

czy ja wiem- meble na tej stronie nie są aż takie tanie, by były źle wykończone. Zresztą, zgooglałam ich w necie i mają bardzo pozytywne opinie, więc może warto u nich kupić?
Mi nei przychodzi do głowy zaden sklep w radomiu
aaa, za to jeśli chodzi o oświetlenie, to mogę ci doradzić sprawodzony sklep w necie: http://www.superlights.pl/- kupowaliśmy tam teraz z żonką lampę do łazienki i wszystko było ok

PostNapisane: 12 lut 2013, o 14:13 
Pisarz
Pisarz

nie no jak dobre to się teoretycznie opłaca, gorzej jak trzeba reklamować i odsyłać na własny koszt, wtedy oszczędność szlag trafia, do niedawna byłem dużym entuzjastą kupowania przez net i często można coś dużo taniej upolować, ale jak się pochodzić po mieście często można kupić dużo taniej niż na alledrogo

PostNapisane: 21 maja 2013, o 17:34 
Pocz?tkuj?cy
Pocz?tkuj?cy

na zwrot ma się 10 dni i słyszałem, że teraz zmieniły się przepisy i że sprzedający musi oddać za wysyłkę w jedną stronę, tak przynajmniej twierdzi mój znajomy, który prowadzi sprzedaż na allegro, co do mebli to w tym sklepie tanie-meble-biurowe.com kupowałem ostatnio fotel i nie mam do niego zastrzeżeń, opisy w tym sklepie są bardzo precyzyjne i nie ma mowy o pomyłce

PostNapisane: 22 maja 2013, o 01:03 
Pisarz
Pisarz

zgadza się, odsyła się tylko na koszt własny, ale czy wtedy nie staje się to nieopłacalne - bez rabatów kurier min. 100zł

PostNapisane: 12 cze 2014, o 09:30 
Nowa twarz
Nowa twarz

Cóż, jedyny sklep który mogę polecić z czysty sumieniem to jest Take me Home. Ich nowoczesna konsola jest rewelacyjna, kupiłem w promocji i do tej pory nie żałuję ;)

PostNapisane: 24 cze 2014, o 15:29 
Nowa twarz
Nowa twarz

Jeśli chodzi o sklep z meblami biurowymi które wykonane są z metalu to polecam techmark.
Techmark to producent mebli warsztatowych oraz biurowych na skalę światową. Zachęcam do sprawdzenia, maja dobre ceny ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]